live Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Pierwszy live Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

Pytania do Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

Jak zamówić suknię od Izabeli Janachowskiej?

Drogi są dwie: zapraszamy Was serdecznie do Concept Store przy ulicy Chocimskiej 16, tam czekają na Was nasze konsultantki, które z przyjemnością Wam pomogą.

concept store

Druga opcja, to oczywiście nasz sklep internetowy: janachowska.pl. Pssst. Właśnie trwa Summer Sale!

Czego Krzysztof nauczył się od Izabeli w biznesie?

Dużo zarabiać ;).

Kiedy zaczęła się ślubna kariera Izabeli?

Od własnego ślubu – wtedy zaczęła się jej pasja. Później pojawiły się kursy weddingowe i eventowe w Stanach Zjednoczonych, a na ich fali powstał blog, wówczas pod nazwą wedding-dream.pl.

Jakiej muzyki słuchają Izabela i Krzysztof?

Trudno powiedzieć o ulubionym gatunku muzycznym. Aktualnie wracają do starych hitów, bo Krzysztof otrzymał od Izabeli gramofon. Razem z urządzeniem pojawiły się w domu płyty winylowe wielu artystów.

Co Izabela i Krzysztof zmieniliby na swoim ślubie?

Stali widzowie kanału Party & Wedding Dream pamiętają z pewnością film, który pojawił się na kanale jako jeden z pierwszych. Jakie wpadki przydarzyły się Izabeli? Sprawdźcie tutaj:

Czy Izabela i Krzysztof często się kłócą?

Zdecydowanie nie.

Czy Izabela i Krzysztof planują otworzyć swój ślubny salon poza Warszawą?

Dla wszystkich naszych użytkowników otworzyliśmy sklep internetowy janachowska.pl – za jego pośrednictwem możecie kupić najpiękniejsze suknie, dodatki i akcesoria.

summer sale

Czy Izabela tęskni za tańcem?

W sensie rywalizacji i występowania w turniejach – nie. Oczywiście ma sentyment do tego okresu w swoim życiu i chętnie ogląda zawody, jeśli akurat ma taką okazję.

O czym marzą Izabela i Krzysztof?

Oboje zgodnie stwierdzili, że nie mają raczej marzeń, a do życia podchodzą zadaniowo, jeśli więc bardzo czegoś pragną, starają się wprowadzić plan w życie.

Jakie objawy miała Izabela, co się stało, że trafiła do szpitala?

Wszystko zaczęło się od drobnych objawów, które łatwo zignorować. Ból głowy przytrafia się przecież każdemu. Stres, przemęczenie, odwodnienie, pogoda – łatwo jest znaleźć dla nich usprawiedliwienie. Oczywiście często te czynniki rzeczywiście są przyczyną, ale nie zawsze. W przypadku Izabeli bólu głowy nie udawało się uśmierzyć, nie działały tabletki, później pojawiły się mroczki przed oczami. Kolejnym etapem były zaburzenia mowy i pamięci. Wszystkie objawy sprawiły, że Izabela zdecydowała się na rezonans magnetyczny i właśnie to badanie wykazało konieczność hospitalizacji. Właśnie dlatego Izabela prosiła Was, aby nie ignorować żadnych sygnałów od organizmu.

Czy Chris uczy się języków obcych?

Tak, chodzi do szkoły, w której duży nacisk kładzie się na naukę języków. Podczas ostatnich wakacji Chris rozmawiał po angielsku z innymi dziećmi czy obsługą hotelu.

Dlaczego Izabela nie przyjęła nazwiska męża?

Przyjęła. Jej pełne nazwisko brzmi Izabela Janachowska-Jabłońska. Na co dzień posługuje się swoim panieńskim nazwiskiem.

Czy Izabela i Krzysztof boją się przemijania?

Zdecydowanie nie. To naturalna część życia. Jedyne, na czym im zależy to to, żeby coś po sobie zostawić.

New Drop

Czy Izabela i Krzysztof planują odnowienie przysięgi małżeńskiej?

Tak 🙂

Wspólne cechy Izabeli i Krzysztofa?

Ambicja, dyscyplina, perfekcjonizm.

Czy Izabela i Krzysztof planują mieć zwierzęta?

W tej chwili nie. Niestety ich styl życia nie pozwala na to, żeby wziąć odpowiedzialność za żywe stworzenie. Częste podróże, wyjazdy, dużo zobowiązań zawodowych – to nie są warunki, w których zwierzę byłoby naprawdę szczęśliwe.

Sposób na idealną randkę?

Niestety, ani Izabela ani Krzysztof nie pamiętają, kiedy ostatnim razem byli na randce 😉 Najczęściej zdarzają się podczas wspólnych wyjazdów – przepis, standardowy: wspólne wyjście, miłe chwile we dwoje. Ewentualnie wspólne siedzenie na kanapie i oglądanie filmów – ale tu wersje nieco się rozjechały. Co do filmów, które razem oglądają też trudno było osiągnąć wspólną wersję.

Rekomendowane artykuły