Tłusty Czwartek: 4 pomysły na pączki na weselu

Tłusty Czwartek: 4 pomysły na pączki na weselu 43618

Ulubiony dzień wszystkich łasuchów właśnie nadszedł, a wraz z nim… morze pączków! Ja zjadłam dziś już 2 i to z pewnością nie koniec, a tymczasem mam dla Was kilka inspiracji na pączkowe słodkie stoły.

Candy bary to już właściwie weselna klasyka – czekoladki, muffinki, cake popsy, tarty i torty pojawiają się na nich w różnych wydaniach, jednak na salony wkraczają nieśmiało pączki – w formie tradycyjnej, ale także w kształcie precelków czy uroczej mini-wersji.

Tort weselny: pączki edition

[Best_Wordpress_Gallery id=”380″ gal_title=”pączki tort”]

Odmian tortów weselnych, które łatwo się dzielą, było już kilka: muffinowy, pralinkowy… Czas na torty z pączków! Na górze koniecznie musi być prawdziwy tort, który zgodnie z tradycją pokroicie wspólnie, ale poniżej możecie umieścić kilka pięter smakowitych donatów.

Przeczytaj także: Rodzaje tortów weselnych – czy znasz je wszystkie?

Ścianka z pączków

[Best_Wordpress_Gallery id=”382″ gal_title=”pączki ścianka”]

Wiem, wiem… To brzmi jak przepiękny sen, a dodatkowo wygląda naprawdę bajkowo. Wyobraźcie sobie, że nagle stajecie przed ścianą zrobioną z pączków… Pysznie, co? A do tego takie aranżacje możecie przygotować w dowolnym, pasującym do Waszego wesela stylu.

Piramida pełna pączków

[Best_Wordpress_Gallery id=”384″ gal_title=”pączki – piramida”]

Candy bar to, trzeba przyznać, idealne miejsce na pączki. Jeśli nie przekonują Was te zawieszone na ściance, to może słodka piramida skradnie Wasze serce? W wersji boho ułóżcie pączki jeden na drugim, najlepiej na plastrach drewna. Planujecie wesele w stylu glam? Wybierzcie stylową paterę, a na niej zdobione lukrem i cukrowymi perełkami małe dzieła sztuki. Wasi goście będą zachwyceni.

Przeczytaj także: Tort w kolorze przewodnim wesela – 11 kolorów

Pączkowe kandelabry

[Best_Wordpress_Gallery id=”388″ gal_title=”paczki kandelabry”]

Brzmi zagadkowo, prawda? Tymczasem wyobraźcie sobie wieże z pączków majestatycznie ustawionych jedne na drugich… Wtedy takich wież na stole pojawić się powinno kilka! To będzie efekt WOW!

Pączki z uśmiechem

[Best_Wordpress_Gallery id=”386″ gal_title=”paczki zart”]

Wiem, wiem, wszystkie te pączki wyglądają uroczo. Jeśli jednak macie ochotę puścić Waszym gościom oczko i potraktować temat z poczuciem humoru zdecydujcie się na pączki udekorowane w zabawny sposób.
A na pamiątkę uroczystości wręczcie gościom słodki pączkowy prezent 🙂

Rozwiąż: QUIZ- sprawdź, jakie prezenty powinniście podarować swoim gościom

[Best_Wordpress_Gallery id=”390″ gal_title=”paczki prezent”]

Rekomendowane artykuły