Miłość na czerwonym dywanie. Które pary okazały sobie czułość podczas Złotych Globów?

Niedzielny wieczór stał się dla wielu najgorętszych par Hollywood wyjątkową okazją nie tylko do świętowania osiągnięć kinematografii i produkcji telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalni zakochani wyjście na czerwony dywan wykorzystali także do okazywania sobie sympatii i czułości na czerwonym dywanie. Co udało się uchwycić reporterom?

złote globy

Bennifer: Jennifer Lopez i Ben Affleck podczas gali Złotych Globów

Historia miłosna tej pary to właściwie gotowy materiał na film. Ich ślub miał odbyć się dwie dekady temu, jednak w ostatniej chwili uroczystość została odwołana. Przez wiele kolejnych lat oboje szukali szczęścia u boku innych partnerów, jednak w końcu uczucie okazało się silniejsze. Ponad trzy lata temu Jennifer Lopez i Ben Affleck zdecydowali się wrócić do siebie, co, zdaje się, było dobrą decyzją – od 2,5 roku są małżeństwem.

Podczas gali Złotych Globów 2024 byliśmy świadkami wydarzenia zgoła niecodziennego. Mąż nie tylko towarzyszył J.Lo na czerwonym dywanie (a nie jest tajemnicą, że nie przepada za takimi wydarzeniami), ale także nie szczędził jej czułości za kulisami. Urocza scena została uchwycona przez fotoreporterów i obiegła już niemal całą sieć.

Heidi Klum i Tom Kaulitz na czerwonym dywanie

To kolejna niezwykła historia, jakich nie brakuje w Hollywood, choć jej bohaterowie urodzili się w Europie – konkretnie w Niemczech. Kiedy Tom Kaulitz przyszedł na świat (a fani zespołu Tokio Hotel, w którym występował razem z bratem bliźniakiem pamiętają z pewnością, że było to 1 września 1989 r.), jego przyszła żona, Heidi Klum właśnie rozpoczynała karierę w modelingu. Nieskazitelna sylwetka, zjawiskowa uroda i młody wiek z pewnością były wówczas jej ogromnymi atutami – Heidi miala wówczas 16 lat. Przez lata oboje budowali swoje życie prywatne i zawodowe, a jednak w końcu ich ścieżki się spotkały. Nie jest do końca jasne, jak się poznali. Podobno przedstawił ich sobie brat Toma, Bill Kaulitz, który pracował przy produkcji show Germany’s Next Topmodel. Jedno jest pewne – kiedy w końcu się spotkali, uczucie między nimi wybuchło i tak od 5 lat tworzą zgrane i szczęśliwe małżeństwo.

Tom często towarzyszy żonie podczas wyjść na ścianki. Nie szczędzą sobie wówczas uśmiechów i czułości. Nie inaczej było podczas 81. ceremonii wręczenia Złotych Globów. Małżonkowie chętnie pozowali razem, a Tom idealnie uzupełniał zjawiskową stylizację Heidi.

Kylie Jenner i Timothee Chalamet na gali Złotych Globów

Mimo że przyszli osobno, a Timothee na ściance pozował sam, w trakcie gali nie mógł oderwać się od towarzyszącej mu Kylie Jenner. Bez wątpienia czułość i sympatia, jaką Ci dwoje okazywali sobie tego wieczoru stały się jednym z głównych tematów, którymi żyły w poniedziałek media plotkarskie na całym świecie. Pocałunki, którymi para obdarowywała się przy stole nie mogły przejść bez echa.

Uwagę na Kylie i Timothee zwrócili także fani Seleny Gomez. Użytkownicy mediów społecznościowych doszukują się w rozmowie byłej dziewczyny Justina Biebera z jej przyjaciółką, Taylor Swift informacji, jakoby Timothee na prośbę Kylie odmówił Selenie wspólnego zdjęcia. Czy tak rzeczywiście było? Trudno powiedzieć… prawie tak trudno, jak znaleźć fotografię Seleny i Timothee’go.

New Drop

Złote Globy 2024: Reese Witherspoon z synem Deaconem

Choć miłość kojarzy nam się jednoznacznie z relacją romantyczną, nie tylko takie uczucia mogliśmy obserwować na czerwonym dywanie. Tegoroczna gala dla wielu gwiazd stała się okazją do zabrania na czerwony dywan członków swoich rodzin. I tak Bradley Cooper i Charles Melton pozowali do zdjęć przed ceremonią ze swoimi mamami, a Martin Scorsese zabrał ze sobą swoją córkę, Francescę.

Reese Witherspoon przyzwyczaiła nas już do tego, że podczas wielkich wyjść i gal towarzyszą jej dzieci. Najczęściej obok sławnej mamy pozyje jej córka, Ava Phillippe – panie często pozują w dopasowanych do siebie stylizacjach uśmiechając się serdecznie. Tym razem stało się jednak inaczej. W niedzielny wieczór w Hollywood towarzyszył mamie Deacon Phillip, jej dwudziestoletni syn. Powiedzieć, że jest przystojny – to jakby przemilczeć temat.

Nie możemy tu jednak przemilczeć przepięknej kreacji Reese. Gwiazda, której ogromną sławę przyniosły filmy z serii „Legalna Blondynka” od lat pozostaje wierna ponadczasowej klasyce i tak było też tym razem.  Na niedzielny wieczór wybrała czarną suknię od Monique Lhuillier z odkrytymi ramionami i różową kokardą przy dekolcie.

Co ciekawe, bardzo podobny model mierzyła w najnowszym odcinku serii Salon Marzeń Karolina Pisarek- Salla. Czy kreacja przypadła jej do gustu?

Rekomendowane artykuły