QUIZ: Jaki powinien być Wasz pierwszy taniec?

QUIZ: Jaki powinien być Wasz pierwszy taniec? 118553
0%

Najlepszym prezentem urodzinowym, który mógłby Ci podarować Twój partner jest...

Weekendy najchętniej spędzacie...

Twój ulubiony drink to...

Znajomi opisują Was jako parę...

Twoje idealne wesele odbyłoby się w klimacie filmu...

QUIZ: Jaki powinien być Wasz pierwszy taniec? 55430 mywedding.com

Twój wymarzony wieczór panieński to...

Najbardziej romantyczna pora roku na ślub to...

QUIZ: Jaki powinien być Wasz pierwszy taniec? 55432 justinalexander.com

QUIZ: Jaki powinien być Wasz pierwszy taniec?
Salsa

QUIZ: Jaki powinien być Wasz pierwszy taniec? 55421

Jesteście optymistyczną i ciekawą świata parą, która uwielbia aktywne spędzanie czasu. Nie wyobrażacie sobie weekendu bez wycieczki rowerowej, ścianki wspinaczkowej albo wspólnej wizyty na korcie tenisowym. Żywiołowa i słoneczna salsa będzie świetną propozycją dla oryginalnej, pozytywnie zakręconej pary takiej jak Wy!
Tango

QUIZ: Jaki powinien być Wasz pierwszy taniec? 55422

Dzielicie ze sobą ogniste temperamenty, ale i zamiłowanie do wyrafinowanej kuchni, sztuki i podróży. Lubicie spędzać wspólny czas na wystawach, wytwornych degustacjach bądź seansach ambitnego kina. Nie przepadacie za banałami, tandetą i nadmierną słodyczą. Jeśli szukacie oryginalnej, a jednocześnie ambitnej i pełnej klasy propozycji na pierwszy taniec - koniecznie wybierzcie tango!
Rumba

QUIZ: Jaki powinien być Wasz pierwszy taniec? 55423

Od samego początku Waszego związku jesteście nierozłączni i... wcale nie próbujecie tego ukryć! Znajomi stale widzą Was trzymających się za ręce i wymieniających słodkie spojrzenia, a Wasze ulubione zajęcia to tylko te, które możecie wykonywać razem. Zmysłowa rumba doskonale odzwierciedli romantyczny charakter Waszego związku, a pełne ognia treningi układu na pewno zbliżą Was do siebie jeszcze bardziej.
Walc

QUIZ: Jaki powinien być Wasz pierwszy taniec? 55424

Uwielbiacie klasykę i elegancję: teatr, koncert jazzowy i wytworna restauracja to Wasz przepis na romantyczny wieczór. Nie przepadacie za szaleństwami ani głośnymi imprezami - większość weekendów spędzacie na oglądaniu starych filmów z butelką dobrego wina. Ponadczasowy walc to idealna propozycja na pierwszy taniec dla pary takiej jak Wy!