Horoskop miłosny na grudzień 2022. Co przepowiada wróżka Mariwa?

Horoskop miłosny na grudzień 2022. Co przepowiada wróżka Mariwa? 118013

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

baran

Zodiakalny Baran będzie w tym miesiącu bardzo pobudzony. Dzięki Merkuremu poczuje przypływ sił, a w szczególności wzmocni się jego pewność siebie. Tu czeka Barana duże zagrożenie, gdyż może poczuć się na tyle wyjątkowo i pewnie, że jest w stanie wdać się w romans. O ile swe uczucia i zainteresowania będzie okazywać partnerowi, nic się nie stanie, ale jeśli będzie próbował swoich sił poza związkiem, może się to zakończyć rozstaniem.

Samotny Baran na pewno w tym miesiącu samotny… nie będzie. Wyjdzie z inicjatywą i znajdzie kogoś interesującego, z kim połączy go gorący i płomienny romans. Niekoniecznie będzie to związek do końca życia, ale samotny Baran może się spodziewać przygody życia.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

byk

W grudniu Byk, choć będzie pod wpływem Wenus, która sprawi, że będzie on miał w sobie dużo uczuć do partnera, przez większość czasu będzie nieobecny. Sprawy zawodowe pochłoną go bez reszty, przez co zaniedba potrzeby najbliższych. Dlatego nie będzie to jego najlepszy czas w związku, pojawią się bowiem nieporozumienia i wzajemne pretensje. Swoją nieobecność, brak pomocy i wsparcia Byk może wynagrodzić udanymi prezentami. Nie zmieni to co prawda całkowicie sytuacji, ale znacznie ją złagodzi.

Samotne Byki nie będą miały okazji poznać nikogo ciekawego, a nawet jeśli ktoś już stanie na ich drodze, to nie będą miały czasu na nawiązywanie relacji. Dlatego najlepiej jeśli skupią się na najbliższej rodzinie, na którą zawsze mogą liczyć.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

bliźnięta

Wenus wraz z korzystnym wpływem Merkurego sprawią, że Bliźnięta będą w tym miesiącu wyjątkowo uczuciowe i emocjonalne. Mimo że będą miały na początku miesiąca dużo energii, to natłok spraw codziennych, ale też tych zawodowych sprawi, że w drugiej połowie miesiąca ich aktywność znacznie spadnie, a jedyne, o czym będą marzyć, to odpoczynek w gronie najbliższych.

Samotne Bliźnięta mają bardzo duże szanse na to, że w ramach prezentu świątecznego otrzymają od losu prawdziwą miłość. Będzie to nieplanowane, spontaniczne, ale szczere i prawdziwe. Bliźnięta powinny jedynie uwierzyć, że jest to możliwe.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

rak

Ponieważ na niebie Raka będzie dominował Merkury i Mars, to będzie miał on dużo energii, ale też potrzeby walki. O ile w pracy może mu to wyjść na dobre, o tyle w związku sprawi wiele kłopotów. Rak będzie chciał mieć we wszystkim coś do powiedzenia, stanie się w tym czasie władczy i drażliwy. Może się nawet obrazić i nie odzywać.

New Drop

Takie zachowania nie będą sprzyjać miłosnej atmosferze, a partner Raka zostanie wystawiony na trudną próbę charakteru. Na szczęście z pomocą Rakowi przyjdzie Wenus i pod koniec miesiąca Rak poczuje przypływ uczuć i uda mu się naprawić sytuację w związku.

Samotne Raki mają szansę kogoś zauroczyć i doprowadzić do tego, że nie spędzą świąt samotnie.

baner shop

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

lew

Lwy w tym miesiącu, szczególnie w pierwszej połowie, będą pod dużym oddziaływaniem Wenus i Merkurego, które wpłyną na niego bardzo uczuciowo, może chwilami aż za bardzo. Lew może w swojej namiętności wdać się w romans, szczególnie wtedy, kiedy partner nie będzie miał dla niego zbyt wiele czasu.

Z tego powodu będzie to dla Lwa ważny moment podejmowania decyzji i ustalania priorytetów. Jeśli ważne jest dla niego to, co ma, to powinien świadomie się powstrzymać, nawet jeśli nie będzie to łatwe. Tym bardziej, że Lew w tym miesiącu będzie bardziej atrakcyjny niż zazwyczaj.

Samotne Lwy mogą się spodziewać niesamowitych przygód miłosnych. Będą obiektem westchnień i same nie będą musiały się specjalnie starać, ponieważ od początku miesiąca będą mieć zdecydowanych adoratorów.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

panna

Wenus sprawi, że Panna poczuje olbrzymie pokłady miłości, które przeleje na partnera, a dzięki temu będzie to bardzo romantyczny miesiąc. Panna, oprócz tego, że będzie bardzo uczuciowa, to w pełni zaangażuje się w życie rodzinne. Poczuje ciepłą, domową atmosferę i nie będzie się wzbraniać przed porządkami i zakupami.

Dzięki temu związek Panny się umocni, a może nawet padną poważne deklaracje na przyszłość. Bardzo dobry czas ku temu będzie w święta i sylwestra. To będzie czas, w którym bardzo dużo może się wydarzyć.

