Zaręczyny w zimie. Jak rozgrzać jej serce, aby powiedziała „TAK”?

Zaręczyny w zimie. Jak rozgrzać jej serce, aby powiedziała "TAK"? 56444

Zaręczyny w zimie: Uchwyć ulotne chwile

Świetnym i nieoczywistym pomysłem na zaręczyny w zimie będzie wyciągnięcie partnerki pod pretekstem sesji zdjęciowej, która staje się ostatnio coraz popularniejsza.

Taki sposób zaręczyn pozwala na udokumentowanie najprawdziwszych emocji. Co więcej, zdjęcia, które wykonacie, będziecie mogli wykorzystać chociażby podczas projektowania zaproszeń ślubnych.

świąteczny prezentownik

Drugą alternatywą może być również wynajęcie fotografa, który uchwyci moment zaręczyn w zimie z daleka, aby później zupełnie przypadkowo dołączyć do Was podczas spaceru i wykonać sesję.

Poznaj 8 nietypowych restauracji na zaręczyny w Polsce!

Rada!

Należy pamiętać, że zrobienie zdjęć z ukrycia, tak aby Wasza partnerka niczego się nie domyśliła, nie będzie należało do najprostszych zadań. Tu potrzeba nie tylko fotografa, ale i świetnego szpiega!

Zaręczyny w zimie na wysokości

Czy można sobie wymarzyć bardziej zimową scenerię niż w otoczeniu pięknych, zapierających dech w piersiach widokach?

Pomysłów na zaręczyny w górskiej scenerii może być wiele. Jeśli zależy Wam na intymności, zabierz przyszłą pannę młodą na wyciąg krzesełkowy. Musisz jednak pamiętać o dokładnym zapięciu foteli, w końcu kto wie, czy Twoja partnerka nie zemdleje z wrażenia. 🙂

Zaręczyny w trakcie wspinaczki nie będą należały do najprostszych, jednak mobilizacja, by zajść na sam szczyt i oświadczyć się swojej kobiecie, z pewnością przezwycięży zmęczenie. Tak więc spakujcie wszystko, co najważniejsze, a w szczególności pierścionek zaręczynowy… i w drogę!

Ostatnia z górskich propozycji dotyczy tych najbardziej zapalonych sportowców. Mowa o zaręczynach podczas jazdy na nartach. Chwyć wybrankę za dłonie, zjedźcie na ubocze stoku i wyznaj jej miłość!

PS: Nie zapomnij odpiąć jednej narty, aby ten wyjątkowy moment zamiast łez wzruszenia nie doprowadził do płaczu ze śmiechu.

3…2…1 – zimowe zaręczyny

Jaki sylwester, taki nowy rok. Dlaczego by więc nie zacząć go w tak wyjątkowy sposób? Odliczanie tuż przed północą zawsze wiąże się z wyjątkowymi emocjami. Warto wykorzystać tę magiczną chwilę na zadanie wybrance tego najważniejszego w życiu pytania. Doskonały pomysł na idealne zaręczyny w zimie!

Jak zaręczyć się w sylwestra?

Należy jednak pamiętać, że zaręczyny w sylwestra muszą spełniać kilka podstawowych wymogów. Nie chcemy przecież, aby nasza kobieta odebrała je jako żart.

Marlu_baner

Tak więc pierwszym, jak i najważniejszym aspektem jest – nie ma co ukrywać: trzeźwość. Jeżeli więc wybieracie się na dużą imprezę na miarę tych, które mogliśmy oglądać w filmie Great Gatsby, lepiej odpuśćcie sobie ten sposób. Wasza wybranka może poczuć się urażona, jeżeli zrobicie to mało eleganckim chwiejnym krokiem.

Jeżeli jednak sylwester będzie należał do bardziej kameralnych, a wieczór spędzicie w gronie najbliższych, warto zastanowić się nad tą datą, a tym sposobem z pewnością nigdy nie zapomnicie o świętowaniu zaręczyn!

Romantyczna kolacja – sposób na zimowe zaręczyny

Pomysł wydaje się banalny, jednak wciąż genialny w swej prostocie. Profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie, romantyczna muzyka, a to wszystko w blasku świec.

W takiej scenerii po prostu nie można powiedzieć nie! Jeżeli wybierzesz ten sposób, warto również dogadać się z kelnerem i przywieźć kilka godzin wcześniej kwiaty, które obsługa poda w odpowiednim momencie. Twoja partnerka z pewnością doceni ten gest.

New Drop

Jeżeli do tego wybierzecie kameralną restaurację, w której przerwy między stolikami wynoszą więcej niż metr, uzyskacie bardziej intymną atmosferę, co może zmniejszyć stres przed rozmową.

Rekomendowane artykuły