QUIZ: W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza?

QUIZ: W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44902

Istnieje jeden moment przedślubnych przygotowań, który może być równie ekscytujący i… frustrujący dla panny młodej jak wybór sukni ślubnej. Mowa oczywiście o poszukiwaniach idealnych, ślubnych butów. Ale nie martw się! Redakcja Wedding Dream pomoże Ci dokonać tego niezwykle ważnego i skomplikowanego wyboru.

My kobiety tak mocno kochamy piękne buty, że w trakcie przygotowań do tego wielkiego dnia często zapominamy o podstawowym warunku, jaki ślubne obuwie musi spełniać, czyli… wygodzie. Kiedy już dowiesz, jakie są sprawdzone sklepy z przepięknymi i równie komfortowymi w noszeniu butami dla panien młodych, możesz rozpocząć swoje poszukiwania. Ale tu pojawia się kolejny problem – propozycji jest w końcu tak wiele… Boho sandałki, seksowne szpilki czy eleganckie pantofelki a może wygodne koturny? Rozwiąż nasz quiz i dowiedz się w jakich butach powinnaś pójść do ołtarza.

New Drop

Przeczytaj także: 8 sprawdzonych rad, jak wybrać idealne buty do ślubu

0%

Jak określiłabyś swój codzienny styl?

Jakie buty wybierasz najczęściej w okresie wiosenno-letnim?

W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44882
W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44885
W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44883
W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44886
W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44879

Jak wygląda Twoja wymarzona suknia ślubna?

Sukienki, które mam w swojej szafie są przede wszystkim:

Która fryzura najbardziej Ci się podoba?

W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44889
W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44890
W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44891
W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44892
W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44893

Nigdy nie nosiłabym:

Za współczesną ikonę mody uważam:

W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44896
W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44899
W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44894
W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44898
W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44897

Nie chciałabym, żeby moje ślubne buty nawiązywały do tego trendu:

W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza?
Eleganckie pantofelki

W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44873

Najbardziej inspiruje i zachwyca Cię klasyczna, kobieca elegancja nawiązująca do stylu retro. Dlatego też postawisz na niezbyt wysokie, piękne pantofelki, których nie powstydziłaby się sama Marylin Monroe czy Grace Kelly. Będą wygodne, szykowne i przede wszystkim na tyle uniwersalne, że będziesz je zakładać jeszcze na wiele okazji.
Wygodne baleriny

W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44874

Nie wyobrażasz sobie w swoim wielkim dniu czuć się nienaturalnie i niewygodnie. Na co dzień nie nosisz obcasów, preferujesz raczej sportowe i swobodne stylizacje. Dlatego do ślubu pójdziesz w wygodnych balerinach. Co nie oznacza, że będziesz się prezentować mniej elegancko – wybór pięknych pantofelków na płaskim obcasie jest teraz tak szeroki, że z pewnością znajdziesz swoją wymarzoną parę.
Seksowne szpilki

W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44876

Na co dzień lubisz czuć się kobieco i zmysłowo, a Twoje stylizacje są zawsze perfekcyjnie dobrane. Piękne buty traktujesz jako symbol seksapilu i są one zdecydowanie Twoją największą słabością. Z pewnością nie przepuścisz okazji, aby zakupić przepiękne, wymarzone szpilki, w których pójdziesz do ołtarza. Kto wie, być może ta jedna, jedyna para będzie jeszcze ważniejszym elementem stylizacji niż suknia ślubna? W końcu to właśnie ją będziesz mogła wykorzystać jeszcze wiele razy w przyszłości.
Boho sandałki

W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44877

Wysokie szpilki lub eleganckie pantofelki niekoniecznie wpisują się w Twoją ślubną stylizację w klimacie boho. Na co dzień lubisz wybierać oryginalne buty, które zawsze zbierają mnóstwo komplementów. A w swoim wielkim dniu postawisz na piękne sandałki z ciekawymi, boho elementami. Jest jeszcze jeden warunek, który muszą spełniać Twoje ślubne buty – wygoda pozwalająca przetańczyć w nich całą noc!
Klasyczne obcasy

W jakich butach powinnaś pójść do ołtarza? 44880

Modowa klasyka to Twoje drugie imię. W Twojej garderobie nie brak białych t-shirtów, uniwersalnych jeansów, ani słynnej małej czarnej. W swoim wielkim dniu chcesz postawić na równie klasyczne buty, które wykorzystasz jeszcze wiele razy w swoim stylizacjach. Postawisz na klasyczne szpilki w neutralnym kolorze, które równie dobrze będą prezentować się z Twoją suknią ślubną, jak i jeansami i marynarką.

Rozwiąż też nasze pozostałe QUIZy!

To właśnie niewygodne buty sprawiły, że nasza Redaktor Naczelna, Izabela Janachowska, w ostatniej chwili zmieniła decyzję dotyczącą swoich wymarzonych ślubnych szpilek. Jeśli jeszcze nie znasz tej historii, koniecznie obejrzyj ten odcinek.

Zdjęcia wykorzystane w artykule: Pinterest

Rekomendowane artykuły