Ola Żuraw wzięła ślub! Obie suknie ślubne wyglądają zjawiskowo.

Ola Żuraw wzięła ślub! Obie suknie ślubne wyglądają zjawiskowo. 114692

Ola Żuraw to znana Influencerka którą na Instagramie obserwuje 341tys. followersów. Zasłynęła jako jedna z uczestniczek czwartej edycji Top Model. Na swoich social mediach dzieli się treściami dotyczącymi mody, lifestyle i macierzyństwa w którym znakomicie się odnajduje.

Prowadzi również kanał na YouTube, który subskrybuje 466tys. widzów.

W piątek 2 września odbył się ślub Oli i Kacpra. Influencerka już wcześniej otwarcie informowała wszystkich o dacie dnia, w którym powie sakramentalne „tak”. Ceremonię zaślubin mogli obejrzeć nie tylko zaproszeni na ślub goście. Zaszczyt ten dosięgnął również wszystkich obserwatorów Influencerki, która zdecydowała się na włączenie live na Instagramie.

Dwie suknie ślubne Oli Żuraw

Ola Żuraw zdecydowała się na wybór dwóch sukni ślubnych. Już w odcinku Salonu Marzeń opowiadała naszej redaktor naczelnej Izabeli Janowskiej, że do ołtarza chciałaby pójść w ciężkiej, gorsetowej sukni i, że taką suknię już ma.

New Drop
izabela janachowska

Na czas zabawy weselnej wolałaby lżejszą i swobodniejszą kreację w której mogłaby swobodnie świętować. W naszym Concept Store udało jej się znaleźć drugą kreacje, w której świętowała swoje zaślubiny.

Suknia na ślub

Pierwsza kreacja to prosta, biała suknia z rękawami opadającymi na ramiona, odsłaniająca jej tatuaże. Influencerka zdecydowała się również na delikatne podpięcie swoich ciemnych kręconych włosów. Stylizację dopełnił długi welon. Pan młody natomiast założył ciemny garnitur z dwurzędową marynarką przyozdobioną złotymi guzikami.

Weselna suknia Oli Żuraw

Druga kreacja to suknia o kroju księżniczki z gorsetem, która łączy w sobie prostotę i elegancję. Suknia ślubna wzbogacona była o zdejmowane rękawki, które wyglądały fenomenalnie.

„…to jest dla mnie tak inne, a z drugiej strony tak klasyczne, że chyba postawię na nią… – mówiła Ola podczas wyboru sukni ślubnej

Ola podczas wizyty w Concept Store sama ją wybrała i była wręcz zachwycona.

„taka trochę we włoskim stylu, romantyczna… przepiękna jest…”

I dodatki do ślubnej stylizacji…

Stylizację dopełniły duże, złote kolczyki z perłą z naszego Concept Store, na które Ola Żuraw zwróciła uwagę już na samym początku.

„…I te kolczyki, na które od razu zwróciłyśmy uwagę… jak przechadzałyśmy, się mówiłyśmy Boże, jakie ładne kolczyki, ale by Ci pasowały…” – mówi Ola wraz ze swoją świadkową

A Wy co myślicie o kreacjach panny młodej? Która suknia skradła Wasze serca? Może obie równie bardzo Wam się podobają?

Świeżo upieczonym małżonkom życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia!

Jeżeli nie widzieliście jeszcze odcinka Salonu Marzeń z Olą Żuraw w którym wybrała suknię ślubną to koniecznie musicie nadrobić zaległości!

Rekomendowane artykuły