Torty ślubne z pączków na Tłusty Czwartek

Torty ślubne z pączków na Tłusty Czwartek - hipsterwedding.asia

Kochacie pączki? Ja też! A nawet jeśli ich nie kochacie, to i tak jednym z najsmaczniejszych dni w roku jest Tłusty Czwartek, kiedy to sklepy zapełniają się pączkami i donutami z kolorowymi polewami i posypkami! A jak połączyć ślub z tym wypiekiem? Zobaczcie!

Ślubne pączki

Internet zalewa nas masą tortowych inspiracji – kilkupiętrowe, okrągłe, kwadratowe, naked cakes, z koronkami, polewami, kwiatami, z babeczek i wielu innych słodkich cudów. Jakiś czas temu modne były ściany z donutów, o których Wam pisałam. Kogoś zainspirował jednak tort z babeczek i wpadł też na świetny pomysł, żeby tort ślubny zrobić właśnie z pączków!

Są też pary, które zamiast klasycznego tortu decydują się na makaroniki dla gości weselnych. W przypadku pączków macie cały szereg możliwości: mogą to być okrągłe donuty z dziurką lub klasyczne pączki z marmoladą. Mogą być też w różnych kształtach, dzięki czemu ułożycie z nich swoje inicjały! Wesela, na których tego typu wypieki są najpopularniejsze to te w stylu rustykalnym i boho. Jakie są plusy takiego tortu? Nie trzeba go kroić, jest bardzo oryginalny, a jeśli nie zostanie cały zjedzony, spokojnie możecie położyć pączki w bufecie z innymi ciastami.

Zobaczcie galerię z przepięknymi, pączkowymi tortami!

Rekomendowane artykuły