Wojciech Szczęsny: bajkowa gra na boisku i bajkowy ślub z Mariną Łuczenko. Pamiętacie wesele piłkarza?

Ceremonia odbyła się 22 maja 2016 roku w Grecji na przedmieściach Aten. Piękna pogoda, bujna zieleń – która z nas, gdyby mogła, nie zabrałaby tam całej rodziny i przyjaciół, żeby świętować swoją miłość?

Wojciech Szczęsny: bajkowa gra na boisku i bajkowy ślub z Mariną Łuczenko. Pamiętacie wesele piłkarza? 118175

Stylizacje ślubne Mariny i Wojtka Szczęsnych

Marina miała na sobie suknię Miry i Lihi Zwillinger, które tworzą przepiękne kreacje haute couture. Suknia była niezwykle romantyczna – koronkowy gorset i tiulowy dół to klasa sama w sobie. Do tego gładkie, niskie upięcie, długi, prosty welon, delikatna biżuteria i oszałamiające szpilki Aquazzury.

Makijaż? Podkreślający urodę, czyli tak, jak powinno być! W dłoniach panna młoda trzymała bukiet z białych, ogrodowych róż. Wojtek Szczęsny przysiągł Marinie miłość do końca życia w smokingowej białej marynarce, czarnych spodniach i dodatkach projektu Toma Forda.

Anna Lewandowska skrytykowana na ślubie Szczęsnych

Pamiętacie, jak Anna Lewandowska została skrytykowana za założenie na ich wesele białej sukni? Niesłusznie! Niedługo po wydarzeniu okazało się, że goście zostali poproszeni o ubranie się w kolory bieli, czerni i szarości. Dzięki czemu zdjęcia ze ślubu są jeszcze piękniejsze!

Zobacz także: Pierwsza rocznica ślubu Meghan i Harry’ego

Dekoracje na ślubie

Co zrobiło na nas największe wrażenie? Majestatyczne instalacje kwiatowe i żywe, wiszące nad głowami gości wisterie. To piękne i bardzo wymagające kwiaty, nad którymi z pewnością pracował cały sztab florystów. Alejka została wyłożona białym dywanem z inicjałami pary młodej, a łuk zrobiony z gałęzi opleciony był zielenią i białymi kwiatami. Większość kompozycji wykonana została z peonii, ogrodowych róż i hortensji – najpopularniejszych ślubnych kwiatów. 

new drop

Położone nad jeziorem miejsce ślubu i wesela skąpane było w promieniach słońca. Dlatego pomysł powieszenia luster na zielonych ścianach, wykorzystania lustrzanych stołów czy kryształowych elementów, takich jak żyrandole, był fantastyczny! Za dnia odbijały one naturalne światło słoneczne, a wieczorem rozbłysły blaskiem setek świec.

Dodatkowo w scenografii został wykorzystany złoty kolor, który przełamywał eteryczność dekoracji, nadając im eleganckiego sznytu. Wszystko to, mimo niewątpliwego bogactwa, sprawiało wrażenie niezwykle intymnej i kameralnej atmosfery.

Wspólne życie

Parze zdecydowanie daleko jest od skandali. 30.06.2018 roku zakochani powitali na świecie synka Liama.

Marinie i Wojciechowi życzymy kolejnych cudownych lat spędzanych razem!

fot. lider Instagram/@deplanv
https://www.instagram.com/p/BxrOOsmHUk8/

New Drop

Rekomendowane artykuły