Suknie ślubne Hayley Paige 17427

Hayley Page to urocza, uwielbiana przez panny młode projektantka. Wychowywała się z Kalifornii. W młodości była gimnastyczką i kochała sport, a w wolnym czasie uczyła się szkicować i szyć. Dziś projektuje jedne z najpiękniejszych ślubnych sukni, pełnych blasku, romantycznej nuty i elegancji. Nie boi się podejmować ryzyka, dzięki czemu w jej kreacjach pojawiają się takie gwiazdy jak Chrissy Taigen czy Aly Raisman. 

Zdarzyło się kiedyś przeszukiwać Pinterest w poszukiwani wymarzonej sukni? Prawdopodobnie większość z nich należała właśnie do jej projektu!

Hayley Paige

Hayley podczas studiów odbyła staż u Niny Garcii w Elle, pracowała również dla Jill Stuart. Inspirują ją ludzie, którzy ciężko pracują i są entuzjastycznie nastawieni do życia. Rozumie doskonale, że ciężko jest dogodzić wszystkim, dzięki czemu jej kolekcje są zróżnicowane. Nie podąża też ślepo za trendami – trzyma się swojej estetyki, dzięki czemu jej projekty są rozpoznawalne spośród innych. 

Zobacz także: Suknie ślubne Lazaro – marzenie panny młodej

Suknie ślubne Hayley

Bardzo charakterystyczne są dla niej długie, geometryczne spódnice, które pięknie pracują w ruchu. Kolejne warstwy są ozdobione grubymi wykończeniami, które równoważą romantyczne koronki. Charakterystyczne dla niej są również pasy. Twierdzi, że suknia, która stoi za jej sukcesem to kreacja z jej trzeciej kolekcji, którą nazwała Guindon. Pasiasty projekt, jakiego branża ślubna jeszcze nigdy wcześniej nie widziała. Hayley doskonale zna potrzeby panien młodych, ponieważ projektowała kiedyś suknie dla samej siebie – wie zatem jak istotna jest wygoda. Jej kreacje są seksowne, ale dziewczęce. Nowoczesne, ale z blaskiem. W jej kolekcjach panny młode odnajdą romantyczne literki A, nowoczesnej księżniczki, niezwykle kobiece, ale minimalistyczne rybki

Zobacz także: Wyjątkowe suknie ślubne Ralph&Russo

Zdjęcia: instagram.com/misshayleypaige

Rekomendowane artykuły