QUIZ: Czy potrzebujesz pomocy profesjonalisty przy organizacji swojego ślubu?

Na rok przed ślubem...

Czego chciałabyś uniknąć na swoim ślubie?

Nie chciałabyś, żeby Twoje wesele zakończyło się...

Twój ślubny strój będzie...

Co najbardziej przeraża Cię w organizacji ślubu?

QUIZ: Czy potrzebujesz pomocy profesjonalisty przy organizacji swojego ślubu?
Przyda Ci się wedding planner

QUIZ: Którą Izabelą Janachowską jesteś? 55737

Wedding planner to osoba, która pomoże Ci w każdym aspekcie ślubnych przygotowań: od dopracowania kreacji, doboru fryzjera i makijażystki, aż po dopięcie wszystkich szczegółów w wielkim dniu. Jeśli organizacja ślubu Cię przytłacza, skorzystaj z pomocy profesjonalisty, który zadba o to, aby Twój wyjątkowy dzień był nie tylko piękny, ale także zupełnie bezstresowy!
Wystarczy Ci wsparcie rodziny i przyjaciół

wielopokoleniowa rodzina

Przyjaciele i rodzina to osoby, które towarzyszą Ci we wszystkich ważnych wydarzeniach, dlatego nie wyobrażasz sobie organizacji ślubu bez ich udziału. Jesteś pewna, że nikt nie zrozumie Twoich marzeń i potrzeb tak, jak Twoi najbliżsi. Wszystkie decyzje dotyczące sukni, sali, muzyki czy dekoracji podejmiesz więc z osobami, które znają Cię najlepiej.
Przyda Ci się wsparcie koordynatora dnia ślubu

Wedding planerka na weselu

Z przygotowaniami do ślubu radzisz sobie dobrze, ale bardzo nie chciałabyś skupiać się na organizacyjnych detalach w samym wielkim dniu. Marzy Ci się spontaniczne święto pełne radości, miłości i śmiechu. Szukasz kogoś, kto zadba o wszystkie szczegóły i pozwoli Tobie oraz Twoim bliskim cieszyć się tym najpiękniejszym dniem w życiu. Koordynator dnia ślubu może być dla Ciebie idealnym wyborem.
Pomoc jest niepotrzebna - wszystko świetnie zorganizujesz sama

Plan awaryjny na dzień ślubu

Od zawsze byłaś świetnie zorganizowana, dlatego takie przedsięwzięcie jak ślub nie stanowi dla Ciebie żadnego wyzwania. Potrafisz zadbać o to, aby każdy detal był dopięty na ostatni guzik. Dzięki temu, że przewidzisz wcześniej wszystkie ewentualne niespodzianki, w samym dniu ślubu będziesz mogła być zrelaksowana i radosna. Pamiętaj, że najważniejsze są dobra zabawa i świetne wspomnienia!