Izabela Janachowska zachwyciła publiczność kreacją podczas 2. odcinka „Tańca z Gwiazdami”

Program miał swoją premierę w ostatni poniedziałek sierpnia, ale było o nim głośno jeszcze na długo przed pierwszym, wyemitowanym odcinkiem. Głównie za sprawą gwiazd, które wzięły udział w 13. edycji.

Izabela Janachowska taniec z gwiazdami

Uczestnicy, którzy próbują swoich sił w tanecznych zmaganiach, to topowe nazwiska z show-biznesu m.in.: polska modelka Karolina Pisarek-Salla, wzięta influencerka i prowadząca program „Farma” Ilona Krawczyńska, polska kolarka górska i dwukrotna wicemistrzyni olimpijska Maja Włoszczowska, a także aktor Michał Mikołajczak.

izabela janachowska taniec z gwiazdami
fot. Alicja Monastyrska

W tej edycji „Tańca z Gwiazdami” po raz pierwszy w historii polskiej wersji show możemy również oglądać jednopłciową parę taneczną, którą tworzą Jacek Jelonek i Michał Danilczuk.

izabela janachowska taniec z gwiazdami
fot. Alicja Monastyrska

Izabela Janachowska prowadzącą Taniec z Gwiazdami

W gronie zachwycających prowadzących muzycznego show już po raz drugi oglądać możemy naszą redaktor naczelną Izabelę Janachowską, która wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną i Krzysztofem Ibiszem tworzy niezwykle zgrane trio prezenterskie.

Oba wyemitowane do tej pory odcinki były głośno komentowane w przestrzeni internetowej głównie ze względu na opinie jury, w gronie którego w tej edycji znaleźli się:

  • Iwona Pavlović,
  • Michał Malitowski,
  • Andrzej Grabowski,
  • Andrzej Piaseczny.

Zobacz także: Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej. Co wydarzy się w kolejnym odcinku?

Kto pożegnał się z programem?

Parą, która jako pierwsza zakończyła zmagania o Kryształową Kulę, głosami jurorów i widzów zostali Łukasz Płoszajski oraz Wiktoria Omyła, którzy w pierwszym odcinku postawili na tango. Jako drudzy z programem pożegnali się Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, których internauci typowali już wcześniej. Tym samym o zwycięstwo w programie nadal walczyć będzie 8 par.

New Drop
izabela janachowska taniec z gwiazdami
fot. Alicja Monastyrska

Ostatni, poniedziałkowy odcinek „Tańca z Gwiazdami” był dla niej wyjątkowy, ponieważ w dniu emisji 2. odcinka programu Izabela Janachowska świętowała swoje urodziny! Z tej okazji cały team produkcyjny wraz z uczestnikami tanecznego turnieju składał jej najlepsze życzenia.

W obu emitowanych dotąd odcinkach redaktor naczelna Izabela Janachowska miała na sobie zjawiskowe suknie wieczorowe z naszego Concept Store. Jeśli szukasz kreacji na wyjątkowe wyjście, koniecznie odwiedź nasz warszawski salon!

banner CONCEPT STORE

„Taniec z Gwiazdami” oglądać można w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Zobacz także: Nasza redaktor naczelna Izabela Janachowska w najnowszym rankingu Forbesa!

Rekomendowane artykuły