Ariana Grande wzięła cichy ślub! [MAMY ZDJĘCIA!]

Zaledwie dwa tygodnie temu, świat obiegła wiadomość, że znana wszystkim amerykańska piosenkarka Ariana Grande wyszła za mąż! Jak informuje TMZ ceremonia odbyła się w domu pary w Kalifornii. News został potwierdzony przez przedstawiciela Ariany dla magazynu People. Sprawdź, jak małżonkowie wyglądali na ślubie!

Ślub Ariany Grande

[…] Para i obie rodziny nie mogą być szczęśliwsze.

janachowska.pl
Ariana Grande i Dalton Gomez
@uproxxpop

Suknia ślubna Ariany Grande

Gdy późnym wieczorem świat obiegły zdjęcia ślubne Ariany Grande, media oszalały! Ślubną stylizację piosenkarki, można by opisywać godzinami, ale my mamy na to jedno słowo. Po prostu WOW! Gwiazda zdecydowała się na zjawiskową, kolumnową suknię projektu Very Wang z wyrzeźbionym dekoltem oraz wyciętym tyłem.

Jak donosi Vogue.com już kilka lat temu, podczas Met Gali, projektantka zobowiązała się zaprojektować suknię ślubną Grande. Widzimy, że dotrzymała obietnicy!

concept store
Suknia ślubna Ariany Grande
Suknia ślubna Ariany Grande

Dobierając dodatki, piosenkarka postawiła na delikatne perłowe kolczyki
z diamentami, Lorraine Schwartz. Uzupełnieniem stylizacji był, krótki do ramion welon przyozdobiony kokardą.

Suknia ślubna Ariany Grande

Dalton Gomez – stylizacja ślubna

Pan Młody, postawił na klasyczny garnitur od Toma Forda. Spoglądając na nowożeńców, trzeba przyznać, że ich stylizacje zostały perfekcyjnie do siebie dopasowane a styliści gwiazd, wykonali świetną robotę!

Suknia ślubna Ariany Grande
Ariana Grande
Ariana Grande

Skromna uroczystość

Zakochani postanowili spędzić swój wyjątkowy dzień w gronie jedynie najbliższych 20 osób. Miejsce również nie było przypadkowe. Ceremonia odbyła się w miejscu, w którym małżonkowie spędzają najwięcej czasu razem, a dokładnie w Montecito w stanie Kalifornia.

Ariana Grande wyszła za mąż
Ariana Grande wyszła za mąż

Kim jest Dalton Gomez?

Dalton Gomez (25) i Ariana Grande (27), poznali się w styczniu 2020 roku. Wybranek piosenkarki jest agentem nieruchomości i to właśnie on wspierał gwiazdę przy wyborze domu w Mieście Aniołów. Zaręczyny miały miejsce w grudniu, o czym mogliśmy dowiedzieć się z instagrama Grande.

Ariana Grande i Dalton Gomez

Czy tym razem związek gwiazdy utrzymywany będzie w większej prywatności? Wszystko na to wskazuje.

Ariana Grande i Dalton Gomez

Seria Śluby Gwiazd zdecydowanie skradła Wasze serca, dlatego też teraz, na zakończenie pierwszego sezonu przygotowałam dla Was odcinek, w którym nieco sobie powspominamy. Zobaczcie najlepsze sceny ze wszystkich odcinków!

Zdjęcie główne: Instagram @arianagrande

Rekomendowane artykuły