Voucher na podróż- wyjątkowy pomysł na prezent

podróż

Pojechać tam, gdzie jeszcze nas nie było – ile razy miałaś w głowie podobną myśl? Zapewne wiele razy. Pozwól więc zgadywać mi dalej: najczęściej rezygnowałaś z tego pomysłu, ponieważ zawsze było coś pilniejszego. Przypadłość naszych czasów. Ma tak zdecydowana większość naszego społeczeństwa. Na szczęście losowi można nieco pomóc. Nawet jeśli nie masz odwagi zmieniać tego u siebie, to możesz popchnąć do działania przyjaciół, którzy właśnie biorą ślub. Jak? Podarować im wyjątkowy prezent w postaci vouchera na podróż.

W końcu nie warto odkładać marzeń na później! Za to spokojnie można odkładać na marzenia – swoje i swoich najbliższych.

Bon wakacyjny na prezent ślubny

Kupowanie prezentu ślubnego często jest naprawdę ogromnym wyzwaniem. Zwłaszcza gdy Para Młoda nie zostawi żadnych wskazówek czy po prostu listy prezentów. Nie wiesz wtedy, czy nie kupisz im trzeciego już miksera lub piątego kompletu sztućców.

Chcesz uniknąć takiej wpadki? W takim razie postaw na oryginalność. Zbierz grupę przyjaciół i złóżcie się na coś naprawdę niepowtarzalnego.

Podróż w prezencie

Wiesz, że Para Młoda uwielbia podróże? Może nawet znasz preferowane przez nich destynacje? W takim razie do dzieła! Podaruj im podróż w dalekie miejsca już pierwszego dnia ich wspólnej podróży. Na pewno docenią taki niebanalny gest. Spokojnie, nie muszą to być od razu odległe destynacje – podróż poślubna w Polsce może być równie ekscytująca.

W końcu dusza podróżnika potrzebuje pokarmu. A każdy powód jest dobry do wyjazdu.

podróż
fot. iStock Photo

Komu warto kupić voucher na podróż?

Pierwszą grupę już zdradziłam – podróżnicy. Dla nich taki prezent to po prostu strzał w dziesiątkę. Ale czy na pewno tylko ich ucieszy ten „kawałek papieru”?

Oczywiście, że nie.

Bon na wakacyjny wyjazd możesz podarować także osobom, które jeszcze nigdy nie wyjechały z własnego kraju (tak, są i tacy!). W ich głowach często toczy się wielka bitwa. Bo trochę by chcieli wyjechać, a trochę jednak się boją. Postaw ich przed faktem dokonanym. Po początkowym szoku na pewno będą wdzięczni.

New Drop

Drobnym dodatkiem do takiego prezentu będzie album na zdjęcia z poleceniem uzupełnienia. Wspomnienia znajdą ujście w fizycznej formie!

Voucher na podróż – zalety

Dlaczego voucher na wyjazd jest tak ciekawą propozycją?

  • Para Młoda sama wybierze kierunek, który mieści się w opłaconej przez Was kwocie.
  • Czas realizacji bonu to najczęściej około 12 miesięcy, każdy więc spokojnie będzie mógł się zorganizować, wziąć urlop, załatwić opiekę dla pupila.
  • Wspomnienia z takiego wyjazdu to najpiękniejsza pamiątka, jaką można komuś podarować.

Poza tym taki prezent na pewno się wyróżni na tle innych. Zamiast więc głowić się w pojedynkę nad drogim, ale nie zawsze praktycznym pomysłem, złóżcie się na jeden, ale naprawdę solidy podarunek!

Jak zdobyć voucher na podróż?

To proste! Wejdź na stronę wybranego biura podróży i sprawdź ich ofertę. Większość z nich dysponuje czymś podobnym do bonu wakacyjnego czy vouchera na podróż. Wystarczy trochę poszperać w internecie i gotowe.

podróż
fot. iStock Photo

I jeśli odrzucasz pomysł już na tym etapie, to pomyśl sobie tak: mikser czy komplet sztućców też trzeba znaleźć, ocenić, wybrać i kupić. Droga jest ta sama, ale wrażenia z prezentu diametralnie różne!

Rekomendowane artykuły