Samotne Panny mają szansę poznać kogoś, kto zmieni całkowicie ich życie. I choć miłość może nie pojawić się od razu, to mogą się przed nimi otworzyć drzwi do prawdziwej miłości.

Waga (24 września – 23 października)

waga

W grudniu Waga poczuje się w swoim związku szczęśliwa i spełniona. Głównie za sprawą Wenus, która sprawi, że Waga poczuje przypływ uczuć do partnera, a może nawet ponownie się w nim zakocha. To będzie magiczny miesiąc dla związku Wagi. Będzie romantycznie, obydwoje będą chcieli spędzać jak najwięcej czasu razem. Może nawet uda im się wyjechać na krótki urlop, z dala od innych osób i miejskiego zgiełku.

Samotnym Wagom serce zabije mocniej po spotkaniu z kimś wyjątkowym. Będzie to jak strzał Amora i miłość od pierwszego wejrzenia w jednym. W tym wypadku warto korzystać z tego, co przynosi im los, a może się to okazać miłością życia. W tym wypadku samotne Wagi powinny zaryzykować.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

skorpion

W tym miesiącu związek zodiakalnego Skorpiona będzie przechodził kryzys. O ile pierwsza połowa miesiąca będzie dosyć dobra, a między partnerami będzie panował spokój i zrozumienie, o tyle w drugiej połowie pojawią się kłótnie, pretensje i ogólne niezrozumienie. Wszystko przez Marsa i Plutona, które sprawią, że Skorpion będzie przeżywał porażki w sferze zawodowej i będzie go to wprawiać w dużą złość, a wręcz wywoływać agresję.

Samotne Skorpiony w ogóle nie będą nastawione na szukanie miłości, nie będą też na nią gotowe. Zdecydowanie powinny postawić na sprawdzonych przyjaciół, od których otrzymają wsparcie i pomoc. To nie czas na miłość.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

strzelec

Silny wpływ Marsa sprawi, że Strzelec będzie przez większość czasu w grudniu poddenerwowany i podminowany, co zdecydowanie przełoży się na napiętą sytuację w związku. I choć raczej nie dojdzie do gwałtownego wybuchu czy też impulsywnego zerwania, to mogą paść niepotrzebne słowa, które trudno będzie zapomnieć. A czas będzie szczególny, skłaniający do refleksji, miłości, bliskości. Strzelec zrozumie i poczuje to po 20 grudnia, kiedy to większy wpływ na niebie odzyska Wenus, która przyczyni się do załagodzenia sytuacji i odzyskania równowagi.

Samotne Strzelce nie będą poszukiwały partnera, a jednak mogą go znaleźć. Pomóc im w tym mogą znajomi, w gronie których Strzelce będą się bawić. Wśród wszystkich uczestników imprezy będzie ktoś, kto skradnie serce Strzelca.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

koziorożec

W tym miesiącu Koziorożec w pierwszej połowie miesiąca nie będzie najlepszym partnerem i towarzyszem życia. Przede wszystkim zamknie się w sobie, nie będzie skłonny do pomocy w pracach domowych i podejmowaniu ważnych rodzinnych decyzji. Będzie też drażliwy i poddenerwowany.

Jego upór się wyostrzy, a niezadowolenie (praktycznie ze wszystkiego) cały czas będzie dawało o sobie znać. Dopiero w połowie miesiąca, kiedy to Merkury będzie tracił swoją siłę, a Wenus ją będzie zyskiwać, Koziorożec zmieni nastawienie, a nawet ogarnie go świąteczny nastrój.

Samotne Koziorożce na brak towarzystwa nie będą narzekać i spędzą miły czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednakże miłości swojego życia nie znajdą, ale też nie bardzo będą jej szukać. To jeszcze nie ten czas.

Wodnik (21 stycznia – 20 lutego)

wodnik

Energia Wenus wraz z Merkurym sprawią, że Wodnik będzie bardzo pobudzony seksualnie, co z jednej strony może spowodować zadowolenie partnera i umocnienie związku, ale z drugiej może być zagrożeniem związanym z chęcią spełnienia swoich potrzeb poza związkiem. Na pewno Wodnik będący w związku nie powinien w tym miesiącu uczestniczyć w imprezach bez partnera. Dobrze byłoby też, gdyby unikał sytuacji stwarzających możliwości zapomnienia się i skorzystania z okazji.

Samotne Wodniki mają olbrzymie szanse na spotkanie miłości swojego życia, a z całą pewnością czeka je namiętny romans.

Ryby (21 lutego – 20 marca)

ryby

Wenus wraz z Merkurym sprawi, że Ryby będą w romantycznym nastroju przez większość miesiąca. Ich związek będzie się rozwijał, kwitł, dzięki czemu obydwoje będą szczęśliwi i zadowoleni. Takie nastroje przełożą się na całą rodzinę, a także znajomych. To właśnie dzięki Rybom będą to niezapomniane święta. Tym bardziej, że Ryby po 21 grudnia będą wyjątkowo kreatywne i zapewnią najbliższym niespodzianki. W związku czeka je pełna harmonia, zrozumienie i bardzo dużo miłości.

Samotne Ryby mają szansę znaleźć miłość tam, gdzie w ogóle jej się nie spodziewały, w osobie, którą znają, ale nie brały jej pod uwagę, a teraz może się to zmienić.

concept store

Rekomendowane artykuły