Pokaz nowej kolekcji sukien z Izabela Janachowska Concept Store na gali Luksusowa Mark Roku!

Bardzo lubimy dzielić się z Wami takimi informacjami. Już niebawem nowa kolekcja sukien z Izabela Janachowska Concept Store zostanie zaprezentowana podczas Gali Luksusowa Marka Roku. Nie będziemy ukrywać, że udział w tak prestiżowym wydarzeniu nie generuje u nas przyspieszonego pulsu, jednak, jak już zapewne wiecie - kochamy takie wyzwania.

Luksusowa Marka Roku

Gala Luksusowa Marka Roku 2023

Już po raz kolejny liderzy biznesowi sektora premium z Polski i z całego świata spotkają się na gali wręczenia statuetek luksusowym firmom, produktom i usługom. Każdego roku, wyjątkowe wydarzenie, znane jako „Gala Luksusowa Marka Roku,” gromadzi przedstawicieli najbardziej prestiżowych firm, aby uhonorować te marki, które osiągnęły najwyższy poziom doskonałości i wpłynęły na świat mody i luksusu.

Gala Luksusowa Marka roku
fot. luksusowamarkaroku.pl

27 listopada 2023 roku, podczas kolejnej edycji Gali Luksusowa Marka Roku statuetki zostaną wręczone laureatom w następujących kategoriach:

New Drop
  • Najwyższa Jakość Roku,
  • Luksusowa Marka Roku,
  • Super Luksusowa Marka Roku,
  • Wizjoner Roku – tytuł ten po raz pierwszy został przyznany w 2021 roku,
  • Twórca Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych – po raz pierwszy przyznana w 2021 roku,
  • Luxury Brand of the Year.

Gala Luksusowa Marka Roku to nie tylko wydarzenie, na którym przyznawane są nagrody. To także okazja do zaprezentowania najnowszych kolekcji, produktów i innowacji w świecie mody i luksusu. Wydarzenie to gromadzi czołowych projektantów, celebrytów, influencerów oraz przedstawicieli mediów z całego świata, tworząc atmosferę wyjątkowej ekskluzywności. Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie luksusowamarkaroku.pl

Pokaz sukien Izabela Janachowska Concept Store podczas Gali Luksusowa Marka Roku

Podczas tegorocznej edycji gali zgromadzonym gościom zostaną pokazane suknie z kolekcji wieczorowej dostępnej w Izabela Janachowska Concept Store. Wśród modeli, które przygotowaliśmy na ten wyjątkowy wieczór znalazły się zarówno klasyczne, minimalistyczne kreacje, jak i te na wielkie gale. Co więcej, na wybiegu zaprezentują je modelki, które, być może widzieliście już wcześniej. Ponieważ Gala Luksusowa Marka Roku wymaga prestiżowej oprawy, do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy finalistki konkursu Miss Polski. To kolejny raz, kiedy spotykamy się z najpiękniejszymi Polkami w wyjątkowych okolicznościach.

Angelika Jurkowianiec

Jak się zapewne domyślacie, nie możemy tym razem zaprosić Was do osobistego udziału w wydarzeniu. Możecie być jednak pewni, że obszerna relacja z Gali pojawi się zarówno w naszych Social Mediach, jak i na specjalnym vlogu z tego wydarzenia. Stay tuned!

Rekomendowane artykuły