QUIZ: Powinnaś wziąć ślub czy pozostać singielką?

quiz czy powinnaś wyjść za mąż

Zastanawiasz się, czy biała suknia i welon są Ci pisane? A być może marzysz o ślubie, ale wiesz, że zanim zwiążesz się z kimś na zawsze, masz jeszcze do załatwienia wiele ważnych spraw…

Podejmując decyzję o małżeństwie, powinnaś wziąć pod uwagę nie tylko partnera i jego kompatybilność z Tobą, ale także… samą siebie i to, na jakim etapie życia obecnie się znajdujesz.

0%

Twoja idealna sobota to…

Twój telefon pełen jest…

Kiedy Twoja najlepsza przyjaciółka się zaręcza, Ty…

Gdzie widzisz siebie za 10 lat (wymarzony scenariusz)?

Nie wyobrażasz sobie życia bez…

Każdy dzień zaczynasz od…

Gdybyś planowała ślub, zapewne odbyłby się…

QUIZ: Czy powinnaś wziąć ślub czy zostać singielką?
Ślub zdecydowanie jest Ci pisany
Swoje najbardziej szalone lata masz już za sobą. Stałaś się znacznie bardziej stateczna i skupiona na celach, a założenie rodziny stało się jednym z nich. Ekscytuje Cię myśl o codziennych powrotach do tej samej osoby i dzieleniu życia z drugą połówką, z którą rozumiecie Cię bez słów.
Musisz się wyszumieć i dopiero potem pomyślisz o małżeństwie
Bardzo chciałabyś wziąć ślub, ale dobrze wiesz, że jeszcze nie jesteś na niego gotowa. Chcesz mieć pewność, że nic Cię w życiu nie ominie, dlatego korzystasz z młodości tak, jak tylko się da. Mimo że może Twoje koleżanki zaczynają zakładać już rodziny i czasem jest Ci przykro, że nie jesteś na tym etapie - spokojnie, nie rób niczego wbrew sobie i spokojnie poczekaj na moment, w którym myśl o małżeństwie stanie się przyjemna, a nie... przerażająca!
Ślub? To zupełnie nie dla Ciebie...
Jesteś pełna energii i masz milion pomysłów na minutę. Żyjesz bardzo dynamicznie: praca, pasje, przyjaciele i podoba Ci się taki system. Czerpiesz z życia pełnymi garściami i nie jesteś gotowa na rezygnowanie z niczego ani poświęcanie czegokolwiek. Słyniesz z ogromnej niezależności, a samą instytucję małżeństwa uważasz za zbędną i nieco przestarzałą.
Lubisz być sama, ale jesteś otwarta na miłość
Nie masz niczego przeciwko samotnemu spędzaniu czasu: nie odczuwasz presji, żeby każdy weekend spędzać w towarzystwie tłumów znajomych czy facetów z portali randkowych. Cisza i spokój są dla Ciebie relaksujące, ale nie jesteś zupełnie zamknięta na perspektywę wpuszczenia do swojego życia kolejnej osoby. Zrobisz to jednak tylko wtedy, kiedy będziesz pewna, że to partner idealnie dobrany do Ciebie.

Rozwiąż też pozostałe QUIZy!

Zanim zdecydujesz się na ślub, warto wiedzieć, czego możesz się spodziewać. Obejrzyj filmik, w którym nasza redaktor naczelna Izabela Janachowska objaśnia wszystko, co potrafi zaskoczyć przyszłe panny młode.

New Drop

Rekomendowane artykuły