Sprawdź, z którym znakiem zodiaku stworzysz idealny związek!

zakochana para

Na udany związek składa się wiele czynników. Przede wszystkim wysiłek wkładany każdego dnia w troskę o drugą osobę oraz w pielęgnowanie waszego. Poza tym, na co bezpośrednio macie wpływ w waszej relacji, dużą rolę mogą odgrywać również wasze znaki zodiaku. Sprawdź, jakie połączenia zodiakalne mają największe szanse na długie i udane, wspólne życie!

Z którym znakiem zodiaku Wodnik (20.01–18.02) stworzy udany związek?

Wodnika cechuje łagodność i oddanie. W większości Wodniki pragną dosyć szybko stworzyć pełną rodzinę. Ich miłość jest szczera. Połączenie dwóch Wodników, które zabiegają o siebie wzajemnie, a przy tym dają 100 procent, będąc w relacji z kimś innym jest równoznaczne z piękną historią miłosną.

Największe zgrzyty mogą występować w relacji pomiędzy Wodnikiem, a Bykiem. Jeśli jednak wpadł ci ktoś w oko, a relacja zapowiada się obiecująco, możesz dać jej szansę. To, że Byki najczęściej maja silne temperamenty nie oznacza, że Wodnik nigdy się z nimi nie dogada.

Najważniejszym w takim połączeniu jest cierpliwości i wytrwałość. Na początku może mocno iskrzyć i to niekoniecznie w tym pozytywnym kontekście, ale jeśli dwóm stronom tak samo mocno będzie zależeć – być może upór się opłaci.

Wodnik i Baran – niektórzy nawet twierdzą, że jest to połączenie z pogranicza idealnych. Wodnik jest cierpliwy i kochający, Baran bardzo lubi słuchać, a przy tym rozmawiać.

Takie relacje, w którym dwie osoby o dobrych intencjach rozwiązują problemy życia codziennego za pomocą rozmowy mają największe szansę na przetrwanie przez wiele, wiele lat.

wodnik


Z którym znakiem zodiaku Ryby (19.02–20.03) stworzą udany związek?

Zarówno ryby, jak i Skorpiony kontrolują emocje, co jednak pasuje dwóm stronom. Nie będzie to zatem związek pełen szaleństwa i spontanicznie okazywanych uczyć, ale nie oznacza to, że nie może być równie szczęśliwy. W takim związku partnerzy dają sobie dużo przestrzeni na rozwój indywidualny, a miłość jest dla nich dopełnieniem całości.

Miłym połączeniem z Rybami mogą okazać się Bliźnięta, najczęściej pełne delikatności. Emanując tą cechą niekiedy są w stanie wspomóc Ryby w przełamywaniu różnych barier, które ci stawiają sobie w głowie.

Połączenie dwóch Ryb może skutkować udaną relacją? Pamiętajcie, że czasami nawet pojedyncze, z pozoru niepasujące do siebie znaki mogą wyjść poza schemat i być żywym przykładem docierania się w związku. Natomiast dwie Ryby nie będą musiały wkładać w to dużo wysiłku, gdyż ich delikatność i troska o sferę emocjonalną innych pozwoli szybko partnerowi czy partnerce poczuć się dobrze i komfortowo w relacji.

ryby


Z którym znakiem zodiaku Baran (21.03–19.04) stworzy udany związek?

Baran kocha, gdy wokół dużo się dzieję, dlatego świetnie do tego znaku będzie pasować Panna. Ta jest bardzo poukładana. Jest to zatem idealny duet, który dopasuje się na zasadzie przeciwieństw.

Baran przez swoją spontaniczność i szybkość w działaniu może czasami marudzić, gdy coś idzie nie po jego myśli. Nie wszystkie znaki zodiaku z cierpliwością znoszą takie zachowanie. To strzelce są osobami, które najczęściej są w stanie w spokoju wysłuchać i ewentualnie skomentować lub pozwolić sobie przemilczeć wywody Barana.

W tym przypadku jednak warto uważać, aby w parze nie zdarzały się zbyt często ciche dni, gdy Strzelec postanowi… długo nic nie mówić.

zodiakalny baran


Z którym znakiem zodiaku Byk (20.04–20.05) stworzy udany związek?

Byk i Rak to świetne połączenie. Między tymi znakami zachodzi wiele pozytywnych wibracji, przez co takie osoby w związku działają na siebie uspakajająco. Ich relacje najczęściej jest stabilna oraz pełna szczerej miłości, gdyż we dwoje są mocnymi realistami.

