Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela?

Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 119388
0%

Czy prowadzisz kalendarz?

Mój znak zodiaku to:

Kiedy w moim życiu pojawia się jakiś problem...

Serialowa bohaterka, którą najbardziej przypominam, to:

Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 43978
Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 43984
Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 43979
Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 43980

Najlepiej odnajduję się w pracach:

Nie wyobrażam sobie wyboru mojej sukni ślubnej bez:

Tak wyobrażam sobie siebie na chwilę przed ślubem:

Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 43986
Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 43982
Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 43983
Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 43985

Mój stosunek do zarządzania ślubnym budżetem:

Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela?
Zosia Samosia

Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 43977

Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym jesteś osobą zadaniową i zorganizowaną. Lubisz mieć kontrolę nad wszystkim i postępować według własnych zasad. Dlatego nie będziesz prosić o przedślubną pomoc ani rodziny, ani przyjaciółek. Wraz ze swoim narzeczonym doskonale opanujecie sytuację, a Wasz wielki dzień będzie taki, jak to sobie wymarzyliście. Jeżeli jednak będziesz potrzebowała zasięgnąć drobnych konsultacji i nieco odciążyć swój umysł, pamiętaj, że zawsze masz do dyspozycji nasz planer ślubny WeddingDreamApp!
W rodzinie siła

Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 43976

Rodzina zawsze była dla Ciebie ogromnym oparciem i nie wyobrażasz sobie, żeby ktoś inny miał Ci pomagać w przygotowaniach do najważniejszego dnia w życiu. Mama, siostra, babcia czy ciocia - każda z nich pragnie Twojego szczęścia i z chęcią zakasa rękawy, aby wesprzeć Was w najtrudniejszych chwilach. Jeśli będziecie potrzebować porad specjalistów i pomocy ze strony organizacyjnej, pamiętaj, że masz do dyspozycji nasz darmowy planer ślubny WeddingDreamApp, która spełni rolę Twojego wirtualnego wedding plannera.
Niezawodne przyjaciółki

Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 43975

Twoje najbliższe przyjaciółki są osobami, które najlepiej Cię rozumieją i to właśnie do nich zwracasz się w trudnych chwilach. Chcesz, aby towarzyszyły Ci w ciągu tych wszystkich miesięcy przedślubnych przygotowań. W końcu kto zna Cię lepiej niż one? Dziewczyny będą chętne do pomocy nawet w najtrudniejszych sytuacjach. A kiedy zabraknie Wam pomysłów i miejsca w kalendarzach, zawsze możesz skorzystać z naszego darmowego planera ślubnego WeddingDreamApp!
Profesjonalny wedding planner

Kto powinien Ci pomagać w organizacji ślubu i wesela? 43974

Jesteś świadoma, że organizacja i planowanie nie są Twoimi najmocniejszymi stronami. Często chodzisz z głową w chmurach i nie chcesz się martwić, że cokolwiek pójdzie nie tak przez Twój uroczy brak ogarnięcia. Dlatego też zdecydujesz się wynająć specjalistę, czyli wedding plannera, który zaplanuje ślub Waszych marzeń. Jeśli jednak chcesz trochę powalczyć ze swoim roztargnieniem, możesz wypróbować także wirtualnego wedding plannera w postaci płatnego ślubnego WeddingDreamApp. Znajdziesz w niem wszystkie funkcje potrzebne do profesjonalnego planowania i realizacji przedślubnych działań.