Pora na powiększenie rodziny: iRobot Braava

Po tym, jak napisałam Wam o moim pomyśle na świetny prezent nie tylko dla Pary Młodej, ale także dla rodziców napisało do mnie wiele osób, że pomysł, owszem, fajny, ale Wasi znajomi już Roombę mają, więc nici z zakupów i musicie szukać dalej. Moi drodzy, nic bardziej mylnego! Oferta marki iRobot to znacznie więcej, niż odkurzacze automatyczne i zaraz Wam o tym opowiem. Więc jak? Czas na powiększenie rodziny?

iRobot Braava

iRobot Braava: niezrównany na… plamy!

iRobot Braava

Chwilę po tym, jak flagowy produkt marki – iRobot Roomba zdobył uznanie setek tysięcy ludzi na całym świecie czarodzieje z iRobota zaczęli tworzyć kolejną propozycję, która ułatwi życie wszystkim zabieganym i zapracowanym osobom, które cenią sobie ład i spokój, a w życiu kierują się dewizą, że porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam. Podpisuję się pod tym obiema rękami, a dzięki rodzinie iRobot, którą właśnie powiększyłam spokojnie mogę wcielać to powiedzenie w życie. Dlaczego? To proste! Kiedy tylko Rumba (bo tak nazywam mojego iRobot Roomba 980 – umówmy się, taniec to oczywiste skojarzenie) oczyści podłogę w moim mieszkaniu z najmniejszych nawet okruszków do akcji wkracza Braava. Zapytacie z pewnością po co? Więc ona tę świeżo odkurzoną podłogę myje! Spokojnie, wzrok Was nie myli. To maleńkie, białe cudo umyje podłogę ze wszystkich zabrudzeń, którym odkurzacz nie daje rady. Można lepiej? Zdecydowanie nie.

janachowska.pl

Zobacz także: iRobot: podaruj swoim bliskim czas

Powiększcie klan (i)Robotów!

iRobot Braava

Wróćmy jednak do naszej Pary Młodej, która, jak wiemy już ze wstępu, korzysta już z dobrodziejstw, jakie niesie za sobą posiadanie robota odkurzającego iRobot Roomba. Jestem przekonana, że rozbudowanie ich kolekcji o kolejnego, niezawodnego pomocnika przyjmą z entuzjazmem i jeszcze długo będą dziękować Wam za kolejne minuty i godziny, które dzięki Wam mogli spędzić w o wiele milszy sposób, niż na myciu podłogi. No bo szczerze- co pomyślelibyście o kimś, kto zdjąłby z Was ten smutny obowiązek? Dokładnie! To musi być miłość!

concept store

Nowy członek rodziny? 

iRobot Braava

Zdaję sobie oczywiście sprawę, że nie we wszystkich przypadkach Para Młoda, którą chcecie obdarować miała wcześniej kontakt z iRobotem. Jeśli zastanawiacie się, czy Braava to dobry pomysł na rozpoczęcie przygody z tą marką, to oprócz oczywistych zalet, o których mówiłam powyżej (a pamiętajcie, że tak naprawdę nie ma nic cenniejszego, co możecie podarować, niż czas) ma ona jeszcze jedną, a właściwie trzy niewątpliwe zalety. Oprócz mycia podłogi na mokro może ją wytrzeć wilgotną nakładką lub…  przetrzeć na sucho! Czujecie to? To prawie tak jak automatyczny odkurzacz, a na gładkich, twardych powierzchniach (Braava jest inteligentna –  zwinnie omija dywany) radzi sobie nawet lepiej! Urządzenie wyposażone w 3 rodzaje nakładek samodzielnie je rozpoznaje dostosowując swój tryb pracy do wybranej funkcji. Magia. Dodajmy do tego jeszcze nowoczesny, minimalistyczny design, za który Braava Jet 240 zgarnęła nagrody i mamy już komplet zalet, które z czystym sercem pozwolą Wam podjąć racjonalną decyzję i podarować Waszym bliskim czas i czyste podłogi każdego dnia. 

Rekomendowane artykuły