QUIZ: Czy jesteś gotowa na ślub?

0%

Ślub jest dla Ciebie przede wszystkim...

Czy uważasz, że znalazłaś już "tego jedynego"?

Wieczór panieński kojarzy Ci się przede wszystkim z...

Twoje największe marzenie to...

Z którą serialową bohaterką najbardziej się utożsamiasz?

Swoje wymarzone urodziny spędziłabyś...

QUIZ: Czy jesteś gotowa na ślub?
To jeszcze nie ten moment...

Czy jesteś gotowa na ślub

Cenisz sobie wolność i nadal żyjesz spontanicznie. W życiu lubisz to, że jest nieprzewidywalne i pełne niespodzianek. Życie małżeńskie może nie być tym, czego potrzebujesz na tym etapie swojego rozwoju. Rozważ, co jest Twoim priorytetem i gdzie widzisz się za kilka lat. Być może biała suknia jest Ci pisana, ale dopiero za kilka lat...
To już ten czas!

Kompromis w związku. Jak rozmawiać na trudne tematy? [WASZE HISTORIE] 111727

Nie ma wątpliwości: jesteś w pełni gotowa, aby wziąć ślub! Marzy Ci się życie rodzinne, pragniesz stworzyć ze swoją drugą połówką wspólną przestrzeń, w której spędzicie resztę życia. To najwyższy czas, aby zabrać się za przygotowania do rychłego ślubu, który niewątpliwie zakończy się długim i szczęśliwym małżeństwem.
Może kiedyś?

QUIZ: Czy jesteś gotowa na ślub? 113579

Ślub czasem pojawia się w Twoich myślach, ale też nie czujesz presji, aby szybko urzeczywistniać ten plan. Chociaż jesteś romantyczną osobą i cenisz sobie swój związek, nie jesteś jeszcze do końca gotowa, aby wyrzec się wszystkiego, co oferuje panieńskie życie. Ciesz się chwilą i nie pozwalaj się poganiać. Sama poczujesz, kiedy nadejdzie odpowiedni moment!