Maja Hyży zaręczyła się! Ma już suknię ślubną?!

W poniedziałek Maja Hyży na swoim instagramowym profilu podzieliła się wspaniałą informacją! Wokalistka dodała zdjęcie, na którym dumnie prezentuje pierścionek zaręczynowy. T

Maja Hyży zaręczyła się! Ma już suknię ślubną?! 124204

Maja Hyży powiedziała „tak”

Tego wydarzenia w życiu piosenkarki długo wyczekiwali jej fani, zwłaszcza że w 2022 roku dość głośno mówiono o kryzysie w związku Mai i Konrada Kozaka. Para jest ze sobą wiele lat i wspólnie wychowuje czwórkę dzieci. Do pełni szczęścia brakowało tylko zaręczyn.

Pod zdjęciem posypały się gratulacje od fanów oraz koleżanek i kolegów ze świata showbiznesu.

Maja w sukni ślubnej z naszego Concept Store?

Pewnie pamiętacie odcinek programu Salon Marzeń, w którym gościem była właśnie Maja Hyży. To wtedy wokalistka zdradziła, że jej marzeniem jest ślub w klimacie boho. Zwiewna suknia oraz przysięga złożona na plaży, koniecznie na boso.

Maja podczas wizyty u Izabeli Janachowskiej przymierzyła kilka sukni, jednak bezdyskusyjnie wybór padł na kreację z elementami stylu boho. Po metamorfozie, która odbywa się zawsze na koniec odcinka, pojawiły się nawet łzy wzruszenia. Co tu dużo mówić, Maja prezentowała się naprawdę niesamowicie! <3

Kto nie oglądał odcinka, ten szybko klika i sprawdza, która suknia ślubna z naszego Concept Store skradła serce Mai Hyży.

Jak myślicie, w jakiej sukni ślubnej Maja pójdzie do ślubu?

Mai i Konradowi serdecznie gratulujemy! Nie będziemy ukrywać, że z niecierpliwością czekamy na ślub!

Rekomendowane artykuły