Targi ślubne Wedding 2023. Moc atrakcji w strefie Wedding Dream!

W przepiękny niedzielny dzień na PGE Narodowym przyszłym małżonkom i ich rodzinom zaprezentowali się ślubni usługodawcy. Pojawili się projektanci, dekoratorzy, fotografowie, cukiernicy, zespoły muzyczne. Frekwencja, wyśmienite humory i dobra pogoda dopisały!

Targi ślubne Wedding 2023. Moc atrakcji w strefie Wedding Dream! 116236

Wedding Dream na Targach ślubnych Wedding

Nasza strefa znajdowała się na zewnątrz, przed wejściem VIP. Tego dnia przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji!

concept store

Wedding Bus

Mogliście zobaczyć, jak wygląda bus, w którym metamorfozy przechodzą uczestniczki Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej, zrobić sobie zdjęcie pod ledonem miłość, spróbować pysznych słodkości od Yummy Party Box, wziąć udział w castingu do programów ślubnych czy porozmawiać z nami o Waszych ślubnych planach.

wedding bus

Wedding Dream Cars

Mieliście okazję zobaczyć na żywo ekskluzywne auta z floty Wedding Dream Cars. Zastanawialiście się, czy do ślubu pojechać Benteyem Mulsanne, czy może Rolls-Roycem Phantomem. Cieszymy się, że mogliśmy Wam doradzić i przypomnieć, że dowieziemy Wasze wymarzone auto na terenie całej Polski.

Mobilny Concept Store

Tak bardzo lubicie salon na Chocimskiej 16 w Warszawie, że postanowiliśmy zabrać go ze sobą. 🙂 Wszystko to za sprawą imponujących rozmiarów namiotu od Rajt hale namiotowe. Dziękujemy!

concept store targi ślubne

W pięknym wnętrzu udekorowanym przez Izabelę Kurdyłę zapisywałyście się u naszych konsultantek na wizyty, pokazywałyście narzeczonym suknie ślubne i wieczorowe, które najbardziej przypadły Wam do gustu i opuszczałyście naszą strefę z prezentami wypełnionymi biżuterią, kosmetykami, voucherami na zakupy naszych produktów i różowymi balonami.

PS Dziękujemy za wszystkie oznaczenia na ściance z napisem „Sky is the limit”!

ekipa concept store

Produkty Wedding Dream Shop

Kupowaliście przewodnik „Aż do ślubu”, koszulki na wieczór panieński… A to wszystko to ze sklepu Wedding Dream Shop. Jeśli jeszcze go nie znacie, koniecznie sprawdźcie ofertę. Kupicie tu wszystko, czego potrzebujecie do ślubu.

targi ślubne wedding

Konkurs na voucher o wartości 4000 zł

Bardzo licznie braliście udział w konkursie, gdzie zadanie polegalo na uzasadnieniu, która suknia ślubna z kolekcji Izabela Janchowska Concept Store podoba Wam się najbardziej i dlaczego? Nagrodą, którą dla Was przygotowaliśmy, był rabat w wysokości aż 4 000 zł na suknię z naszego salonu. Co zaskakujące, konkurs wygrał… przyszły pan młody!

Cudownym narzeczonym gratulujemy pokładów kreatywności i nie możemy doczekać się ich wizyty w Concept Store na przymiarkach! 🙂

wygrana concept store

Spotkanie z Izabelą Janachowską

Coś, na co czekaliście najbardziej! Nie zabrakło licznych wzruszeń, śmiechu i rozmów z naszą redaktor naczelną na temat Waszych planów ślubnych, próśb o porady i rozdawania autografów. No i oczywiście selfie!

izabela janachowska

Byliście z nami w tym roku? Jak Wam się podobało na targach? Dajcie znać!

Współpraca