QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu?

0%

Moja druga połówka będzie/jest przede wszystkim:

Najchętniej przeczytał(a)bym teraz książkę:

Za moje zwierzęce odzwierciedlenie uważam:

QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24767
QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24768
QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24769
QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24770
QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24771
QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24772
QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24773

Z chęcią obejrzał(a)bym film:

W trakcie podróży najbardziej lubię:

Gdy słyszę urlop, w mojej głowie pojawia się obraz:

QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24774
QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24775
QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24777
QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24778
QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24779
QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24780
QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24781

Najbardziej nie wyobrażam sobie podróży bez:

QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu?
Paryż

QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24752

Od wylegiwania się na plaży i pieszych wędrówek wolisz odkrywać urok europejskich stolic. A czy istnieje lepsze miasto na celebrowanie wielkiej miłości niż Paryż? Razem z ukochaną osobą będziecie podziwiać wspaniałe zabytki i niepowtarzalną architekturę podczas klimatycznych spacerów o zachodzie słońca. Romantyczne uniesienia gwarantowane!
Nowy Jork

QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24753

Na co dzień działasz na najwyższych obrotach, a na urlopie wcale nie chcesz zwalniać tempa. Uwielbiasz otoczenie ludzi oraz miejsca, w których czujesz, że żyjesz. Wizyta w amerykańskiej stolicy biznesu i mody z okazji 10. rocznicy ślubu będzie więc... strzałem w dziesiątkę! Razem ze swoją drugą połówką poznacie wielokulturowy Nowy Jork od podszewki.
Nepal

QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24754

Twoje pomysły na wyjazd zawsze zaskakują Twoich bliskich i znajomych. Nienawidzisz nudy i monotonii, zawsze zbaczasz z utartych szlaków, a sport to Twoje drugie imię. O pełnej adrenaliny wycieczce w Himalaje ze swoją drugą połówką marzysz już od dawna. Okrągła rocznica ślubu będzie wspaniałą okazją, aby wyruszyć w podróż, której nie zapomnicie do końca życia!
Bieszczady

QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24755

Nie masz nic przeciwko wycieczkom, ale nie lubisz przebywać bardzo daleko od domu. Wyjazd jest dla Ciebie okazją na odetchnięcie od cywilizacji i wszystkich problemów. Polskie Bieszczady to idealne miejsce, w którym razem ze swoją drugą połówką spędzicie czas na łonie natury tylko we dwoje. W końcu najprostsze rozwiązania zazwyczaj są najlepsze!
Malediwy

QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24757

Kiedy słyszysz hasło "wakacje marzeń", w Twojej głowie pojawia się wizja rajskiej plaży z białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą. Wyjazd nie jest dla Ciebie czasem na niekończące się wędrówki, ale chwilą wytchnienia. Z okazji okrągłej rocznicy spełnisz swoje marzenie i razem z ukochaną osobą udasz się na przepiękne Malediwy. Drinków z palemką na pewno Wam nie zabraknie!
Islandia

QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24758

Co roku wybierasz nietypowe cele podróży, o których żaden z Twoich znajomych nawet by nie pomyślał. Nie przepadasz za plażowaniem i monotonnym zwiedzaniem — wolisz wziąć sprawy w swoje ręce i zaplanować niepowtarzalny wyjazd, który zachwyci Twoją drugą połówkę. Na tę wyjątkową okazję wybierzecie więc malowniczą Islandię. Pamiętajcie tylko o zabraniu grubych swetrów!
Indonezja

QUIZ: Gdzie pojedziecie na 10. rocznicę ślubu? 24759

Poznawanie obcych kultur i lokalnych ludzi stanowi dla Ciebie sens podróżowania! Kochasz egzotykę i wycieczki w nieznane, ale od czasu do czasu lubisz też odpoczywać w cieniu palm. Dlatego też z tej wyjątkowej okazji udasz się z ukochaną osobą właśnie do pięknej Indonezji! Kto wie, może z okazji cynowej rocznicy ślubu udacie się na wyspę Bangka, zwaną Wyspą... Cynową. Pomysłowości nikt Wam nie odmówi!