koncert Beyonce

Koncert Beyonce: Izabela Janachowska z mężem

Na pierwszy z dwóch zaplanowanych koncertów wybrała się nasza redaktor naczelna, Izabela Janachowska z mężem, Krzystofem Jabłońskim. Para zdecydowała się na tzw. „matching outfit”, przez co oboje wyglądają bardzo stylowo.

koncert Beyonce

Szare spodnie w kratę połączone z czarną górą to świetne połączenie w stylu smart casual. Pod pudełkową marynarkę Izabela założyła wysadzany cyrkoniami top, do tego wygodne buty i imponująca biżuteria: efekt wow, jak zwykle, zapewniony.

Zobacz także: Zobacz najpiękniejsze stylizacje Izabeli Janachowskiej i zainspiruj się

Jessica Mercedes i ciocia Liestyle na koncercie Beyonce

Kolejną gwiazdą, która postawiła na klasyczną elegancję i bardzo bezpieczne połączenie jest Jessica Mercedes. Najpopularniejsza w Polsce blogerka modowa także zdecydowała się na klasyczną czerń, zestawiając prosty kombinezon z oversize’ową marynarką.

koncert Beyonce
fot. Instagram/jemerced

Na relacjach, które Jessica zamieściła na Istagramie widać, że na koncercie towarzyszy jej także Agnieszka Wolszczyk znana w sieci jako Ciocia Liestyle.

W tej stylizacji dużo się dzieje, ale, trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę super. Delikatny, czarny sweterek zestawiła ze srebrną spódniczką z trójwymiarowymi aplikacjami. Całości dopełniły czarne kozaczki i choker z kwiatkiem na szyi.

Julia Wieniawa cała na srebrno

Na ciekawą stylizację zdecydowała się Julia Wieniawa. Aktorka i piosenkara wybrała się na PGE Stadion Narodowy w stroju, którego nie powstydziłaby się żadna fashionistka. Srebrny top zestawiła ze spodniami w tym samym kolorze. Całą stylizację uzupełniła paskiem wysadzanym kamieniami, niewielką, czarną torebką i kowbojkami.

Krzysztof Stanowski na Stadionie Narodowym

Na koncert Beyonce wybrał się też Krzysztof Stanowski, znany w Bollywood jako Khris Stan Khaan. Gwiazdor hinduskiego kina zaledwie wczoraj wrócił do kraju po tym, jak przez tydzień podbijał w Mumbaju rynek filmowy i już dziś podziwiał na trybunach Stadionu Narodowego imponujące show.

New Drop
koncert Beyonce
fot. Instagram/krzysztof.stanowski

Trzeba przyznać, że jak na gwiazdę światowego formatu (mamy tu na myśli Krzysztofa Stanowskiego, nie Beyonce), postawił na bardzo skromną stylizację. Karmelowe spodnie i marynarka w tym samym kolorze to bardzo klasyczny, ale niezbyt spektakularny wybór.

Rekomendowane artykuły