Sandra Kubicka powiedziała TAK! Aleksander Baron oświadczył się w Dubaju

Sandra Kubicka i Aleksander Baron to jedna z par, która wzbudza ogromne zainteresowanie. Odkąd ogłosili, że są razem, plotki o kryzysach w ich związku pojawiają się średnio raz na kilka miesięcy. Wygląda na to, że przyszedł jednak moment, w którym wątpliwości co do siły ich uczucia zostaną rozwiane. Podczas wycieczki do Dubaju Aleksander oświadczył się swojej ukochanej. Nagranie trafiło do sieci.

Sandra Kubicka zaręczyła się

Sandra Kubicka i Aleksander Baron zaręczyli się

Zanim w październiku 2021 roku Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron oficjalnie potwierdzili swój związek, przez długi czas ukrywali przed mediami i fanami, że łączy ich głębokie uczucie. Patrząc na hejt i lawinę nieprzychylnych komentarzy, z którymi muszą się mierzyć od tamtego czasu – niespecjalnie się im dziwimy. Internauci od samego początku wróżyli im rychłe rozstanie, nie było też miesiąca, w którym na portalach plotkarskich nie pojawiałyby się wiadomości o kryzysie w tym związku.

Niezależnie od tego, czy pogłoski te był prawdziwe, czy wydarzenia opisane w artykułach to wytwór wyobraźni co bardziej kreatywnych dziennikarzy, 17 grudnia w sieci pojawił się klip, który rozwieje wszelkie wątpliwości, co do siły łączącego ich uczucia.

Sandra Kubicka powiedziała TAK w Dubaju. Gwiazdy spieszą z gratulacjami

Sandra Kubicka i Baron kilka dni temu wybrali się do Dubaju. To urodzinowy prezent dla muzyka od ukochanej. Jak przyznała Sandra w jednym z nagrań na InstaStory, stało się już tradycją, że z okazji urodzin zabierają się nawzajem na egzotyczne wycieczki. W mediach społecznościowych pojawiały się urywki z wyjazdu, jednak klip, który udostępnili w niedzielny wieczór był dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Podczas zwiedzania Miracle Garden w Dubaju, przy rzeźbie złożonych w kształt serca dłoni Aleksander uklęknął przed ukochaną i poprosił ją o rękę.

Cała romantyczna chwila odbyła się w swobodnej atmosferze, choć modelka wyglądała na zaskoczoną. Nie brakowało, oczywiście, łez wzruszenia i szerokich uśmiechów. Sandra pokazała też pierścionek zaręczynowy, a na stories zażartowała, że jej ukochany z okazji swoich 40. urodzin chciał, żeby została jego narzeczoną. Wygląda na to, że to marzenie się spełniło.

Jak zwykle bywa przy takich okazjach, nie zabrakło gratulacji – nie tylko tych od fanów pary, ale także od gwiazd. Pod postem pojawiły się komentarze m.in. Mariny Łuczenko, Anny Lewandowskiej, Magdaleny Stępień, Barbary Kurdej- Szatan, czy Maffashion.

Nie pozostaje nam nic innego, jak dołączyć do życzeń. Bądźcie szczęśliwi!

Rekomendowane artykuły