Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub! – welon zwraca szczególną uwagę!

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub! - welon zwraca szczególną uwagę! 109700

Kourtney Kardashian i Travis Barker – Tak” po raz trzeci

Para młodych powiedziała sobie uroczyste „tak” podczas trzeciego ślubu w historycznym Castello Brown położonym w malowniczej włoskiej okolicy. Swój pierwszy ślub wzięli na początku kwietnia w Las Vegas.

Była to spontaniczna decyzja i niestety ze względu na brak odpowiednich dokumentów ceremonia okazała się nieważna. 15 maja para wzięła swój drugi już pełnoprawny ślub, który odbył się w Santa Barbara w Kalifornii w obecności urzędników.

Poprzednie uroczystości zorganizowane były w kameralnej atmosferze, jednak nie musieliśmy długo czekać na huczne wesele, które odbyło się w niedzielę 22 maja w Portofino. Klan Kardashianów znany ze swojej wystawności zebrał się, aby świętować zaślubiny Kourtney i Travisa. Jak twierdzą bliscy pary młodej – młodzi są w sobie szaleńczo zakochani.

wedding dream cars

Welon w centrum uwagi

Kourtney Kardashian i tym razem zaskoczyła swoją kreacją. Podobnie jak podczas ślubu w Santa Barbara modelka postawiła na odważną krótką białą sukienkę od Dolce&Gabbana. Kreacja wyglądem przypominała bieliznę vintage, zwłaszcza góra sukienki, która odważnie eksponowała biust modelki.

Krótka mini ślubna uszyta była z koronki i dodatkowo zdobiona satynowymi elementami. Ręce panny młodej zdobiły długie, przezroczyste rękawiczki, natomiast na nogi zdecydowała się założyć białe czółenka. Największą furorę zrobił jednak długi welon. Na środku tkaniny został wyhaftowany wizerunek Matki Boskiej. Inspiracją do tego okazał się jeden z tatuaży samego Travisa.

Sprawdź także: Jak wybrać idealny welon ślubny? Rady, o których nie możesz zapomnieć

Pan młody ubrany był w czarny trzyrzędowy garnitur również od włoskiej marki oraz białą koszulę na której spoczywał złoty krzyżyk.

Sprawdź też: Alternatywa dla garnituru. Smoking dla Pana Młodego

Pannę młodą do ołtarza poprowadziła jej matka – Kris Jenner. Na uroczystości zaślubin pojawiło się również rodzeństwo: Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner wraz z dziećmi.

New Drop

Wszyscy członkowie rodzin Kardashian – Jenner zachwycili swoimi kreacjami. Każdy dumnie prezentował markę Dolce&Gabbana. Uroczystość zaślubin była istnym pokazem stylizacji. W centrum uwagi pozostaje jednak welon panny młodej, który coraz głośniej komentowany jest w mediach.

Sprawdź też: Przeżyjmy to jeszcze raz! Podsumowujemy najpiękniejsze śluby 2021 roku!

A może do ślubu chciałabyś jechać elegancką czarną limuzyną? Sprawdź nasze propozycje!

Lider: fot: Instragram/@kourtneytravis_barker

Rekomendowane artykuły