QUIZ: Jaka suknia ślubna pasuje do Twojej sylwetki?

0%

Jaki jest Twój typ figury?

Co najbardziej chciałabyś zatuszować?

Co najbardziej chciałabyś wyeksponować?

Twój wzrost to...

Na co dzień najczęściej ubierasz się...

QUIZ: Jaka suknia ślubna pasuje do Twojej sylwetki?
Literka "A" z dekoltem w "V"

suknia slubna

Ten krój jest niezwykle uniwersalny, ponieważ pięknie podkreśli prawie każdą sylwetkę. Dobrze będą w nim wyglądać Panny Młode o sylwetkach w kształcie jabłka, gruszki, a także trójkąta. Suknia w kształcie litery "A" sprawia, że proporcje ciała stają się wyrównane, a dekolt w "V" optycznie wydłuża szyję i cały tułów.
Księżniczka z falbanami

izabela janachowska

Suknie o kroju księżniczek to doskonały wybór dla Panien Młodych o figurach w kształcie gruszki, trójkąta, prostokąta czy klepsydry, czyli wszystkie te, które mogą pochwalić się krągłymi, kobiecymi biodrami. Okazały dół przykryje bardziej masywny dół sylwetki i wyeksponuje ramiona, biust i dekolt. Mocno podkreślona gorsetem talia to jednak rozwiązanie dla Pań o wąskim obwodzie w tym rejonie.
Księżniczka z dekoltem V na grubych ramiączkach

suknia ślubna

Księżniczka z tak okazałym trenem to doskonałe rozwiązane dla Pań o kształtach gruszki, prostokąta, a także odwróconego trójkąta. Rozbudowany dół kreacji wyrównuje proporcje sylwetki i odwraca uwagę zarówno od większych bioder, jak i szerszych ramion. Model z odkrytymi plecami dodatkowo eksponuje tę część ciała.
Rybka z dekoltem w serce

ryba suknia ślubna

Rybka uchodzi za trudny model, ale w rzeczywistości pasuje kilku typom sylwetki: klepsydrze, gruszce i trójkątowi, czyli wszystkim tym, które wyróżniają się stosunkowo szczupłymi ramionami i dosyć wąską talią, ale za to pełnymi, kobiecymi biodrami. Rybka przepięknie podkreśla ten atut sprawiając, że figura wygląda niesamowicie zmysłowo.