Najszybciej zorganizowane śluby gwiazd. Zobacz, co wymyśliły Natalia Siwiec i Ewa Chodakowska!

Są pary, których przygotowaniami do ślubu żyje cały internet. Ale są też takie, dla których wzięcie ślubu jest chwilą intymną, bardzo osobistą. Taką, którą zakochani chcieliby przeżyć w gronie najbliższych, bez blasku fleszy i strzelających w kościele migawek reporterów.

Najszybciej zorganizowane śluby gwiazd. Zobacz, co wymyśliły Natalia Siwiec i  Ewa Chodakowska! 110093

Przyglądamy się parom w polskim show biznesie, które zdecydowały się na organizację ślubu i wesela w trybie ekspresowym, tak aby uniknąć nadmiernego zainteresowania mediów.

Śluby gwiazd: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka w góralskim klimacie. Nieoczywista ślubna kreacja

Polskie gwiazdy powiedziały sobie sakramentalne tak 16 lipca 2018 roku. Przygotowania do ślubu bardzo długo udawało się utrzymać w tajemnicy, jednak tuż przed samą ceremonią na miejscu nie zabrakło paparazzi.

Jak przyznaje najdłużej panująca miss Polonia, do dzisiaj nie wiadomo, kto „sypnął” mediom szczegóły.

Ślub odbył się w czwartek, a powodów tej decyzji było kilka. Po pierwsze góralskie wesela trwają najczęściej 3-4 dni. Po drugie właśnie w tym czasie muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka miał jedyne wolne dni do końca roku od zobowiązań zawodowych.

Jak wyglądała panna młoda?

Mimo że słynna z pracy w telewizji prezenterka Dzień Dobry TVN pochodzi z Warszawy, bardzo dobrze odnajduje się w góralskich tradycjach. Na weselu gwiazd nie zabrakło przyśpiewek i tańców oraz… kierpców na nogach! Podoba Ci się jej suknia?

Ile trwała organizacja całego ślubu? Tylko dwa tygodnie! Jakim cudem udało się dopiąć wszystko na ostatni guzik? Zobacz w wywiadzie.

Zobacz także: Regionalne tradycje weselne – relikt przeszłości czy aktualny trend?

Śluby gwiazd: Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis i ich sakramentalne tak

Ewa Chodakowska jest żoną od 2013 roku. Niejeden mężczyzna chciał jej się w życiu oświadczyć, ale to Grek Lefteris Kavoukis skradł jej serce na amen i usłyszał TAK.

Trenerka Polek niespecjalnie czekała na pojawienie się rycerza na białym rumaku w jej życiu. Od zawsze była niezależna, spełniała swoje marzenia bez względu na to, czy miała kogoś obok, czy nie. Przyznaje, że do składania deklaracji na całe życie nie było jej spieszno nawet po zaręczynach z ukochanym.

Jak się okazało, do podjęcia jednej z najważniejszych decyzji życia doszło dzięki impulsowi płynącemu od Joanny Przetakiewicz, polskiej projektantki mody. Co zrobiła Choda? Powiedziała, że wyjeżdża z narzeczonym do Grecji, i jeśli za miesiąc wszystko będzie gotowe, wezmą ślub.

Jedyną rzeczą, w której uczestniczyła, to przymiarki sukni ślubnej. Lefteris zajął się wyborem tortu, koniecznie czekoladowego.

Jak wyglądała panna młoda?

Dzięki krótszej z przodu sukni trenerka mogła wyeksponować swoje wysportowane nogi. Duże wrażenie robił także welon.

Czy plan się powiódł? Cóż, odpowiedź wydaje się oczywista, para w 2022 roku obchodzi 9-lecia małżeństwa. Za rok czas na jubileusz!

Ale! Ekipa organizująca zapomniała o istotnym tradycyjnym elemencie, który mocno kojarzy się z ceremonią zaślubin. Jak Ewa Chodakowska poradziła sobie z jego brakiem?

baner carsy

Śluby polskich gwiazd: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zrobili to na boisku do siatkówki

Czas na kolejny ślub gwiazd. Zaręczyli się rok po poznaniu, a stan cywilny zmienili… niecałe trzy miesiące później, 13 sierpnia 2019 roku, we wtorek. Dzień w środku tygodnia był podyktowany chęcią zmyłki mediów.

O tym, że w ogóle szykuje się ślub, wygadała się… Magdalena Cielecka, zupełnie przypadkiem, komentując w social mediach nową fryzurę psa słowami: „Wieśka, jak ty się teraz na weselu pokażesz?”.

Uroczystość odbyła się na boisku do siatkówki plażowej. Nic w tym dziwnego, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Andrzej Kruk jest siatkarzem. Pannę młodą do ołtarza prowadził jej tata, a wtórowała im piosenka „Krąg życia” z „Króla Lwa”. Wśród gości znaleźli się m.in. Robert Lewandowski z żoną Anną.

