Znani ojcowie na ślubach córek. Wyjątkowe momenty

Bez wątpienia jednym z najważniejszych (i najbardziej emocjonujących) momentów podczas ślubu i wesela córki jest odprowadzenie jej do ołtarza. Mimo że ta tradycja wywodzi się z krajów anglosaskich, współcześnie Polki bardzo chętnie po nią sięgają. Musimy przyznać, że zupełnie nas to nie dziwi, ba, nasza redaktor naczelna Izabela Janachowska sama chętnie po nią sięgnęła. To bardzo emocjonujący moment, szczególnie, jeśli państwo młodzi nie widzieli się wcześniej.

Wyjątkowe momenty na weselach dzieci

przewodnik_az_do_slubu

Kolejnym, bardzo emocjonującym momentem jest taniec córki z tatą. To także zapożyczona ze Stanów Zjednoczonych tradycja. Tuż po pierwszym tańcu pary młodej panna młoda tańczy ze swoim ojcem. Wzruszający moment z pewnością na długo pozostaje w pamięci obojga.

Zobacz także: Kto prowadzi pannę młodą do ołtarza? Ojciec, mąż, a może mama?

Powinnością taty panny młodej jest także wygłoszenie pierwszego toastu podczas wesela. O ile w dwóch pierwszych przypadkach nie ma konieczności wygłaszania przemowy, tak w tej sytuacji trudno będzie tego uniknąć. Łamiący głos, łzy wzruszenia, piękne wyznania – emocje gwarantowane.

Znani ojcowie: Mateusz Morawiecki na ślubie córki

W minioną sobotę dotarła do nas informacja o ślubie córki premiera. Na uroczystość w warszawskim Sanktuarium Andrzeja Boboli przyjechali wszyscy najważniejsi politycy w kraju, ale oczy wszystkich zwrócone były na Mateusza Morawieckiego i Aleksandrę, jego najstarszą pociechę. Jak na dumnego ojca przystało, odprowadzał on swoją córkę do ołtarza, a kilka chwil później opublikował w swoich mediach społecznościowych fotografię, którą opatrzył poruszającym opisem.

Prawdziwa historia ojcowskiej miłości nigdy się nie kończy.

mateusz morawiecki

Wiele serwisów internetowych rozpisywało się o sukni ślubnej i sukience żony premiera, jednak nikt nie zwrócił uwagi na to, w co ubrany był Mateusz Morawiecki. Na tę wyjątkową okazję premier wybrał czarny smoking, białą koszulę z biżuteryjnymi guzikami i czarną muchę. To po raz kolejny dowodzi, że klasyka to zawsze dobre rozwiązanie.

New Drop

Córka Muńka Staszczyka wyszła za mąż

Po tym, jak w jednym z wywiadów wokalista T.Love zdradził, że jego córka Maria wkrótce wyjdzie za mąż, media plotkarskie w kraju czekały tylko na oficjalne fotografie ze ślubu. Nie zawiedli się. 4 czerwca na Instagramie muzyka pojawiło się zdjęcie z uroczystości. Zygmuś, Córeczka, Jacopo, Marta. Było bosko! Dziękujemy za życzenia od Was napisał w poście Muniek.

znani ojcowie Muniek Staszczyk
fot. Instagram/t.love-official

W stroju muzyka nie trudno doszukać się rockowej nonszalancji. Klasyczny garnitur i mucha to, oczywiście, trafiony wybór, ale wyciągnięta na zewnątrz koszula nadaje całości nieco niechlujnego wyglądu. Zachwyca natomiast stylizacja pary młodej. Córka muzyka Maria postawiła na minimalistyczną suknię ślubną o kroju litery A z asymetryczną górą, a jej wybranek (jak donoszą serwisy plotkarskie Włoch), wystąpił w męskim stroju dziennym do ciemnych spodni i kamizelki dobrał żakiet męski, tzw. jaskółkę. Klasa!

Znani ojcowie: Wojciech Modest Amaro odprowadza córkę do ołtarza

Jakiś czas temu media obiegły fotografie ze ślubu Karoliny Amaro. Do ołtarza odprowadzał ją Wojciech Modest Amaro, który, choć nie jest biologicznym ojcem dziewczyny, wychowywał ją. Jak przyznała w jednym z wywiadów Agnieszka Amaro, to właśnie jej męża, Wojciecha, jej córki uważają za tatę do tego stopnia, że przyjęły jego nazwisko.

znani ojcowie Wojciech Modest Amaro
fot. Instagram/amaroaga

Karolina Amaro wyszła za mąż za trójmiejskiego architekta Kubę. Panna młoda cała w bieli zachwycała urodą i podobieństwem do swej mamy. Miała też ogromny bukiet kremowych kwiatów. Towarzyszący jej w drodze do ołtarza Wojciech Amaro postawił na elegancję w najczystszym wydaniu. Dzienny strój męski w kolorze granatowym to klasyka prosto z brytyjskiego dworu.

Zachwycająca uroczystość odbyła się w podwarszawskiej posiadłości rodziców panny młodej – Forgotten Fields Farm. Na jej terenie znajduje się też niewielka kapliczka, w której para składała przysięgę małżeńską.

katalog firm izabeli janachowskiej

Adam Małysz na ślubie córki Karoliny

Niecałe dwa lata temu do ołtarza odprowadzał swoją córkę także Adam Małysz. Ceremonia, która odbyła się w Szczyrku, odbiła się szerokim echem w całej Polsce. Przez długi czas zarówno rodzice, jak i sami zainteresowani ukrywali szczegóły, jednak w dniu ślubu nie kryli się już ze swoim szczęściem.

znani ojcowie Adam Małysz
fot. Instagram/adammalyszofficial

Karolina olśniła wszystkich cudowną, delikatną suknią ślubną. Wąskie ramiączka, głęboki dekolt i tiulowa spódnica ozdobiona delikatnymi, białymi kwiatami to zdecydowanie świetny wybór.

Zobacz także: Oto najlepiej ubrane matki znanych Panien Młodych! Oceń stylizacje

Szczęśliwi rodzice również zdecydowali się na bardzo eleganckie kreacje. Adam Małysz wystąpił na uroczystości w klasycznym smokingu, jego żona zaś w kobaltowej, długiej sukni.

Zdjęcie główne: Instagram

Rekomendowane artykuły