QUIZ: Jakie postanowienie noworoczne zrealizujesz?

Na święta zażyczyłaś sobie…

Bez czego nie ruszasz się z domu?

Czego najbardziej w sobie nie lubisz?

Jak wygląda Twój przeciętny poranek?

W swojej torebce zawsze masz...

Czy zrealizowałaś swoje zeszłoroczne postanowienia?

Znajomi określają Cię jako osobę...

QUIZ: Jakie postanowienie noworoczne zrealizujesz?
Zadbasz o swoją sylwetkę

Trening w domu: ramiona, plecy i biust. Najlepsze ćwiczenia 50086

Od miesięcy, a może nawet lat odkładałaś ćwiczenia i kontrolowanie swojego jadłospisu? 2022 będzie rokiem, w którym w końcu uda Ci się osiągnąć wszystkie cele dotyczące sylwetki. Styczeń to doskonały moment na rozpoczęcie współpracy z dietetykiem bądź trenerem personalnym. W ciężkich chwilach pamiętaj, że już za kilka tygodni będziesz sobie wdzięczna za silną wolę!
Znajdziesz więcej czasu na rozwój

Jak powiadomić gości o przełożeniu ślubu i wesela? 47870

Coraz częściej łapiesz się na wielogodzinnym, bezmyślnym przerzucaniu kanałów bądź scrollowaniu Instagrama? 2022 będzie rokiem, w którym przejmiesz kontrolę nad swoim czasem wolnym, a jego nadmiar wykorzystasz na rozwijanie nowego hobby, wartościowe kursy bądź nadrabianie zaległości literackich. Nauczysz się relaksować w sposób produktywny, a rok zakończysz znacznie bardziej dumna ze swojego rozwoju.
Pozwolisz sobie na większą spontaniczność

bożonarodzeniowa sesja narzeczeńska

Czujesz się zbyt przytłoczona nadmiernym planowaniem, wiecznym stresem i potrzebą kontroli? Rok 2022 pozwoli Ci wrzucić na luz i czerpać radość z małych, nieplanowanych przyjemności. Odpuść sobie wakacje zaplanowane w każdej godzinie i wybierz się na wczasu, na których po raz pierwszy nie będziesz musiała nic robić. Nie czuj się winna, kiedy tylko zauważysz w swoim kalendarzu niezaplanowany dzień. Spędź go tak, jak będziesz chciała - bez presji i wymagań!
Będziesz lepiej zorganizowana

planner

Zbyt często łapiesz się na robieniu czegoś na ostatnią chwilę? Męczy Cię wieczny chaos, w którym się poruszasz? 2022 to świetny moment na zaprowadzenie odrobiny porządku w życiu. Kup elegancki organizer i co tydzień wyznaczaj sobie nowe cele. Nadrób wszystkie rzeczy, które odkładałaś przez ostatnie miesiące. Przed zaśnięciem przygotowuj lunch i strój do pracy, a szybko przekonasz się, że ranki nie muszą być stresujące i pełne pośpiechu.