QUIZ: Gdzie powinniście zamieszkać po ślubie?

para
0%

Waszym wspólnym priorytetem jest...

Który z tych seriali wybierzecie na wspólny seans?

Gdzie odbędzie się Wasze wesele?

Wasza wymarzona rocznica to...

Wasza wspólna pasja to...

Za 10 lat widzicie się...

QUIZ: Gdzie powinniście zamieszkać po ślubie?
Blisko rodziny

Kiedy po raz pierwszy wypada nazwać teściową - mamą? 91871

Marzy Wam się duża, zżyta ze sobą, wielopokoleniowa rodzina, dlatego gdziekolwiek będziecie mieszkać po ślubie, z pewnością będzie to blisko Waszych krewnych. Obydwoje jesteście towarzyskimi, rodzinnymi ludźmi, uwielbiacie familijne święta i regularnie spotykacie się na obiady w gronie najbliższych. W Waszym przypadku sprawdzi się zasada: "Nieważne gdzie, ważne z kim".
Na spokojnej wsi

Cytaty, które warto zamieścić na zaproszeniach ślubnych [23 pomysły] 39179

Jesteście miłośnikami ciszy i natury. Nie potrzebujecie stałych odwiedzin przyjaciół czy rodziny. Wystarcza Wam własne i wzajemne towarzystwo, dlatego świetnie odnajdziecie się w kojącym, malowniczym miejscu - nawet jeśli zmusi Was to do wyjazdu na koniec świata.
W wielkim mieście

QUIZ: Gdzie powinniście zamieszkać po ślubie? 99378

Jesteście dynamiczną, towarzyską i energiczną parą, która uwielbia ruch, miejski chaos i wolność. Obydwoje kochacie swoje kariery i jesteście ambitnymi ludźmi, dlatego Waszym miejscem na ziemi z pewnością będzie jedno z większych miast, które oferuje tysiące możliwości - nie tylko w zakresie pracy, ale także kultury, znajomości czy przygód. Małe miasta i wsie są dobre na urlop, ale nudzą Was na dłuższą metę. Nie wyobrażacie sobie mieszkać gdzieś, gdzie nie ma stałego dostępu do klubów, kin, teatrów i... jedzenia z dostawą.
W rodzinnym domu na przedmieściach

QUIZ: Gdzie powinniście zamieszkać po ślubie? 99379

Waszym priorytetem jest założenie własnej rodziny, dlatego marzy Wam się piękny, duży dom na przedmieściach. Nie wyobrażacie sobie przyszłości bez ogrodu, miejsca na huśtawkę i domku na drzewie dla Waszych przyszłych dzieci. Oczami wyobraźni już widzicie rodzinne niedzielne śniadania, huczne święta i letnie przyjęcia urodzinowe... Istna sielanka!