Byk i Koziorożec również do siebie pasują. Pomimo że znaki te wykazują wiele cech świadczących o tym, że w pełni akceptują również życie w pojedynkę. Gdy jednak już się spotkają i postanowią ze sobą być, raczej nie istnieją takie problemy, które byłyby w stanie ich rozdzielić.

Byk i Wodnik, czyli idealny przykład powiedzenia ,,kto się czubi, ten się lubi”. Warto pamiętać, że czasami mocny bodziec (chociażby była to niechęć), którą odczujemy do konkretnej osoby może przerodzić się przy bliższym poznaniu w równie intensywne i silne uczucia, tyle że nacechowane pozytywnie – czyli w miłość. U tych znaków zodiaku to częsty scenariusz.

byk


Z którym znakiem zodiaku Bliźnięta (21.05–20.06) stworzą udany związek?

Połączenie niepotrzebujące dodatkowych afrodyzjaków? To zdecydowanie Strzelec i Bliźnięta, dla których partner jest niesamowicie pociągający.

Podobnie w przypadku relacji z Wagą. Związek ten nie będzie obfitował w kłótnie, gdyż dwie strony mają przyjacielskie nastawianie do świata i ludzi, a przy tym nie potrafią długo się gniewać.

Ryby z Bliźniętami łączy subtelność i emocjonalność. Wysoko wrażliwe osoby często nie odnajdują się w relacjach z mocnymi realistami, twardo stąpającymi po ziemi, a w przypadku opisywanego połączenia taki problem nie wystąpi.

zodiakalny bliźniak


Z którym znakiem zodiaku Rak (21.06–22.07) stworzy udany związek?

Najszybciej i najbardziej spontanicznie rodzi się uczucie pomiędzy dwoma Rakami. Takie osoby, gdy trafią na właściwego partnera nie muszą być długo w związku, by robić w nim kroki milowe. Są w stanie szybko zadecydować o takich kwestiach jak wspólne mieszkanie, czy ślub i po latach wcale tego nie żałować.

Także Skorpion dobrze dopełnia Raka. Połączenie to jest wyjątkowe, gdyż wady jednego znaku nikną przy zaletach drugiego i odwrotnie. Jedna osoba z pary całkowicie nie potrafi zarządzać finansami? Żaden problem, druga się tym zajmie.

Skorpion nie zawsze jest tak spontaniczny jak Rak? Nic nie szkodzi. Jest za to otwarty i w związku może wiele się nauczyć od swojej drugiej połówki.

rak


Z którym znakiem zodiaku Lew (23.07–22.08) stworzy udany związek?

Czasami mówi się, że wyłącznie przeciwności się przyciągają, jednak wiele par jest żywym przykładem na to, że w tej drugiej osobie szukamy identycznych cech, pasji, zainteresowań. Często takie przypadki to dowód na to, że miłość może być również największą przyjaźnią, a do takiej relacji z pewnością będą pasować dwa Lwy.

Lew ciekawie dopasuje się również ze Strzelcem, który nie jest zbyt wylewny w uczuciach. To taki rodzaj relacji, w której każdy ze znaków wie o wzajemnej miłości, ale nie potrzebuje nadmiernego jej okazywania. W tym związku romantyczne i długie randki raczej nie będą miały miejsca bardzo często.

Lew i Waga to połączanie pełne pożądania, którym aż emanują na zewnątrz! Masz wśród swoich znajomych parę, która bez większych problemów okazuje sobie uczucia, namiętnie się całuje i przytula przy osobach trzecich? Zapytaj, czy przypadkiem nie jest to Lew i Waga i sprawdź czy potwierdzają tę regułę.

lew zodiak


Z którym znakiem zodiaku Panna (23.08–22.09) stworzy udany związek?

Panna z Panną stworzą najbardziej harmonijny i uporządkowany związek spośród wszystkich możliwych połączeń znaków. Tego oczekujesz od relacji, gdyż stabilizację kochasz ponad wszystko? Zatem wiesz w co celować! Oczywiście i w tym duecie mogą występować kłótnie, ale ewidentnie każda ze stron będzie mocnym wsparciem dla drugiej połówki.

Czy spontaniczny Baran odnajdzie się w poukładanym życiu Panny? Z pewnością nie każdy, ale ci najbardziej wytrwali mają szansę. Po przetrwaniu próby charakteru podczas zdobywania Panny prawdopodobieństwo udanej relacji znacząco wzrasta.

