Izabela Janachowska w rankingu Forbesa. Co za wzrost w porównaniu z zeszłym rokiem!

Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że w tegorocznym Rankingu najcenniejszych kobiecych marek osobistych w Polsce stworzonym przez ForbesWomen oraz Press-Service Monitoring Mediów w branży media, kultura, sztuka 53. miejsce przyznano Izabeli Janachowskiej-Jabłońskiej. To aż o 10 miejsc wyżej niż rok temu!

Izabela Janachowska w rankingu Forbesa. Co za wzrost w porównaniu z zeszłym rokiem! 124174

To bardzo duże wyróżnienie, do którego doprowadził szereg osiągnięć oraz ogromne zaangażowanie, jakie nasza naczelna wkłada w rozwój swojej marki.

Ranking jest bardzo różnorodny. Każda z kobiet jest inna i w zupełnie inny sposób dążyła do osiągnięcia swojego sukcesu. Na liście 100 najcenniejszych kobiecych marek można znaleźć aktorki, wokalistki, sportsmenki, przedsiębiorczynie, dziennikarki czy influencerki. Każda z nich spełnia się w swojej dziedzinie i każdego dnia pnie się jeszcze wyżej według ściśle wyznaczonego planu i celów, jakie chce osiągnąć.

katalog atrakcji

Ranking najcenniejszych kobiecych marek osobistych w Polsce. Kto znalazł się w TOP 3?

Biorąc pod uwagę dzisiejsze możliwości, pomysłów na zbudowanie swojej własnej marki jest mnóstwo. Nasza redaktor naczelna znalazła się na liście u boku takich osób jak:

  • Iga Świątek, która po raz trzeci zdobyła pierwsze miejsce w rankingu za niesamowite zasługi nie tylko w dziedzinie sportu. Tenisistka mocno angażuje się w mediach społecznościowych, śmiało wypowiada się na różnego rodzaju tematy i dzielnie angażuje się w akcje społeczne. Jej wartość medialna zbliża się do prawie miliarda złotych, to absolutny rekord!
  • Anna Lewandowska to polska sportsmenka i działaczka sportowa, bizneswoman, dietetyczka oraz trenerka personalna, która dzielnie łączy pracę z macierzyństwem. Nieustannie rozwija swoje marki: sklep ze zdrową żywnością, aplikację do treningów oraz diet, catering dietetyczny, markę do pielęgnacji ciała czy suplementy.
  • Magda Linette, która w zestawieniu pojawia się po raz pierwszy i od razu uplasowała się na zaszczytnym trzecim miejscu. Polska tenisistka podkreśla, że codziennie pracuje nad tym, by mieć wyłącznie pozytywny wpływ na otoczenie i inspirować swoją historią.
concept store

Izabela Janachowska na liście Forbesa 2023

Podczas tworzenia listy 100 najcenniejszych kobiecych marek został wzięty pod uwagę szereg warunków, jakie musiały spełniać kandydatki. Firma analityczna Press-Service Monitoring Mediów, która nieustannie monitoruje internet, a w szczególności media społecznościowe, stała się nieocenionym pomocnikiem oraz partnerem przy współpracy. Dzięki temu możliwe było stworzenie dokładnej i sprawiedliwej listy kobiet ze szczególnymi zasługami.

Izabela janachowska Forbes

Izabela Janachowska jest znana ze słynnych wywiadów z gwiazdami polskiego show biznesu w programie „Śluby Gwiazd”. Prowadzi również program „Salon Marzeń”, w którym pojawiają się przyszłe panny młode poszukujące swojej wymarzonej sukni ślubnej. Odcinki pojawiają się nie tylko na kanale YouTube liczącym 169 tys. subskrybentów, ale również w największej telewizji VOD Wedding & Party Dream TV, Telewizji Polsat oraz Polsat Cafe. Od września na antenie Polsatu pojawi się drugi sezon autorskiego programu naszej redaktor naczelnej: „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”.

New Drop

Poza szeregiem obowiązków związanych z firmą Wedding & Party Dream, salonem Concept Store i planami zdjęciowymi Izabela Janachowska bardzo chętnie angażuje się we wszelkiego rodzaju projekty, podejmując się chociażby prowadzenia różnych programów i gal.

Cały zespół Wedding & Party Dream składa serdeczne gratulacje naszej redaktor naczelnej!

Rekomendowane artykuły