9. rocznica ślubu Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego. Jak celebrują ten czas?

ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

Jest jeszcze jedna, bardzo ważna data, która niewątpliwie jest kamieniem milowym dla istnienia Party&Wedding – to 28 czerwca 2014 roku – data ślub Izabeli i Krzysztofa. Gdyby nie tamto wydarzenie, kto wie, czy firma w ogóle by powstała?

Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego: przeżyjmy to jeszcze raz

Zanim zdradzimy Wam, jak nasza redaktor naczelna i jej mąż będą świętować dziś, powróćmy wspomnieniami do tego najważniejszego dnia w życiu Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądał ślub i wesele najpopularniejszej ekspertki ślubnej i eventowej w Polsce, to jakiś czas temu nagrała z mężem film wspominkowy.

Jak wielokrotnie podkreślała Izabela, rocznice ślubu to dla niej zawsze wyjątkowa okazja do świętowania. Z resztą, oboje są zgodni, że to co 9. lat temu wydarzyło się w Iłławie, to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni ich życia. Nic więc dziwnego, że co roku starają się ten wyjątkowy dzień świętować w szczególny sposób.

9. rocznica ślubu Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

W tym roku nasza redaktor naczelna i jej mąż bardzo długo trzymali nas w niepewności. Przez moment myśleliśmy, że wczorajsze wyjście na koncert Beyonce było punktem kulminacyjnym celebracji, ale, oczywiście, dziś okazało się, że jesteśmy w błędzie

New Drop

Zobacz także: Koncert Beyonce w Warszawie. Kto wyglądał najlepiej?

koncert Beyonce

Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że dziś nasza redaktor naczelna otrzymała od męża 108 róż – po jednej za każdy miesiąc, który spędzili razem jako małżeństwo. Do bukietu był dołączony, oczywiście, romantyczny liścik.

To nie pierwszy raz, kiedy Krzysztof Jabłoński obdarowuje ukochaną ogromnymi bukietami kwiatów. Podczas 6. rocznicy ślubu, która zbiegła się w czasie z chrztem Christophera, Izabela otrzymała od męża imponujące naręcze różowych hortensji.

To, oczywiście, nie koniec niespodzianek. W tajemnicy zdradzimy Wam, że małżonkowie wybrali się na kolację do najbardziej kameralnej restauracji świata – do domu.

Tym razem o to, co znalazło się na talerzach zadbał mąż, co przypomina nam początki znajomości pary. Jak wielokrotnie nam opowiadali, wtedy także Krzysztof zabiegał o względy Izy w najlepiej znany ludzkości sposób: przez żołądek, do serca. Czy dziś na talerzu pojawiły się te same dania, które jedli 10 lat temu? Tego nie chcieli nam zdradzić.

Rocznica ślubu Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego: jak świętowali do tej pory?

Co ciekawe, to 4. rocznica ślubu, którą para spędza w Polsce. Do tej pory świętowali w kraju pierwszą, czwartą i szóstą, pozostałe celebrowali za granicą.

Pierwsza rocznica ślubu Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego upłynęła parze w towarzystwie bliskich. Para zorganizowała uroczysty obiad i w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół mieli okazje wrócić wspomnieniami do wyjątkowych wydarzeń z 2014 roku.

Drugą, bawełniana rocznica ślubu stała się okazją do sentymentalną wyprawy do Rzymu – miejsca, w którym całe to ślubne szaleństwo się zaczęło – w końcu to właśnie tam w 2013 roku para się zaręczyła.

rocznica ślubu Izabeli Janachowskiej
fot. Instagram/izabelajanachowska

Trzecia rocznica ślubu upłynęła Izabeli i Krzysztofowi w iście królewskim stylu, wybrali się bowiem na Mauritius, gdzie pływali statkiem, na którym czas spędzała królowa Elżbieta II z mężem, księciem Filipem.

rocznica ślubu Izabeli Janachowskiej

Jak oboje przyznają, czwarta rocznica ślubu Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego to jedyna (i oby tak zostało!) rocznica ślubu, którą, jako para świętowali… osobno! Obowiązki zawodowe sprawiły, że tego dnia Izabela była na planie jednego z programów, a jej mąż – w biurze w Warszawie.

Zobacz także: Nasza 7. i wszystkie pozostałe rocznice ślubu

5. i 6. rocznica ślubu upłynęły parze w wyjątkowych nastrojach, a wszystko za sprawą ich synka, Christophera. Świętowali wówczas jako świeżo upieczeni rodzice, a w 6. rocznicę ślubu wyprawili chrzest.

Kolejne dwie rocznice: 7. i 8. Izabela i Krzysztof spędzili natomiast w malowniczej Hiszpanii, gdzie wybrali się żeby choć na chwilę oderwać się od ogromu obowiązków, którym oboje każdego dnia stawiają czoła. Musimy przyznać, że to, w jaki sposób pielęgnują swoje uczucie jest dla nas wzorem i nieustającą inspiracją.

O tym, że co roku czekamy na to, jak para będzie świętować już pisaliśmy. Zdradzimy Wam jednak (oczywiście w tajemnicy), że to, co zaplanowali na okrągłą, 10. rocznicę ślubu to wydarzenie, na które my nie możemy się doczekać już od jakiegoś czasu. Odnowienie przysięgi i kolejne wesele? Jedno jest pewne – to będzie Party&Wedding marzeń!

Rekomendowane artykuły