Marlu_baner

Panna i Koziorożec to niezwykle ostrożne i delikatne znaki zodiaku. Każdy boi się zrobić pierwszy krok, by przypadkiem nie uczynić nietaktu w kierunku osoby, na której im zależy. Jeśli jednak któraś ze stron się przełamie to reszta powinna już sama się ułożyć.

panna


Z którym znakiem zodiaku Waga (23.09–22.10) stworzy udany związek?

U Wagi i Lwa zdecydowanie związek będzie ,,zaopiekowany”. Być może nie będą szczególnie mocno obnosić się ze swoimi emocjami przy osobach trzecich, jednak w życiu codziennym zadbają o najbliższe im otoczenie, okazując dużą troskę i miłość.

Z Bliźniętami Waga może stworzyć bardzo spokojny związek. Czy tego będzie potrzebować? Jeśli dodatkowo jakieś wewnętrzne przeczucie skłania cię do szaleństw i gorących uniesień to Bliźnięta raczej ci tego nie zagwarantują.


Z którym znakiem zodiaku Skorpion (23.10–21.11) stworzy udany związek?

Skorpion i Rak? Połączenie to jest wyjątkowe, gdyż wady jednego znaku nikną przy zaletach drugiego i odwrotnie. Jedna osoba z pary całkowicie nie potrafi zarządzać domem? Druga się tym zajmie. Skorpion nie zawsze jest tak spontaniczny jak Rak? Nic nie szkodzi, jest za to otwarty i w związku może wiele się nauczyć od drugiej połówki.

New Drop

Zarówno Ryby, jak i Skorpiony kontrolują emocje, co jednak pasuje dwóm stronom takich relacji. Nie będzie to zatem związek pełen szaleństwa i spontanicznie okazywanych uczyć, ale nie oznacza to, że nie może być równie szczęśliwy. W takiej miłości partnerzy dają sobie dużo przestrzeni na rozwój indywidualny, a związek jest dla nich dopełnieniem całości.

skorpion


Z którym znakiem zodiaku Strzelec (22.11–21.12) stworzy udany związek?

Połączenie, które nie potrzebuje dodatkowych afrodyzjaków? To zdecydowanie Strzelec i Bliźnięta, dla których ich wzajemne charaktery są bardzo pociągające.

Z kim Strzelec może mieć nieco ciężej, co jednak nie oznacza, że taka relacja nie ma szans? Chodzi o związek z Bykiem, który bywa chwiejny, tj. marudny, bardzo spontaniczny, ale zarazem szybko zmieniający zdanie.

Tylko Strzelec o żelaznych nerwach wytrzyma taką huśtawkę, a przy tym wcale nie będzie ona dla niego wielkim cierpieniem. Z pewnością znajdzie w Byku wiele zalet, które przyćmią wszystko nad czym warto popracować.

strzelec


Z którym znakiem zodiaku Koziorożec (22.12–19.01) stworzy udany związek?

Byk i Koziorożec do siebie pasują, pomimo że znaki te wykazują wiele cech świadczących o tym, że w pełni akceptują również życie w pojedynkę. Gdy jednak już się spotkają i postanowią ze sobą być, raczej nie istnieją takie problemy, które byłyby w stanie ich rozdzielić.

Panna i Koziorożec to niezwykle ostrożny i delikatny duet. Każdy boi się zrobić pierwszy krok, by przypadkiem nie poczynić nietaktu w kierunku osoby, na której im zależy. Jeśli jednak któraś ze stron się przełamie to reszta powinna sama się ułożyć.

Po sprawdzeniu swojego dopasowania z innymi znakami warto pamiętać o bardzo ważnej kwestii: jeśli się czegoś bardzo chce to czasami wszystkie przeciwności losu oraz z pozoru brak dopasowania zodiakalnego można pokonać i przepracować.

Co więcej, czasami problemy, które wystąpią dopiero po długim czasie trwania związku mogą okazać się próbą i okazją, by kolejny raz zawalczyć o osobę, którą się naprawdę kocha. Najgorsze co można zrobić to poddawać się przy pierwszej lepszej okazji w najważniejszej walce o miłość.

koziorożec

Podstawą udanego związku jest dobre planowanie i podział obowiązków. Warto rozpocząć je już przed ślubem. Pomoże Wam w tym planer ślubny Izabeli Janachowskiej!

planer Izabeli Janachowskiej

Rekomendowane artykuły