QUIZ: Co przyniesie Ci Nowy Rok?

QUIZ: Co przyniesie Ci nowy rok? 118752
0%

Co jest dla Ciebie priorytetem w nadchodzącym roku?

Czego życzysz swoim bliskim w pierwszej kolejności podczas wigilijnej wieczerzy?

Z którą filmową bohaterką najbardziej się utożsamiasz?

Postanowiłaś, że 2023 będzie rokiem, w którym...

W 2022 najbardziej żałowałaś, że...

Którą z tych rzeczy najbardziej chciałabyś znaleźć pod choinką?

QUIZ: Co przyniesie Ci Nowy Rok? 98203
QUIZ: Co przyniesie Ci Nowy Rok? 98204
QUIZ: Co przyniesie Ci Nowy Rok? 98205
QUIZ: Co przyniesie Ci Nowy Rok? 98206

Którego wykonawcy najczęściej słuchałaś w tym roku?

QUIZ: Co przyniesie Ci Nowy Rok?
Nowa miłość

para na łódce

Od dawna szukasz swojej drugiej połówki, a może dopiero co zakończyłaś inny związek? Możesz spodziewać się, że Nowy Rok będzie dla Ciebie wyjątkowo urodzajny w tematach sercowych. 2022 na nowo wprowadzi do Twojego życia miłosny żar i połączy Cię z kimś szczególnym. Kto wie, może to właśnie dla niego założysz białą suknię?
Zaręczyny/ślub

Ślub i wesele - nietypowe porady

W 2022 Twój związek przejdzie na wyższy poziom. Możliwe, że poczujesz się przytłoczona nadchodzącymi zmianami, ale pamiętaj, że każda narzeczona i przyszła Panna Młoda miewa momenty stresu. Jeśli będziecie pielęgnować swoje uczucie tak, jak przed zaręczynami, z pewnością rozwiążecie wszystkie kwestie sporne, które może przynieść Wam planowanie ślubu. Macie problem z podjęciem organizacyjnych decyzji? W naszych artykułach znajdziecie setki podpowiedzi i porad!
Najbardziej romantyczne wakacje Twojego życia

podróż

Ostatnie lata nie sprzyjały podróżnikom... Należysz do osób, których plany urlopowe również uległy zniszczeniu? Nie martw się, w 2022 nadrobisz je z nawiązką! Przygotuj się na wyjątkową podróż, która nie tylko zafunduje Ci upragniony relaks, ale także na nowo wznieci ogień w Waszym związku. Może wybierzecie szczególnie romantyczne miejsce takie jak Rzym czy Paryż?
Nowa praca

kobieta odbywa nauki przedmałżeńskie online

Nowy Rok szykuje dla Ciebie niespodzianki na ścieżce zawodowej. Jeśli od dawna rozważasz zmianę pracy, 2022 będzie idealnym momentem na podjęcie stanowczych kroków - spotkaj się z doradcą zawodowym, roześlij nowe CV i działaj! Nadchodzące miesiące będą także sprzyjać Twojemu rozwojowi: to świetny czas na podniesienie swoich kwalifikacji, kurs językowy czy szkolenie, które od dawna planowałaś przejść.