Gwiazdy zaręczają się w święta! Justyna Żyła pokazała pierścionek, a Bedoes oświadczył się ukochanej

Boże Narodzenie to obok Walentynek i sylwestra najchętniej wybierany na zaręczyny moment. Nic dziwnego, w końcu oświadczyny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu pary zakochanych. Wybór odpowiedniej daty to jeden z kluczowych elementów tego wydarzenia. Nic więc dziwnego, że moment, w którym towarzyszy nam cała rodzina a atmosfera jest nad wyraz magiczna jest tak chętnie wybierany na zadanie tego najważniejszego pytania. W tym roku pierścionki pod choinką znalazły między innymi Justyna Żyła i Roksana Kwiatkowska - świeżo upieczona narzeczona Bedoesa.

zaręczyny w święta

Justyna Żyła zaręczyła się w święta!

Pierścionek zaręczynowy pod choinką znalazła Justyna Żyła. Kobieta przez 12 lat była żoną skoczka narciarskiego, Piotra Żyły. W 2018 roku para rozwiodła się, a burzliwe rozstanie przez długi czas nie schodziło z pierwszych stron gazet. Wygląda jednak na to, że po latach oboje znaleźli szczęście. Sportowiec od dłuższego czasu pozostaje w związku z aktorką Marceliną Ziętek, jego była żona od dwóch lat jest szczęśliwie zakochana. Kobieta chroni prywatność swojego partnera, niewiele więc o nim wiadomo.

New Drop

W Wigilię wieczorem na profilu 36-latki pojawił się wyjątkowy post. Na zdjęciu influencerka pozuje z ukochanym trzymając w rękach wielki bukiet róż. Wyraźnie szczęśliwa podpisała świąteczne zdjęcie: 

– Nigdy nie mów nigdy.

Pod fotografią świeżo upieczonej narzeczonej nie zabrakło życzeń i gratulacji.

„Bardzo Pani gratuluję. Zasłużyła Pani na to, by być szczęśliwą. „Dużo miłości i szczęścia każdego dnia. Gratulacje”, „Wspaniała nowina”, „Cieszę się, że znalazła Pani kogoś, z kim może iść przez życie” – pisały internautki.

Bedoes poprosił ukochaną o rękę. Podarował jej aż dwa pierścionki

Bedoes 2115 i Roksana Kwiatkowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych znanych par, szczególnie wśród fanów rapu i hip-hopu. On jeden z najważniejszych i najbardziej utalentowanych graczy na polskiej scenie rapowej, ona działa za kulisami największych hip-hopowych wydarzeń w Polsce. Choć fani przez dłuższy czas spekulowali na temat ich związku, potwierdzenie pojawiło się w styczniu 2021 roku wraz z premierą bestsellerowego albumu „Rewolucja romantyczna”. W jednym z utworów z płyty pojawiła się wówczas bardzo wymowna wzmianka na temat Roksany.

Zdaje się, że przyszedł czas na kolejny krok w ich związku, bo w pierwszy dzień świąt na Instagramach pary pojawiło się zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości co do tego, jak poważna łączy ich relacja.

Co bardziej spostrzegawczy dostrzegli na ręce wybranki Bedoesa nie jedną, lecz dwie błyskotki.

Pojechałem motocyklem zimą poprosić rodziców Roksany o jej rękę, są dwa pierścionki, jeden Tiffany, drugi rodowy, od mojej Babci, żeby Wasz syn jak się będzie oświadczał naszej córce nie miał za łatwo. kocham Cię w ch*j, odmieniłaś moje życie, dziękuję Ci za wszystko, jesteś niesamowita – napisał w komentarzu pod postem raper.

Zaręczyny w święta Bożego Narodzenia: czy warto?

Święta Bożego Narodzenia to okres pełen magii, miłości i wspólnych chwil spędzanych z najbliższymi. Dla niektórych par jest to również wyjątkowy moment na podjęcie decyzji o zaręczynach. Co przemawia za takim rozwiązaniem, a co wręcz przeciwnie?

Zalety zaręczyn w święta Bożego Narodzenia:

  1. Romantyczna Atmosfera: Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wyjątkową, romantyczną atmosferę. Mieniące się światełka, świąteczne dekoracje i ciepłe ogniska tworzą doskonały klimat do romantycznych chwil i zaręczyn.
  2. Rodzinna Obecność: Wielu ludzi spędza święta z rodziną, co może uczynić zaręczyny bardziej emocjonalnymi i znaczącymi, gdy są świadkami tego wydarzenia.
  3. Łatwiejsze do Zapamiętania Daty: Data zaręczyn w święta jest niezwykle łatwa do zapamiętania i obchodzenia jako rocznica przez resztę życia.
zaręczyny w święta

Wady zaręczyn w święta Bożego Narodzenia:

  1. Stres Świąteczny: Święta to również okres ogromnego stresu związanego z przygotowaniami, zakupami i organizacją spotkań rodzinnych. Zaręczyny w tym okresie mogą być dodatkowym źródłem presji.
  2. Zakłócenia i Rozproszenie: Okres świąteczny jest często bardzo intensywny, a obowiązki mogą rozpraszać uwagę zarówno narzeczeństwa, jak i ich bliskich.

Jedną z gwiazd, która zaręczyła się w święta Bożego Narodzenia jest też Małgorzata Socha. O tym, jak wspomina ten wyjątkowy moment opowiedziała naszej redaktor naczelnej Izabeli Janachowskiej.

Zaręczyny w święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy pomysł, który niesie ze sobą zarówno zalety, jak i pewne wyzwania. To decyzja, która powinna być starannie przemyślana przez każdą parę, biorąc pod uwagę swoje indywidualne preferencje i sytuację rodzinno-świąteczną. Dla tych, którzy kochają atmosferę świąt i chcą uczynić ten moment jeszcze bardziej niezapomnianym, to z pewnością ciekawa opcja. Ostatecznie, to miłość i wspólne zrozumienie są kluczowe, niezależnie od daty zaręczyn.

Rekomendowane artykuły