Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe od W.KRUK

zaręczyny

Zaręczyny to moment, który, bez wątpienia wywołuje wiele emocji. Dla kobiet zaczynają się one najczęściej w momencie, w którym ukochany klęka przed nimi i drżącym głosem zadaje (w końcu!) to pytanie. U panów sytuacja przedstawia się jednak zgoła inaczej. Jak sami deklarują, stres zaczyna się już w momencie, kiedy w głowie zakiełkuje myśl, że to już czas na oświadczyny.

  • Czy się zgodzi?
  • Jak to zorganizować?
  • Czy uda się spełnić jej marzenia? No i najważniejsze: jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Decyzji do podjęcia i wątpliwości jest tak wiele, że mówiąc szczerze, zupełnie się nie dziwię, że niektórzy Panowie odkładają ten moment „na później” 

Pierścionek zaręczynowy W.KRUK: ponadczasowa deklaracja miłości

Nie wiem, czy wiecie, drogie Panie, ale odsetek Panów, którzy wchodzą do jubilera z zamiarem kupienia konkretnego pierścionka jest naprawdę niewielki.

To sprzedawca musi dowiedzieć się od przyszłego narzeczonego, jaki pierścionek zaręczynowy spodoba się jego wybrance. Wydaje mi się, że to zadanie dla prawdziwych specjalistów, tym bardziej trudne, że zadowolić trzeba nie tylko klienta, ale przede wszystkim jego ukochaną.

Nie wiem, czy sama podjęłabym się pomagania komuś w tak ważnej kwestii. Za doradcami W.KRUK stoi jednak nie tylko doświadczenie, ale i wieloletnia tradycja.

Od 1840 roku marka towarzyszy zakochanym w najważniejszych momentach ich związku: przy zaręczynach – spełniając marzenia o tym najważniejszym pierścionku oraz przy ołtarzu, kiedy na palcach młodej pary lśnią ślubne obrączki.

pierścionek zaręczynowy moment oświadczyn

Pierścionek zaręczynowy W.KRUK: Wielowiekowa tradycja 

W ofercie marki znajduje się wiele pierścionków, które z pewnością sprawią radość przyszłej narzeczonej. Do wyboru są różne kolory kruszcu, kamienie, szlify.

Spełnienie marzeń każdej kobiety jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. W portfolio marki znajdują się autorskie kolekcje, które zachwycają nietuzinkowym designem i charakterystyczną dla marki wyjątkową dbałością o detale, ale także flagowe modele, które od lat zachwycają swoim unikatowym wzornictwem.

Pierścionek zaręczynowy W.KRUK: Jedyny® 


Gdyby we francuskim Sèvres
przechowywano wzór pierścionka zaręczynowego z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że byłby to właśnie Pierścionek Jedyny® marki W.KRUK. Nazwa nawiązuje do „jedynej miłości”- wyjątkowej kobiety, której zostanie on ofiarowany. 

Czym się wyróżnia? W 6-o ramiennej koronie osadzone są wyjątkowe brylanty, których rozmiar dodatkowo podkreśla zwężana przy kamieniu obrączka.

Pierścionek zaręczynowy skonstruowany jest w taki sposób, że przyszła panna młoda (a następnie żona) będzie go mogła nosić razem z obrączką. 

pierścionek zaręczynowy na dłoni

Pierścionek zaręczynowy W.KRUK: Szczęśliwy

Pierścionek zaręczynowy Szczęśliwy ma przynosić szczęście na nowej, wspólnej drodze, którą w dniu zaręczyn rozpoczną zakochani. W czteroramiennej koronie (tu nawiązanie do symbolu szczęścia, czterolistnej koniczny) osadzony jest brylant.

Dzięki klasycznej budowie kamień nie wystaje, co sprawi, ze pierścionek nie tylko zachwyca unikatowym designem, ale także sprawia, że będzię wygodny. 

Pierścionek zaręczynowy W.KRUK: Romantyczny

Pierścionek zaręczynowy Romantyczny zachwyci z pewnością kobiety obdarzone naturalnym wdziękiem. O jego wyjątkowości świadczy korona podtrzymująca kamień- jej kształt nawiązuje do delikatnych i romantycznych płatków lilii.

