QUIZ: Który mężczyzna jest dla Ciebie idealny?

0%

Rodzina nie jest zachwycona Waszym ślubem i uważa, że partner jest dla Ciebie nieodpowiedni. Co robi Twój narzeczony?

Nie byłabyś w stanie być z facetem pozbawionym...

Twój książę z bajki zabrałby Cię do ślubu...

Zakochałabyś się w nim od pierwszego wejrzenia, gdyby on...

Twój ideał i Ty pobralibyście się...

Od swojego idealnego męża wymagałabyś...

Twój wymarzony mąż byłby...

QUIZ: Który mężczyzna jest dla Ciebie idealny?
Tomasz Karolak

QUIZ: Który mężczyzna jest dla Ciebie idealny? 83639

Idealnym partnerem dla Ciebie byłby mężczyzna taki, jak Tomasz Karolak! Ponad wszystko cenisz sobie poczucie humoru i spontaniczność. Lubisz też, kiedy mężczyzna ma w sobie jeszcze odrobinę chłopca w środku... To partner, który byłby gotów porwać Cię na nocny rajd samochodowy czy za kulisy koncertu rockowego, a jednocześnie doskonale spełniłby się w roli ojca-kumpla.
Książę Harry

QUIZ: Który mężczyzna jest dla Ciebie idealny? 83645

Twój wymarzony partner powinien być przede wszystkim szarmancki, wrażliwy i niezwykle lojalny - tak, jak książę Harry! Szukasz w swoim życiu kogoś, kto zawsze stanie za Tobą murem, nawet jeśli będzie go to kosztować wiele poświęceń. Razem stworzylibyście wyjątkowo empatyczną parę, którą połączyłoby wyjątkowo głębokie uczucie. Mężczyzna taki jak Harry byłby też wyjątkowo troskliwy, autentyczny i szczery.
Rinke Rooyens

QUIZ: Który mężczyzna jest dla Ciebie idealny? 83647

Marzysz o tym, aby Twój wymarzony facet traktował Cię jak królową! Szukasz romantyka, który nie wstydzi się wielkich gestów i stale obsypuje swoją ukochaną komplementami i kwiatami - tak, jak Rinke Rooyens. Twój ideał to silny, niezależny mężczyzna, który szuka równie silnej kobiety. Razem stworzylibyście wyjątkowo silny tandem skazany na sukces - zarówno w karierze (być może wspólnej), jak i miłości!
Justin Timberlake

QUIZ: Który mężczyzna jest dla Ciebie idealny? 83649

Masz słabość do przystojnych facetów, którzy roztaczają wokół siebie niesamowity czar - tak, jak Justin Timberlake. Twój ideał miałby świetne poczucie humoru, a także doskonały talent do flirtu - nawet po kilku latach związku! Chociaż ten typ miewa problemy z ustatkowaniem się, kiedy już to zrobi, staje się wyjątkowo czułym partnerem i świetnym ojcem.
Leonardo DiCaprio

Leonardo di Caprio

Twój idealny partner to człowiek o silnych zasadach, który chce zmienić świat na lepsze. Dba o planetę i wykorzystuje swój zawodowy sukces do walki o planetę - tak, jak Leo DiCaprio. Obydwoje cenilibyście sobie swoją niezależność i mieli jasno określone cele, ale przy wzajemnym wsparciu, bylibyście razem nie do pokonania.