Suknie ślubne z motywem 3D - zdjęcie 18

Od kiedy do mody ślubnej wkroczyły przeróżne, innowacyjne rozwiązania projektanci prześcigają się w unowocześnianiu swoich kreacji. Jednak prawda jest taka, że większość przyszłych żon niezmiennie od lat marzy o prawdziwie bajkowych sukniach, które choć na jeden dzień przeniosą je do magicznego świata. A czy może być coś bardziej romantycznego od motywów florystycznych? Od spływających wodospadami kwiatów i delikatnie powiewających na wietrze piórek? Oj, chyba nie! Właśnie dlatego, gdy na rynku pojawiły się projekty z motywami 3D, Panny Młode oszalały!

I my się temu wcale nie dziwimy!

Motyw 3D – co to jest?

Czym dokładnie są motywy 3D? To materiałowe elementy poukładane w różne formy np. kwiatki lub motyle, które są skrupulatnie przyszywane do sukni i delikatnie od niej odstają. Dzięki temu kreacja sprawia wrażenie przestrzennej, jakby obsypanej płatkami. Jest to jeden z najbardziej bajkowych zabiegów przy projektowaniu.

Suknia ślubna z motywem 3D – na jaki ślub?

Tak naprawdę prawie każda suknia nadaje się do tego, aby pojawił się w niej tego typu element. Oczywiście trzeba znać umiar, wszystko zależy do wyboru materiałów i ich ilości. Natomiast może to być iście królewska księżniczka, której właściwie cały dół będzie składał się z drobnych kwiatuszków, może to być również eteryczna, boho kreacja, którą Panna Młoda założy na ślub w ogrodzie lub delikatna literka „A” dla bujającej w obłokach romantyczki.

Pamiętajcie, że na ślubie to przede wszystkim Wy macie być widoczne! I choć projektanci przyozdabiają trójwymiarowymi kwiatami i minimalistyczne suknie, tak te znacznie bardziej zdobione nie powinny mieć już towarzystwa intensywnej biżuterii. Poszukajcie złotego środka, tak, aby całość stylizacji była spójna i elegancka.

Dla jakich Panien Młodych?

Suknię ślubną dobieramy do figury, dlatego tak ważny jest jej fason i sposób ozdobienia. Trójwymiarowe aplikacje, zwłaszcza na sukniach w kształcie syrenki, poszerzą sylwetkę. Motywy 3D będą mniej inwazyjne w przypadku nieco szerszych spódnic.

Suknie inne niż wszystkie

Podążając za trendami w kolekcji Izabela Janachowska – Wedding Dream nie mogło zabraknąć projektów właśnie z tym motywem! Jeśli marzycie o przestrzennej sukni koniecznie sprawdźcie listę salonów, w których z pewnością odnajdziecie to czego szukacie.

New Drop
Izabela Janachowska – Wedding Dream – model 19001
Izabela Janachowska – Wedding Dream – model 19003
Izabela Janachowska – Wedding Dream – model 19009
Izabela Janachowska – Wedding Dream – model 19011

Rekomendowane artykuły