Pierścionek zareczynowy W KRUK

Pierścionek zaręczynowy W.KRUK: Królewski

To propozycja dla miłośniczek monarchii, szczególnie brytyjskiej rodziny królewskiej. Pierścionek zaręczynowy Królewski charakteryzuje się kamieniem w niezwykłym, kwadratowym szlifie Asscher– opracowanym na zlecenie rodziny Windsorów.

Diament został osadzony w koronie w stylu art Deco, kształtem nawiązującej do korony królewskiej.

Dłonie narzeczonych

Pierścionek zaręczynowy W.KRUK: Nowoczesny

Pierścionek wpisuje się w awangardowe wzornictwo- nowoczesne, zgeometryzowane cięcie kamienia dodatkowo podkreśla wyjątkowy design.

Nowoczesny to ukłon w stronę miłośników minimalizmu, a wyjątkowa, kanałowa oprawa pozwala dostrzec wszystkie walory szlifu brylantowego, widocznego także z boku pierścionka. 

Pierścionek zaręczynowy W.KRUK: Wieczny

Diamenty to niewątpliwie najcenniejsze kamienie jubilerskie na świecie. Jak śpiewała sama Marlin Monroe, są najlepszym przyjacielem kobiety, a pierścionek zaręczynowy z diamentem to marzenie wielu z nas.

Mało kto wie, że za ich ich sukcesem w „zaręczynowej modzie” w dużej mierze stoi firma De Beers, która zajmowała się wydobywaniem kamieni szlachetnych, a w czasach wielkiego kryzysu spadek zainteresowania drogocennymi kamieniami spowodował poważny kryzys finansowy.

Zatrudniona agencja marketingowa stworzyła hasło „Diamenty są wieczne”, uznane póżniej za najlepszy slogan reklamowy XX. wieku. 

Nawiązując do tego hasła Pierścionek zaręczynowy Wieczny marki W.KRUK posiada nie jeden, nie dwa, ale aż trzy osadzone obok siebie brylanty. Mają za zadanie symbolizować wspólną drogę zakochanych- przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. 

pierścionek zaręczynowy i narzeczeni

Pierścionek zaręczynowy W.KRUK: New Diamond

Pierścionek zaręczynowy z diamentem stał się niemalże symbolem wkraczania w nowy etap związku. Marka W.KRUK, idąc z duchem czasu wprowadziła do swojej oferty brylanty w nowej, nieznanej do niedawna odsłonie.

New Diamond by W.KRUK to kamienie stworzone w laboratorium- równie zachwycające jak te wydobywane metodą tradycyjną, charakteryzują się nawet tymi samymi parametrami i podlegają tym samym zasadom certyfikacji.

Diamenty z tej kolekcji urzekają niezwykłą czystością i niespotykanymi barwami, zarezerwowanymi do tej pory dla członków rodzin królewskich i najzamożniejszych ludzi na świecie. Poza białym kamieniem dostępny jest także w wersji różowej i niebieskiej. 

Specjaliści W.KRUK podkreślają, że niemożliwe jest odróżnienie diamentu New Diamond W.KRUK od tradycyjnego kamienia o takich samych parametrach gołym okiem- technologią, która umożliwi taką identyfikację dysponują tylko najbardziej zaawansowane labolatoria na świecie. 

WKRUK pierścionek z diamentem

New Diamond: Pierścionek Doskonały® 

Brylanty z kolekcji New Diamond zostały osadzone w koronie o kształcie koła, czyli najbardziej doskonałej figury matematycznej. Cztery ramiona, które trzymają kamień wskazują północ, południe, wschód i zachód odzwierciedlając tym samym kierunki świata.

Pierścionek Doskonały®  W.KRUK to symbol połączenia nowoczesnych technologii i nauki z naturą. 

Pierścionek zaręczynowy występuje w trzech wariantach:

  1. z białym kamieniem otulonym żółtym złotem,
  2. z różowym brylantem osadzonym w złocie o tej samej barwie,
  3. z niebieskim kamieniem w oprawie z białego złota. 

Jeśli planujesz zaręczyny i nie wiesz, jaki rozmiar pierścionka zaręczynowego będzie odpowiedni, ten tekst jest dla Ciebie.

New Drop

Rekomendowane artykuły