MaRina zachwyca kreacją podczas Festiwalu Piosenki w Opolu. Gdzie kupić taką suknię?

MaRina w Opolu
concept store

Kreacja MaRiny w Opolu: gdzie kupić taką suknię?

Podczas Wielkiej Gali – od Opola do Opola MaRina pojawiła się na scenie w przepięknej, balowej sukni. Ci z Was, którzy uważnie śledzą nasze publikacje dostrzegli być może uderzające podobieństwo do jednego z modeli dostępnych w Izabela Janachowska- Concept Store oraz w weddingdream.shop. Nic dziwnego.

Piękna, długa sukienka ze zwiewną tiulową spódnicą to absolutny hit tego sezonu. MaRina na scenie postawiła na energetyczną, neonową żółć. My mamy dla Was kilka nieco bardziej stonowanych propozycji – jedna z nich w delikatnym, pastelowym odcieniu różu, a druga – bardzo modnym w tym roku odcieniu fioletu.

MaRina w Opolu: to debiut wokalistki na KFPP

O tym, że MaRina jest związana z muzyką od najmłodszych lat nie trzeba z pewnością jej fanom przypominać. Już jako mała dziewczynka podbijała krajowe estrady wygrywając najważniejsze nagrody na konkursach wokalnych.

Nie jest też tajemnicą, że próbowała swoich sił także jako aktorka – występowała m.in. na deskach teatru Studio Buffo w musicalu „Romeo i Julia” w reżyserii Janusza Józefowicza. Szybko jednak zrozumiała, że to kariera wokalistki jest jej prawdziwym powołaniem. Swoją pracę (i, jak często deklaruje, pasję) łączy z powodzeniem z życiem rodzinnym – od 2016 roku jest żoną piłkarza Wojciecha Szczęsnego. Tu trzeba przyznać, że ceremonia ślubna pary do dziś jest jedną z najpiękniejszych w polskim show-biznesie. 4 lata temu na świat przyszedł ich synek, Liam.

Zobacz także: Wojciech Szczęsny: bajkowa gra na boisku i bajkowy ślub z Mariną Łuczenko. Pamiętacie wesele piłkarza?

Co zaskakujące, mimo tego, że MaRina właśnie świętuje 25-lecie pracy artystycznej, jej tegoroczny występ na Festiwalu jest też jej debiutem na opolskiej scenie. Kilka godzin przed występem zadedykowała ten wykon mężowi.

Kochani dziś koncert w Opolu, gdzie będę miała przyjemność zadebiutować na tak legendarnej scenie z PREMIERĄ mojego najnowszego singla „W Blasku feat. Sound&Grace” @soundngrace nad którym pracowaliśmy od kilku miesięcy z masą wspaniałych muzyków i artystów (więcej szczegółów już wkrótce). To pierwszy taki projekt w moim życiu. Czysto od serca, głos mojej duszy. Dziś również jest wyjątkowy dla mnie dzień prywatnie ponieważ właśnie 9 czerwca 2013 mój (wtedy przyszły mąż) zaprosił mnie na randkę. Dziś mija 10 lat od naszego spotkania i to właśnie jemu chciałabym zadedykować ten utwór.
@wojciech.szczesny1

MaRina w Opolu
instagram.com/marina_official/

Zdjęcie główne: East News

Rekomendowane artykuły