Zjawiskowa Izabela Janachowska na gali Miss Polski. Które gwiazdy zdecydowały się na suknie z naszej kolekcji?

Izabela Janachowska na gali Miss Polski

Będziemy z zapartym tchem śledzić to, co dzieje się na scenie, ale kątem oka zerkamy też na to, co dzieje się za stołem jury, za którym debiutuje w tym roku nasza redaktor naczelna Izabela Janachowska. Sądząc po Waszych żywiołowych reakcjach Wy też z radością podziwiacie ją w nowej roli

Zobacz także: Festiwal Piękna 2023: to będzie mój podwójny debiut

Izabela Janachowska na gali Miss Polski

Jakiś czas temu Izabela wyznała Wam, że tegoroczna gala jest dla niej wyjątkowa z dwóch powodów. Po pierwsze – debiutuje w roli jurorki, co samo w sobie jest bardzo stresujące, ale jesteśmy przekonani, że to niejedyne źródło ogromnych emocji. W końcu tego wieczoru na wybiegu gali Miss Polski zaprezentowane zostaną aż dwie kolekcje z naszego Concept Store: śledźcie uważnie pokaz sukien wieczorowych i ślubnych.

Niemniej, wracając do wyjątkowej roli, która w tym roku przypadła w udziale Izabeli, musimy przyznać, że nie zazdrościmy jej wyzwania, przed jakim stanęła. Wszystkie kandydatki do tytułu Miss Polski są przepiękne (i nie mamy tu na myśli jedynie ich wyglądu), więc wybór z pewnością będzie bardzo trudny. W najnowszym vlogu, który możecie zobaczyć na kanale Party & Wedding – Izabela Janachowska nasza redaktor naczelna zdradziła, czym będzie się kierowała podejmując decyzję.

Kreacja Izabeli Janachowskiej na gali Miss Polski

Zanim jednak opowiemy Wam o tym, jak wyglądały przygotowania do gali, poświęćmy chwilę uwagi na kreację naszej redaktor naczelnej. Izabela Janachowska na gali Miss Polski. Zjawiskowa, żółta, suknia o asymetrycznym kroju zdecydowanie wyróżniała się za jurorskim stołem.

New Drop
Izabela Janachowska na gali Miss Polski
fot. Alicja Monastyrska

Żółta suknia wieczorowa to idealna propozycja dla kobiety, która pragnie połączyć klasykę z nowoczesnym stylem. Wykonana z najszlachetniejszych materiałów suknia łączy w sobie romantyzm i kobiecość. Jej ciekawy krój delikatnie podkreśla talię i dodaje sylwetce swobody. Niewątpliwie największą uwagę przykuwa asymetryczny dekolt, który, dzięki imponującej ozdobie z piór bardzo przykuwa wzrok.

Miss Polski 2004 Elżbieta Sawerska w sukni z Concept Store

Izabela Janachowska nie jest jednak jedyną jurorką, która zdecydowała się na suknie z naszej kolekcji. Również najpiękniejsza Polka z 2004 roku, Elżbieta Sawerska zdecydowała się na kreację z Concept Store Izabela Janachowska.

Elżbieta Sawerska na gali Miss Polski
fot. Alicja Monastyrska

Koralowa suknia to esencja zmysłowości, która olśniewa swym intensywnym kolorem i niepowtarzalnym stylem – nic dziwnego, że wpadła w oko najpiękniejszej Polce. Ta wyjątkowa kreacja łączy w sobie brawurę i pasję czerwieni z elegancją idealnego kroju. W Concept Store i na janachowska.pl znajdziecie ten model w kilku kolorach – tak, aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie.

Ilona Krawczyńska na gali Miss Polski

To nie pierwszy raz kiedy Ilona Krawczyńska wybiera suknie z Concept Store na ważne wyjścia. Mieliśmy zaszczyt ubierać ją na wielkie gale kilkukrotnie i za każdym razem robimy to z ogromną przyjemnością. Tym razem Ilona zdecydowała się na przepiękną, czarną suknię o kroju księżniczki.

Obecnie model ten dostępny jest w kilku kolorach – specjalnie dla Ilony doszyliśmy do sukni ciekawą, wykonaną z tiulu etolę, która dodaje kreacji charakteru.

Rekomendowane artykuły