Ślub Karoliny Pisarek – najbardziej wyczekiwane wesele tego roku!

Związek Karoliny Pisarek i Rogera Salli wydaje się być historią jak z bajki. Piękna modelka i milioner, których połączyło prawdziwe uczucie. Kiedy rok temu para ogłosiła zaręczyny, wszyscy wstrzymali oddech z zachwytu.

Ślub Karoliny Pisarek – najbardziej wyczekiwane wesele tego roku! 110773

Karolina Pisarek i Roger Salla – Miłość jak z bajki

Romantyczne oświadczyny na plaży, wśród pięknej scenerii, były naprawdę zjawiskowe. Już wtedy było wiadomo, że ich ślub będzie wielkim wydarzeniem. 

Zobacz też: najszybciej zorganizowane śluby gwiazd

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Przygotowania do ślubu toczyły się swoim tempem, jednak lokalizacja przyjęcia i dokładna data pozostawały tajemnicą. O wszystkim dowiedzieliśmy się zaledwie dzień przed uroczystością. Para pobrała się w przepięknym dworku Łochów, godzinę drogi od Warszawy.

Chociaż Karolina Pisarek jest katoliczką, ze względu na Rogera ślubu w plenerze udzielił zakochanym pastor. 

fot. Instagram/@zaklinatadinh_official

To może Cię zainteresować: Rita Ora i Taika Waititi – zaręczyny bez pierścionka?

fot. Instagram/@fit.lovers

Jaką suknię wybrała Panna Młoda?

O tym, że suknia ślubna Karoliny będzie zachwycająca, wiedzieli wszyscy. Modelka słynie z dobrego gustu i stylowej elegancji. Tak było i tym razem. Po wymarzoną suknię ślubną poleciała aż do Barcelony.

To właśnie w hiszpańskim mieście stworzono projekt specjalnie dla niej. Jak mówi modelka, tylko tam mogła uszyć suknię, która będzie idealna. Ostatecznie wystąpiła w przepięknej białej sukni z długim trenem. Wygląda naprawdę cudownie!

baner sukienki

Jak przystało na gwiazdę, to nie jedyna kreacja, w której pokazała się Panna Młoda. Karolina miała w zanadrzu również suknię tylko do tańca i trzecią stylizację „na wszelki wypadek”. To się nazywa świetna organizacja!

fot. Instagram/@marcindubiel

Błękit i róż – Kolorami przewodnimi uroczystości

To były kolory przewodnie ślubu Karoliny Pisarek. Para zdecydowała się na ceremonię w plenerze, w przepięknych okolicznościach przyrody. W tym szczególnym dniu postawili na dwa kolory przeciwnie – błękit i róż. To w tych kolorach przygotowano wszystkie dekoracje do ceremonii na zewnątrz.

Wszystkie druhny Karoliny wystąpiły w sukienkach w tym samym odcieniu błękitu, a każda z nich w rękach niosła uroczy różowy bukiet ze świeżych kwiatów. Takie połączenie kolorów idealnie pasowało też do słonecznej pogody, którą Młodzi chyba zamówili specjalnie na ten dzień. 

Gwiazdy na ślubie Karoliny Pisarek

Nie ma co ukrywać – ten ślub był mocno medialny. Pannie Młodej w ramach reportażu ślubnego towarzyszyły telewizyjne kamery, a całość odbywała się pod okiem czujnych fotoreporterów.

Modelka od dawna pracuje już przez kamerami, dlatego nie było to dla niej szczególnie stresujące. W dniu ślubu parze towarzyszyły ich rodziny i najbliżsi, ale wśród zaproszonych gości nie zabrakło również polskich gwiazd.

Na przyjęciu pojawili się m.in. Marcin Dubiel, Klaudia El Dursi, Natsu, Patricia Kazadi, Magda Pieczonka, Małgorzata Heretyk, Osi Ugonoh czy Jola Czaja. 

New Drop

Zdjęcie główne: East News

Rekomendowane artykuły