Jesteś ciekawa, jak celebrytka wyglądała w dniu swojego ślubu?

Wesele w klimacie boho odbywało się w plenerze. Czy aktorka bała się załamania pogody? Oczywiście, ale dzięki postawieniu szpilek na oknie zaklęła deszcz, co poleca też naszym Czytelniczkom. 😉

Poza samym weselem na uwagę zasługują kreatywne, imponujące zaręczyny w wykonaniu Andrzeja Kruka. Już przy samym słuchaniu relacji Zosi mamy łzy w oczach! Może ZUPEŁNYM PRZYPADKIEM podeślesz swojemu partnerowi tę inspirację? 🙂

Zobacz także: 5 sygnałów, że to już czas na zaręczyny

New Drop

Śluby gwiazd: Doda i Emil Stępień, czyli najbardziej tajemniczy ślub w show-biznesie

Królowa polskiej sceny o tym, że bierze drugi ślub (ale pierwszy kościelny), poinformowała już po fakcie. Miała ku temu powody.

Doda zaręczyła się w kwietniu w hiszpańskiej Marbelli, (wybrawszy uprzednio pierścionek, jaki jej się podoba), a we wrześniu kolejnego roku stanęła na ślubnym kobiercu w tym samym mieście. W sumie na organizację tak dużego przedsięwzięcia miała kilka miesięcy. Co ważne, nie mogła prosić nikogo o pomoc przy organizacji swojego ślubu. Piosenkarka od samego początku wszystko wzięła na swoje barki.

Dlaczego ślub nie odbył się w Polsce? Jak mówi sama Doda, nikt, poza rodzicami, nie wiedział, że w ogóle jest w związku, a co dopiero, że wybiera się za mąż.

Czy imprezę można uznać za jeden z najdroższych ślubów polskich gwiazd? Tego nie wiemy, choć trzeba przyznać, że para z pewnością musiała ponieść większe koszty, płacąc chociażby za bilety zaproszonych gości.

Czego Dorota Rabczewska nie wymyślała, żeby utrzymać wszystko w tajemnicy… Przyznaje, że najtrudniejsze było zaproszenie gości na weekend do Hiszpanii, nie mówiąc im, jaki jest faktyczny powód całego zamieszania. Kilka kreacji, przywiezienie własnego księdza i trzymanie w niewiedzy DJ-a to tylko wierzchołek góry lodowej.

Choć związek Dody nie przetrwał, piosenkarka wspaniale stanęła na nogi. W zeszły tydzień obchodziła 20-lecie swojej kariery zawodowej ,,w królewskim” jak na Dodę przystało stylu! Gwiazda jest wspaniałym przykładem dla kobiet, które rozpad własnego małżeństwa, traktują jako życiową porażkę. Pamiętajcie! Każda z nas może zdobyć świat tak jak Doda, bez względy na stan cywilny.

Gwiazdy wzięły ślub: Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski. Są małżeństwem?

Czas na absolutną rekordzistkę w szybkości zorganizowania ślubu. Natalia Siwiec, bo o niej mowa, ślub wzięła w 2012 roku, choć do dziś jej ślub z Mariuszem Raduszewskim nie jest w Polsce zalegalizowany.

Narzeczeni zdecydowali się na spontaniczny ślub w Las Vegas. Planowali go… tylko dzień! Kiedy para organizowała wyjazd do Kalifornii, Natalia powiedziała ukochanemu, że jej marzeniem z dzieciństwa było wzięcie ślubu właśnie w Vegas. Od słowa do słowa para ustaliła, że pomysł jest na tyle świetny, że warto go zrealizować.

Para poinformowała znajomych, z którymi miała jechać, o swoich planach. Przyjaciele, chcąc stanąć na wysokości zadania, zaczęli w pośpiechu wszystko planować, co lekko kłóciło się z wizją spontanicznego powiedzenia sobie tak. Finalnie młodzi ślubowali sobie w kapliczce, w której ślub brała m.in. sama Angelina Jolie z Billem Bobem Thorntonem.

Jak na brak zaproszenia na uroczystość zareagowała rodzina i dlaczego Natalia nie zdecydowała się zalegalizować ślubu w Polsce? Tego dowiesz się w rozmowie celebrytki z naszą redaktor naczelną Izabelą Janachowską.

Jeśli planujesz równie szybko zorganizować swój własny ślub i wesele, pobierz planer ślubny Izabeli Janachowskiej. Dzięki niemu z pewnością uda Ci się nad wszystkim zapanować. Trzymamy kciuki!

planer ślubny Izabela Janachowska

Rekomendowane artykuły