QUIZ: Jakim typem pary jesteście?

quiz jakim typem pary jesteście

Na co dzień, kiedy oglądamy komedie romantyczne i czytamy romanse, szybko dochodzimy do wniosku, że nasze życie uczuciowe całkowicie od nich odstaje. Czy to oznacza, że nasz związek jest… nudny?

Oczywiście, że nie! Każda para jest inna i niepowtarzalna inaczej spędza czas, okazuje sobie miłość i postrzega siebie nawzajem. W zależności od temperamentu, doświadczeń czy sytuacji życiowej nasze związki mogą diametralnie się od siebie różnić. Pełen emocji i namiętności, niezależny i oparty na partnerstwie, wrażliwy i romantyczny, a może rodzinny i stabilny? Rozwiąż nasz quiz i dowiedz się, jaki związek tworzysz ze swoim ukochanym.

0%

Jak najprawdopodobniej określiliby Was przyjaciele?

Którą filmową parę najbardziej przypominacie?

Jakim typem pary jesteście? 42503
Jakim typem pary jesteście? 42501
Jakim typem pary jesteście? 42497
Jakim typem pary jesteście? 42502
Jakim typem pary jesteście? 42508
Jakim typem pary jesteście? 42506

Który filmowy cytat najtrafniej opisuje Wasz związek?

Kiedy dochodzi do kłótni...

Jak często widujecie się z przyjaciółmi?

Randka w naszym stylu:

Jakim typem pary jesteście? 42513
Jakim typem pary jesteście? 42514
Jakim typem pary jesteście? 42515
Jakim typem pary jesteście? 42516
Jakim typem pary jesteście? 42517

W kwestii zainteresowań i poglądów...

Jeśli chodzi o ślub...

Jakim typem pary jesteście?
Partnerzy

Jakim typem pary jesteście? 42363

Niczym Jay-Z i Beyone, Ty i Twój ukochany jesteście jedną ze słynnych "power couples". Na co dzień realizujecie swoje plany, spełniacie ambicje i żyjecie własnym życiem. Jednak kiedy połączycie siły pojawia się prawdziwy ogień! Nie lubicie nudy i narzekania, stale pracujecie nad swoimi charakterami i nad swoim związkiem. Nie ograniczacie siebie nawzajem, ale pamiętacie, że we wszystkim potrzebny jest umiar i wiecie, że w trudnych chwilach możecie na siebie liczyć.
Burza i ogień

Jakim typem pary jesteście? 42414

Wasz związek ma typowo południowy temperament! Kochacie się bezgranicznie, ale intensywne uniesienia miłosne przeplatają się z równie ognistymi kłótniami. Mimo, że czasem zastanawiasz się czy to wszystko ma jeszcze sens, kiedy tylko Go widzisz, wiesz, że nie potraficie żyć bez siebie nawzajem. Jeśli zawsze będziecie o tym pamiętać, być może nieporozumień między Wami będzie coraz mniej?
Zakochani po uszy

Jakim typem pary jesteście? 42424

Jesteście jedną z tych par, na widok których nawet najwięksi cynicy zaczynają wierzyć w prawdziwą miłość. Czułe słówka, pocałunki, przytulanie, ciepłe spojrzenia i czas spędzany tylko we dwoje to Wasza codzienność. Nie potraficie rozstać się nawet na krok, a brak drugiej połówki uniemożliwia Wam normalne funkcjonowanie. Nie pozostaje nic, tylko pogratulować Wam odnalezienia prawdziwej bratniej duszy!
Rodzinni domatorzy

Jakim typem pary jesteście? 42443

Darzycie się ogromnym uczuciem i uważacie, że jest ono podstawą dla budowania prawdziwego, domowego ogniska. Uwielbiacie spędzać wspólnie czas w domu, a dla utrzymania temperatury w związku nie są Wam potrzebne miłosne uniesienia i romantyczne randki. Wystarczy Wam wspólna codzienność oparta na miłości, wsparciu i stabilizacji. Jeśli nie macie jeszcze dzieci, z pewnością planujecie powiększenie Waszej małej rodziny w przyszłości. Życzymy powodzenia!
Poszukiwacze przygód

Jakim typem pary jesteście? 42449

Oglądanie telewizji pod kocykiem na kanapie i stały plan dnia to zupełnie nie Wasza bajka. Uwielbiacie wspólnie odkrywać świat, dlatego każdą wolną chwilę poświęcacie na podróże i próbowanie nowych potraw czy odwiedzanie ciekawych miejsc w okolicy. Wasz związek jest pełen spontaniczności i adrenaliny, co jest możliwe dzięki wzajemnemu wsparciu i dzieleniu się wszystkimi doświadczeniami. Życzymy wielu wspaniałych chwil pełnych wrażeń i niepowtarzalnych przygód!
Najlepsi przyjaciele

Jakim typem pary jesteście? 42450

Jesteście jednymi z tych szczęśliwców, którzy mogą nazwać swoją drugą połówkę najlepszym przyjacielem. W codziennym życiu nie brakuje Wam mnóstwa śmiechu, ciekawych rozmów, wspólnych aktywności, ale również romantycznych uniesień. Cieszycie się swoją obecnością i zdajecie sobie sprawę z tego, że każdy potrzebuje trochę przestrzeni. Nawet jeśli Wasi znajomi nie chcą się do tego przyznać, wszyscy zazdroszczą Wam tak wspaniałego, partnerskiego związku!

Rozwiąż nasze pozostałe QUIZy!

Zdjęcia okładkowe unsplash.com, zdjęcia pod wynikami quizu: iStock.com

Rekomendowane artykuły