Suknie ślubne z kieszeniami 15548

Suknia ślubna w życiu wielu z nas jest prawdopodobnie jedyną tak elegancką kreacją, której poszukiwania zaczynają się bardzo wcześnie. Prawda jest też taka, że większość z Was zapewne nie jest przyzwyczajona do tego typu strojów, gorsety są Wam całkowicie obce, halki plączą się pod nogami i ciężko jest się przyzwyczaić do nowej sukni. Jest jednak taki element, który sprawi, że kreacja stanie się nieco bardziej znajoma, funkcjonalna i nowoczesna. O co chodzi? Oczywiście o kieszenie!

Plusy, czyli jak korzystać z kieszeni w sukni ślubnej?

Umówmy się, że dzień ślubu jest takim dniem, kiedy najchętniej byłabyś Ty, Twoja suknia ślubna i nic co musiałabyś trzymać w rękach (oprócz bukietu oczywiście!). Od prezentów i kwiatów masz świadkową lub inne osoby chętne do pomocy. Są jednak takie rzeczy, bez których tego dnia ciężko się obejść i chciałabyś je mieć dostępne w każdej chwili. Telefon bym odradzała, ale takie gadżety jak chusteczki do ocierania łez czy szminka i lusterko, żeby wyglądać perfekcyjnie w każdej chwili wydają się być niezbędne. Jeśli wybrałyście obszerną suknię, której spódnica jest z mięsistego materiału, np. z satyny czy z mikado z powodzeniem możecie poprosić krawcową o wszycie w nią kieszeni. Dzięki temu drobne rzeczy będziecie mogły mieć pod ręką, bez konieczności chodzenia z kopertówką czy ciągłego zawracania się do swojego stołu. 

janachowska.pl

Zobacz także:

Suknie z trenem: poczuj się jak księżniczka

Minusy, czyli jak z nich NIE korzystać?

Problem z kieszeniami polega na tym, że w momencie, w którym panna młoda sobie o nich przypomni przez znaczną część czasu może chodzić z włożonymi w nie dłońmi, co nie wygląda zbyt elegancko – a uwierzcie mi, wszystko to potem widać na zdjęciach! Pamiętajcie, że takie kieszenie to mała tajemnica między Wami a suknią! Macie możliwość dyskretnego sięgania do nich, gdy tylko chcecie, a nie ma sensu przez cały czas ukrywać sprawców całego zamieszania, czyli pierścionka zaręczynowego i obrączki. 😉

Do jakiej sukni ślubnej pasują kieszenie?

Jeśli zależy Wam na kieszeniach w sukni, będziecie mieć nieco ograniczony wybór, bowiem nie będą możliwe do ukrycia w kreacjach z lejących się materiałów, czyli np. tych w stylu boho czy spódnicach uszytych z tiulu. Odpowiednimi sukniami będą księżniczki lub literki A, których dół stworzony będzie z cięższego materiału umożliwiającego ich wszycie. Zobaczcie, w jakich kreacjach kieszenie będą prawie niemożliwe do wykrycia!

concept store

Rekomendowane artykuły