Wizażyści gwiazd – ile zapłacisz u nich za ślubny makijaż?

Wizażyści gwiazd – ile zapłacisz u nich za ślubny makijaż? 46494

Makijaż ślubny niczym z okładki? Jeżeli marzy Ci się prawdziwie „gwiazdorski” make up, z pomocą mogą przyjść wizażyści, którzy na co dzień malują prawdziwe sławy. Ile kosztuje ślubny makijaż wykonany przez profesjonalistów? Podajemy aktualny cennik.

Najbardziej rozchwytywani wizażyści gwiazd z pewnością nie narzekają na brak pracy – występują jako eksperci w telewizjach śniadaniowych, prowadzą kursy oraz uczą innych makijażystów, a przede wszystkim malują klientów indywidualnych, w tym celebrytów, których przygotowują na najważniejsze gale w kraju i na świecie. Może wydaje się to niemożliwe, że tak popularni specjaliści pomogą Ci wyglądać oszałamiająco – jednak jest taka szansa, jeżeli pomyślisz o tym wystarczająco wcześnie. 

janachowska.pl

Wizażyści gwiazd: SYLWIA RAKOWSKA

Makijażem zajmuje się od ponad 20 lat – robiła makijaże dla „Elle” i „Vouge’a”, na nowojorskich tygodniach mody, a nawet na… oscarowych galach. Jest twórczynią akcji #twarztoniepisanka, która przeciwstawia się ciężkim, przerysowanym makijażom. Jej make up, w tym ten ślubny, nie tylko podkreśla piękno panny młodej, ale także ją odmładza.

W Polsce klientkami Sylwii Rakowskiej są m.in. Magdalena Cielecka, Weronika Książkiewicz, Danuta Stenka, Katarzyna Sokołowska, Olga Bołądź czy Ewa Chodakowska.

concept store

Ile kosztuje piękny make up spod jej pędzla?

Makijaż dla panny młodej: 1500 zł.
Makijaż próbny: 500 zł – trwa on 3h i wykonywany jest w pracowni wizażystki na warszawskim Wilanowie. Podczas wizyty dobieracie kosmetyki oraz rodzaj make up’u. Testujecie dwa makijaże oka: naturalny i mocniejszy. Sprawdzacie też, jak umalowana twarz wychodzi na zdjęciach.

Jeśli mieszasz poza Warszawą, wizażystka może do Ciebie dojechać. W takim przypadku cena ustalana jest indywidualnie.

Wizażyści gwiazd: MAGDA PIECZONKA

Zaufały jej takie gwiazdy jak: Maffashion, Anna Wendzikowska, Maja Sablewska, Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi, Weronika Bielik… a lista znanych nazwisk jest jeszcze dłuższa. Okazuje się na szczęście, że w swoim napiętym grafiku Magda znajduje jeszcze czas dla przyszłych panien młodych. Ile kosztuje ta przyjemność?

Makijaż panny młodej: 600 zł
Makijaż okolicznościowy (próbny oraz makijaże dla pozostałej rodziny): 450 zł/os

Niestety, panny młode, które biorą ślub w innym mieście niż Warszawa, nie będą mogły skorzystać z usług Magdy Pieczonki, ponieważ pracuje tylko w swoim studiu w stolicy.

Wizażyści gwiazd: KOLOROWE KREDKI, czyli KINGA SZEWCZYK

Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza Kingi Szewczyk sprawiają, że jest uwielbiana przez gwiazdy. Malowała m.in. Edytę Górniak, Martę Żmudę-Trzebiatowską i Edytę Zając. W dniu swojego ślubu zaufała jej również Agnieszka Kaczorowska, która w makijażu Kingi wyglądała naprawdę zjawiskowo.

Wykonanie przez Kingę Szewczyk makijażu ślubnego to koszt ok. 800 zł.
Dodatkowe kwestie, takie jak dojazd na miejsce czy malowanie osób towarzyszących, są ustalane indywidualnie. 

