QUIZ: Jakim Panem Młodym będzie Twój narzeczony?

0%

Od swojego świadka Twój narzeczony wymaga...

W dniu ślubu okazuje się, że garnitur ma dziurę. Co robi Twój narzeczony?

Wymarzony ślub Twojego narzeczonego odbyłby się...

Pokazujesz swojemu narzeczonemu próbki zaproszeń. Jak reaguje?

Na godzinę przed ślubem Twój narzeczony...

Twój narzeczony najchętniej wydałby koperty ślubne na...

Przed ślubem, rodzice Twojego narzeczonego...

QUIZ: Jakim Panem Młodym będzie Twój narzeczony?
Groomzilla
To nieprawda, że jedynie Panna Młoda może przekształcić się w tzw. bridezillę! Zdarzają się również Panowie, w których ślub również wyzwala nieprzyjemne cechy... Twój narzeczony zaczyna kłócić się z kolegami o swój ślub i stale wypytuje Cię czy na pewno nie zapomniałaś o żadnym aspekcie organizacji? Poważnie z nim porozmawiaj i postaraj się go uspokoić, a także przypomnieć mu, że wesele ma być przede wszystkim frajdą.
Imprezowicz
Czasami masz wrażenie, że Twojego narzeczonego interesują jedynie wieczór kawalerski i ilość alkoholu na Waszym weselu... Pozostałe kwestie organizacyjne zostawia Tobie, nawet kiedy prosisz go o opinię. Reaguje także rozdrażnieniem, kiedy przypominasz mu, że na własnym weselu powinien trzymać fason i nie dać się za bardzo porwać imprezie. Nie musisz wymagać od przyszłego męża, aby asystował Ci w wyborze kwiatów czy winietek - nie wszyscy mężczyźni się w tym odnajdują, ale przypomnij mu, że Wasz ślub to coś więcej niż tylko kolejna impreza...
Sparaliżowany stresem
Wielu mężczyznom zdarza się wpadać w panikę na chwilę przed samym ślubem. Stają się nagle przytłoczeni zobowiązaniami i obawiają się, że nie podołają roli męża, partnera, a wkrótce może i ojca. Podczas wypowiadania przysięgi trzęsą im się ręce, a pot oblewa ich plecy. Obawiasz się, że tak może być też w przypadku Twojego narzeczonego? Postaraj się go zrelaksować przed ceremonią i wyjaśnij, że ślub nie zmienia niczego w Waszym uczuciu i wzajemnej relacji. Plany na najbliższą przyszłość macie już zapewne ustalone, dlatego nie musi martwić się o to, że obrączka sprawi, że z dnia na dzień straci grunt pod nogami, a roli męża na pewno nauczy się stopniowo.
Ulubieniec cioć
Twój narzeczony uwielbia sprawiać przyjemność wszystkim dookoła i był wyjątkowo pomocny przy organizacji wesela. Podczas uroczystości zapewne więc będzie krążył wokół stolików, robił ze wszystkimi pamiątkowe zdjęcia i upewniał się, że niczemu niczego nie brakuje. Trafił Ci się prawdziwy skarb - upewnij się jednak, że potrzeba zadowalania gości nie odbierze mu radości i luzu tego dnia.