Zobacz kolekcję Izabeli na targach w Warszawie

Odkąd 1 października po raz pierwszy pokazałam Wam moją kolekcję sukien ślubnych dostaję od Was mnóstwo wiadomości. Pytacie o kroje, tkaniny, odcienie- o wszytko, co tak trudno opisać za pomocą słów. Lista salonów, w których możecie zobaczyć i przymierzyć stworzone przeze mnie kreacje dostępna jest oczywiście cały czas na dedykowanej stronie internetowej, ale już w najbliższy weekend wszyscy, który wybierają się na Targi Ślubne Wedding.pl na Stadionie Narodowym będą mieli okazje zobaczyć kolekcję Izabela Janachowska- Wedding Dream na żywo.

Dobór sukni ślubnej do sylwetki 10035

Suknie nie tylko zostaną wyeksponowane na stanowisku stacji TLC, ale  będzie je także można zobaczyć na wybiegu. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę na głównej scenie o 11:45 odbędą się pokazy na których kolekcja zostanie zaprezentowana po raz kolejny szerokiej publiczności. Będziecie mogły przyjrzeć się wszystkim detalom, z bliska obejrzeć fason, kolor i fakturę materiału oraz zobaczyć jak suknia prezentuje się w ruchu.

dorota kuźnicka
janachowska.pl

Jeśli wybieracie się w weekend na Stadion Narodowy koniecznie dajcie znać, jak wrażenia i co sądzicie o kolekcji Izabela Janachowska- Wedding Dream! 

Rekomendowane artykuły