Horoskop miłosny na sierpień wróżki Mariwy [SPRAWDŹ CO CIĘ CZEKA!]

Sierpień to gorący miesiąc, nie tylko pod względem pogody. Na niebie w tym czasie prym będą wiodły głównie Wenus, Mars i Słońce, a pikanterii doda z pewnością Pluton i Merkury. To wszystko sprawi, że u wielu osób zapłonie również ogień miłości. Będzie bardzo energetycznie, romantycznie, choć w niektórych przypadkach może powiać lekkim chłodem. Co czeka Cię w sierpniu jeśli chodzi o uczucia? Sprawdź to na podstawie swojego znaku zodiaku.

horoskop miłosny

Baran

Baran

Baran, pod wpływem Wenus w konfiguracji z Lwem, postawi na poprawę relacji partnerskich i rodzinnych. Postara się nadrobić stracony wcześniej czas na dobrą zabawę w otoczeniu najbliższych. Dla samotnych Baranów będzie to bardzo dobry czas. Pozytywny wpływ planet sprawi, że będzie dużo szans na spotkanie kogoś, kogo będzie można obdarzyć szczerym uczuciem.

janachowska.pl

Byk

 znak zodiaku Byk

Byk, za sprawą wpływu Wenus i Słońca, będzie bardzo romantyczny i zrobi dużo dla swojej drugiej połowy. Włącznie z tym, że paść mogą z jego strony poważne deklaracje. Miłość w jego związku odżyje w tym miesiącu. Samotnym Bykom serce na pewno mocno zabije, nie zabraknie okazji do tego, aby poznać kogoś ciekawego, ale może pojawić się też duży dylemat, czy wchodzić w stały związek, czy też pozwolić sobie na przelotny romans.

Bliźnięta

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta będą bardzo zdecydowane w związku i bardzo dobrze będą wiedziały czego chcą od partnera. Zdecydują się na poważne rozmowy i podjęcie ważnych życiowych decyzji. Jednakże będą to dobre i wypełnione silnymi uczuciami decyzje. Samotne Bliźnięta nie powinny liczyć na szczęście w miłości, nie będą miały bowiem, ani czasu, ani sposobności, na trafne ulokowanie uczuć.

Rak

znak zodiaku rak

Rakowi, dzięki Merkuremu na zmianę z Neptunem, przybędzie w tym miesiącu bardzo dużo siły i odwagi, dzięki czemu postanowi zmienić swoje dotychczasowe życie uczuciowe. W zależności od tego, na czym będzie mu bardziej zależało, albo postanowi przenieść swój związek na wyższy poziom, albo go zakończyć. Samotne Raki dzięki swojej odwadze, staną się duszą towarzystwa, a Mars ukaże jego romantyczną duszę. Dzięki temu, jego szanse na płomienny romans, będą bardzo duże.

concept store

Lew

Lew

Lwy, pod wpływem działania energii Wenus, poczują potrzebę rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Niestety te potrzeby będą sprzeczne z tym, czego będzie potrzebowała jego druga połowa. Mogą się pojawić kłótnie i napięta atmosfera w związku. Uda im się wyjaśnić wszystkie problemy, o ile nie pozwolą sobie na to, żeby ktoś z zewnątrz ingerował w tą relację. Lew, pod wpływem Marsa, będzie dosyć agresywny i może posunąć się o krok za daleko. Samotne Lwy natomiast, pod wpływem Słońca i Marsa, mają szansę przeżyć gorącą miłosną przygodę, gdyż energia sprawi, że w sposób wyjątkowy będą się podobać innym osobom.

Panna

Panna

Panna w sierpniu, będzie wyjątkowo emocjonalna, ale też przez wpływ Marsa i Merkurego trochę drażliwa, a nawet lekko agresywna, co nie wpłynie dobrze na jej związek i mimo dobrych chęci mogą pojawić się spięcia i kłótnie. Na szczęście wpływ Słońca ją osłabi i uspokoi, dzięki czemu jej związek wróci na odpowiednie tory. Samotne Panny niestety nie mogą liczyć na płomienne uczucie i ogień w sercu. Nie dane im będzie spotkać na swojej drodze miłości w tym miesiącu.

Waga

Waga

Waga w sierpniu odczuje bardzo duży wpływ Merkurego i Marsa, dzięki czemu otworzy się na związek i partnera. Będzie bardzo energetyczna i zainicjuje niejedną niespodziankę dla swojej drugiej połowy. Czeka ją wiele upojnych i romantycznych chwil, a jej związek rozkwitnie. Samotne Wagi również nie będą miały powodów do narzekań. Wpływ Wenus sprawi, że będą odbierane, jako atrakcyjne i pociągające, co otworzy im drogę do serca bardzo ciekawej osoby.

Skorpion

Skorpion

Skorpion poczuje wakacyjny luz. Wenus ze Słońcem dodadzą mu pozytywnej energii, którą chętnie podzieli się z partnerem. To będzie miło, ale też aktywnie i konkretnie spędzony czas. Pojawią się nowe plany i ustalenia, odnośnie wspólnej przyszłości. Pikanterii temu związkowi doda również  Jowisz wraz Marsem, dzięki czemu pojawi się dużo namiętności i uniesień. Dla samotnych Skorpionów, to czas wyborów, pomiędzy tym, czy szukać miłości, czy skupić się na pracy.

Strzelec

Strzelec

Strzelec, będąc pod dużym wpływem Wenus, zapragnie wejść na nowy poziom w związku, pójść do przodu. Zdecyduje się na konkretne deklaracje, co do legalizacji związku, powiększenia rodziny, czy choćby wspólnego mieszkania. Dlatego, czeka je wiele upojnych i romantycznych chwil z ukochaną osobą. Samotne Strzelce ze względu na wpływ Merkurego będą myślały o poważnym związku, a nie przelotnej relacji. Z tego powodu może źle odebrać intencje innych osób i zaangażować się w relację, która nie będzie taka, jakiej oczekują.

Koziorożec

Koziorożec

Koziorożec w tym miesiącu pod wpływem Wenus stanie się wyjątkowo nostalgiczny i skupiony na sobie, co nie będzie dobrze wpływało na jego związek, gdyż druga strona poczuje się pominięta i wykluczona. Samotne Koziorożce będą tak skupione na sobie, podnoszeniu swojego samorozwoju i samoświadomości, że znalezienie partnera będzie bardzo trudne, a nawet jeśli ktoś taki stanąłby na ich drodze, mogą to po prostu przeoczyć.

Wodnik

znak zodiaku wodnik

Wodnik, za sprawą Merkurego i Słońca, będzie miał w sobie wiele energii. Dzięki temu nie raz zaskoczy partnera, a być może zdecyduje się na szalony spontaniczny krok w stronę rozwoju relacji. Zaskoczony partner może zareagować nie do końca po myśli Wodnika i może nastąpić drobne spięcie w ich relacji. Samotne Wodniki przeżyją niesamowite przygody uczuciowe. Wenus doda im dużo uroku osobistego, a Mars sprawi że będą bardzo namiętne.

Ryby

znak zodiaku ryby

Ryby za sprawą Słońca i Merkurego poczują nagły przypływ pozytywnej energii, którą chętnie wykorzysta na dogadzanie swojej drugiej połówce. Postarają się miło zaskoczyć partnera i okazywać mu jak najwięcej uczuć, a Wenus pomoże im się otworzyć i otwarcie mówić o swoich uczuciach. Samotne Ryby mają szanse na znalezienie miłości swojego życia, a dzięki wpływowi Marsa ich urok osobisty będzie w tym miesiącu bardzo duży.

Rekomendowane artykuły