QUIZ: Ile będzie kosztować Wasz wymarzony ślub?

quiz ślub

Jeżeli zastanawiacie się, czy już powinniście zacząć odkładać pieniądze na ten najważniejszy dzień, czy też lepiej przeznaczyć oszczędności na inny cel, rozwiążcie nasz nowy quiz!

janachowska.pl
0%

Gdyby nasz ślub miał się odbyć za granicą, udalibyśmy się:

Najlepszy upominek dla młodej pary to:

Dekoracja, za którą nie przepadam na weselach, to:

Suknia, w której nie wyobrażam sobie siebie na ślubie, to:

Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33808
Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33811
Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33809
Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33812
Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33810
Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33813

Makijaż najlepiej podkreślający urodę kobiety:

Zaręczynowe zdjęcie, które najbardziej do mnie przemawia, to:

Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33801
Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33802
Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33804
Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33805
Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33806
Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33807

Gdybym mogła na chwilę przenieść się w przeszłość, wybrałabym:

Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń?
Miłość przede wszystkim

Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33776

Nie jest dla Was istotne to, jak dużo wydacie na ślub i jak huczne będzie Wasze wesele. Najważniejsze jest łączące Was uczucie, które chcecie celebrować w gronie najbliższych. W ogrodzie, w remizie czy w sali weselnej? Nie ma to dla Was żadnego znaczenia, jeżeli będziecie mogli ten dzień spędzić w skupieniu na sobie nawzajem.
Kameralnie, ale z klasą

Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33777

Nie przepadacie za przyjęciami weselnymi, które zamieniają się w szalone imprezy. Preferujecie elegancki, stonowany styl, który jednak niekoniecznie wiąże się z niskimi wydatkami. Wyrafinowane menu, szykowne stylizacje i stylowe dekoracje – choć towarzyszyć Wam będzie niewielu gości, nie będziecie żałować pieniędzy na uczynienie Waszego wyjątkowego dnia najpiękniejszym w życiu.
Zagraniczne szaleństwo

Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33778

Całonocna impreza suto zakrapiana alkoholem nie jest w Waszym stylu. Od zawsze marzyliście o ślubie i przyjęciu za granicą w towarzystwie najbliższych Wam osób. Nie będziecie wydawać bajońskich sum na rzeczy takie jak dekoracje, atrakcje czy alkohol. Niemniej jednak, musicie liczyć się z tym, że wymarzony wyjazd również może nadwyrężyć Wasz ślubny budżet. Ale czy nie warto dla tych przepięknych, niepowtarzalnych wspomnień?
Po królewsku

Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33779

Ślub uważacie za najważniejsze wydarzenie w życiu i zgodnie twierdzicie, że nie należy szczędzić na niego ani złotówki. Wszystko ma być najpiękniejsze i na najwyższym poziomie, a Wasz wyjątkowy dzień goście mają wspominać jako najwspanialszy, w jakim mieli okazję uczestniczyć. Wyśniona suknia od słynnego projektanta, sportowy samochód na miarę Jamesa Bonda i przyjęcie w najlepszej sali w okolicy – dlaczego nie? W końcu kiedy spełnić swoje marzenia, jak nie w dniu własnego ślubu!
Bez pracy nie ma kołaczy

Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33780

Ślub jest dla Was niezwykle ważnym wydarzeniem, ale nie dajecie się ponieść przedślubnej gorączce zakupów. Zdecydujecie się nieco zaoszczędzić poprzez wykonywanie wielu prac własnoręcznie. Sami możecie wykonać nie tylko dekoracje czy papeterię, ale także niektóre potrawy czy alkohol. Oprócz zaoszczędzonej gotówki w portfelu zyskacie także niepowtarzalne poczucie, że Wasz wyjątkowy dzień był owocem Waszej samodzielnej pracy i starań. Goście również nie będą mogli wyjść z podziwu!
Kontrolowane szaleństwo

Ile będzie kosztować Wasz ślub marzeń? 33781

Pragniecie, aby Wasz najważniejszy dzień był piękny i spełniał Wasze marzenia. Macie jednak świadomość, że to tylko jeden dzień, w związku z czym będziecie starać się stale kontrolować swój budżet i szukać różnych alternatywnych rozwiązań. Samochód pożyczony od znajomego, paznokcie zrobione przez koleżankę czy większa liczba świec zamiast kwiatów – jeżeli nie zależy Wam szczególnie na danym elemencie, będziecie potrafili pójść na ustępstwa. A Wasz dzień i tak będzie tym najpiękniejszym w życiu!
concept store

Rozwiąż też pozostałe QUIZy!

Rekomendowane artykuły