Wizażyści gwiazd: DOKTOR MAKE-UP, czyli MARTA IWAŃSKA

Znakiem rozpoznawczym Marty Iwańskiej jest wszechobecny blask. Pokochały go: Karolina Pisarek, Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Weronika Rosati. W atelier, gdzie pracuje, możesz spotkać też znane influencerki młodego pokolenia – Julię Wieniawę, Angelikę Muchę czy Jessicę Mercedes, które również korzystają z usług Doktor Make-up.

Makijaż ślubny z modnym blaskiem będzie Cię kosztował 500 zł. 

Wizażyści gwiazd: MAGDA ATKINS

Malowała takie gwiazdy jak: Iza Kuna, Basia Kurdej-Szatan, Joanna Kulig, Marcelina Zawadzka, Katarzyna Herman czy Ewa Minge. Pracowała również z Madonną. Przez lata doświadczenie nabywała w światowym centrum mody Harrods. Obecnie pracuje dla popularnych magazynów mody, agencji reklamowych i fotograficznych na całym świecie. Jeżeli marzy Ci się makijaż niczym z wybiegu, musisz przygotować się na takie oto koszty:  

Makijaż panny młodej: ok. 500 zł (próbny 300 zł).
Makijaż dla dodatkowych osób: 300 zł/os.

Ceremonia poza stolicą to koszt 1500 zł za dzień plus dojazd makijażystki na miejsce – innymi słowy, warto wtedy znaleźć kilka chętnych dziewczyn, które oddadzą się w jej ręce, tak aby koszt pojedynczego makijażu był zbliżony do tego z Warszawy.

Wizażyści gwiazd: AGNIESZKA JAŃCZYK 

Wizażystka pracująca podczas największych pokazów mody, malująca również modelki do sesji zdjęciowych najpopularniejszych magazynów. Współpracuje również z gwiazdami – zaufały jej m.in. Martyna Wojciechowska, Magdalena Różdżka czy Anna Cieślak. W napiętym grafiku znajduje również czas na klientki indywidualne – w sezonie ślubnym chętnie maluje panny młode. Aby mieć idealny makijaż spod pędzla Agnieszki, musisz liczyć się z kosztami: 

Makijaż panny młodej w dniu ślubu: 450 zł
Makijaż próbny: 350 zł
Make up dla dodatkowych osób – mamy, świadkowej: 350 zł/os

Jeśli planujesz ślub poza Warszawą, musisz doliczyć dodatkowo dojazd wizażystki na miejsce. 

aplikacja ślubna

Wizażyści gwiazd: MARTA GĄSKA

W show-biznesie chyba nie ma osoby, której by nie malowała. Pracuje przy wielu produkcjach telewizyjnych czy sesjach zdjęciowych – tworzy makijaże do programów: Dzień Dobry TVN, Voice of Poland, Taniec z Gwiazdami czy X-factor. Była także ekspertem w Projekcie Lady. Prowadzi warsztaty dla makijażystek w swojej szkole wizażu, a także udziela rad Polkom w programach śniadaniowych. Jej klientkami były: Katarzyna Sokołowska, Edyta Herbuś, Doda czy Katarzyna Dziurska.

Niestety, przez liczne obowiązki nie wykonuje już makijaży indywidualnych, które, jak sama przyznała, bardzo lubiła. Zdradziła, że potrafiła przyjmować do 20 panien młodych dziennie, a dziewczyny zapisywały się na wizytę nawet 2–3 lata przed planowanym ślubem. Jeżeli jednak jesteś ciekawa, jaka była cena makijażu ślubnego u Marty Gąski, odpowiadamy – make up kosztował 300 zł i wykonywany był w studio w Białymstoku.

Jesteś ciekawa, na jaki make-up powinna postawić panna młoda? Izabela Janachowska podpowiada, jak uniknąć największych błędów i wpadek, ale też zachować świeży makijaż przez całą noc. Sprawdź, na co warto postawić tego dnia, i jakie sztuczki wizażystów wykorzystać – nawet jeśli wykonujesz makijaż ślubny samodzielnie w domu.

Aktualizacja: Natalia Midler

Rekomendowane artykuły