Tiffany&Co.: kultowe pierścionki zaręczynowe gwiazd

Pierścionek zaręczynowy Tifanny'ego to ponadczasowa biżuteria, która dla wielu jest marzeniem. Te gwiazdy dumnie ją noszą!

pierścionki zaręczynowe od Tiffaniego

Pierścionek zaręczynowy Tiffany’ego to klasyka, którą chciałoby mieć na palcu wiele przyszłych panien młodych. Ten niesamowicie drogi, elegancki i klasyczny pierścionek powstał ponad 130 lat temu i stanowi inspirację dla jubilerów na całym świecie.

Autor pierścionka, Charles Lewis Tiffany umieścił w swoim projekcie brylant w sześcioramiennej koronie. Diament oprawiony był w złocie. Wcześniej kamień szlachetny zwykle umieszczany był nieco niżej, nie był tak przestrzenny. Nic więc dziwnego, że The Tiffany® Setting jest najpopularniejszym modelem pierścionka zaręczynowego, po który sięgają największe gwiazdy. Które z nich po dziś noszą go na palcu?

Jeśli chciałybyśmy nosić model kultowej marki, warto wiedzieć, że ceny pierścionka przy wyborze jednokaratowego diamentu zaczynają się od ok. 14 tys. dolarów. Dostępny jest w wersji platynowej, żółtego i różowego złota.

Pierścionek zaręczynowy Wersow od Tiffany’ego

W sierpniu 2021 roku zaręczyny ogłosiła jedna z najgorętszych par infuencerów. Weronika Sowa znana jako Wersow pokazała zdjęcia z oświadczyn. Jej narzeczony „Friz” czyli Karol Wiśniewski zdecydował się na pierścionek od Tiffany & Co.

Wybrana przez niego biżuteria wykonana jest z 18-karatowego żółtego złota, na którym umieszczony jest diament. W zależności od wybranego przez parę wariantu, jego cena może sięgać nawet niecałe 140 tysięcy zł.

Pierścionek zaręczynowy Mariny Łuczenko – Szczęsnej

Marina i Wojtek Szczęsny zaręczyli się podczas 26. urodzin piosenkarki. Bramkarz zrobił swojej ukochanej niespodziankę. Kupił swojej ówczesnej partnerce, a dziś żonie pierścionek, który wart był 12 tys. do­la­rów.

New Drop

Model z diamentem od Tiffany&Co w przeliczeniu na złotówki kosztował ok. 57 tys. Mężczyzna postawił na okrągły kamień i klasyczny wzór. Wybrał srebrną biżuterię, którą na swoim Instagramie pochwaliła się Marina.

Prianka Chopra i jej pierścionek zaręczynowy

Priyanka Chopra otrzymała od Nicka Jonasa pierścionek Tiffany & Co. z diamentem o poduszkowym szlifie. Para zaręczyła się w 2018 roku. Wybierając odpowiednią biżuterię dla swojej wybranki, piosenkarz zamknął cały sklep, żeby móc w spokoju podjąć decyzję nad odpowiednim modelem.

Hailey Bieber z pierścionkiem Tiffany’ego

Modelka i żona Justina Biebera nosi pierścionek Tiffany & Co od dnia ślubu, który odbył się 30 września 2019 roku. Razem z piosenkarzem postawili na efektowne modele obrączek popularnej firmy jubilerskiej.

Oprócz złotego pierścionka Soleste, który wysadzany jest diamentami, Hailey Bieber wybrała dla siebie dwa kolejne modele z tej serii układające się w kształt litery V.

Pierścionek zaręczynowy dla J.Lo

Jakiś czas temu media obiegła wiadomość o tym, że Ben Affleck wybrał się do salonu jubilerskiego Tiffany & Co. wraz z mamą i synem, oglądając pierścionki zaręczynowe. Para była już kiedyś w związku. Zaczęli spotykać się w 2002 roku i nawet planowali ślub. Mieli już wyznaczoną datę, wybranych świadków i suknię ślubną. Coś poszło jednak nie tak i w 2004 roku para rozstała się. Jen i Ben wrócili do siebie w tym roku, po 14 latach od rozstania! Czy tym razem dojdzie do ślubu?

Rekomendowane artykuły